Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce kariyer hangi yıl aralığında hangi ülkede son bulur ?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • 2030-35 arası İtalya'da bir yerde

2 6.67%
  • 2035-40 arası Türkiye'de bir yerde

14 46.67%
  • 2035-40 arası İngiltere'de bir yerde

8 26.67%
  • 2030-35 arası Almanya'da bir yerde

4 13.33%
  • 2035-40 arası İspanya'da bir yerde

2 6.67%
Sayfa 3 / 31 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 902 sonuç

Konu: Yaralı Dortmund Avrupa Ligi Şampiyonluğu Peşinde / 2017

Nesil
    2012

Bir şok daha yaşadım Burak Yılmaz'da maçta gitmiş Umut'a kaldık büyük şansızlık tabi ,bu şansızlık silsilesi maçada yansıdı rakibin 90+1 'de kaleyi bulan ilk şutu gol oldu ayrıca gol olmadan 86-87. dakika gibi oyuncu değişikliği yapmak istedim ama gol olan pozisyona kadar oyun durmadı

Spoiler: İstatistikler 

Last edited by 19karabulut07 : 21.Ocak.2014 at 01:09

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Başarılar abi geç gördüm kusura bakma

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

macarlar çok kötü yapmış 90+1 de gol yemek baya kötü 11 de de ciddi eksikler var ama romanyayayı yenebiliriz orada

Nesil
    2012

Evet Bayrakları görelim

Spoiler: İstatistikler 

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Hoho , Halilciğim açmış kolay gelsin canım .
    Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    Başarılar abi geç gördüm kusura bakma
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    macarlar çok kötü yapmış 90+1 de gol yemek baya kötü 11 de de ciddi eksikler var ama romanyayayı yenebiliriz orada

Teşekkürler Ünsal ve Çağrı Tolga yorum yapmayı isterdim ama anlamı kalmadı artık kardeşim

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

BEYLER ÇOK DÜŞÜNDÜM ZORAKİ OLARAK ŞUAN DEVAM EDİYORUM ÇOK BÜYÜK BİR HEVESLE BAŞLAMIŞTIM ÇOK ÇOK ÖZENEREK 10 NUMARA BİR KARİYER YAPMAYI DÜŞüNÜYORDUM FAKAT HİÇ GEREĞİ YOKKEN GİRMİŞ OLDUĞUM TARTIŞMADAN DOLAYI YÖNETİCİDEN UYARI BABINDA BİR MESAJ ALDIM VE ARTIK CİDDİ ANLAMDA BU DURUMDAN SIKILDIM GEÇEN SENEDEN BERİ KARİYERLERİMDE TAKİPTE OLANLARA VE BURADA KEYİFLE GEÇİRDİĞİM GÜNLER İÇİN VE EDİNDİĞİM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM VE TURKSPORTAL'I KOPLE BIRAKIYORUM

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Böyle şeyler olmasaydı iyiydi..

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Yapma Halil Reis

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Allah allah ne olabilirde uyarı alırsınki forumun bir seviye atlamasında kimsenin şüphesi yokki sen başı çekiyorsun kariyer forumu acaba bu kadar seviye atladıysa bu kimin sayesinde yazık oldu abim olay nedir kim ne demiştir bilmiyorum ama birşey yapmışsanda sebepsiz dememiş sebepsiz yapmamışındır.Kararını birkez daha düşünmeni rica ediyorum biz yine steam vs senle iletişimi koparmayız ama foruma yaptığın katkı ortada.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Uyarı alman gayet doğaldı fakat sen kendi kendine birşey yapmadın sadece diğer arkadaşın gereksiz ve saçma sapan sorularını cevapladın..

Gayet te zevkli bir kariyer oluyordu , hevesinin kaçması normaldir.Belki biraz ara vermelisin oyuna ve foruma ama komple bırakma , yine gel

Juan Diaz bıraktı eğer sende bırakırsan forumda adamakıllı kariyer kalmaz.
    Forumda iyi bir dostluk ortamı vardı , bir kişi için bu kadar insan bırakılmaz..

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hocam yapma ya tam da Play-Off'lara kalmıştık.Lesandro arkadaşımın dediği gibi, tamamen bırakma biraz kafanı topla gel lütfen.Çok iyi gidiyordu kariyerin, sıkılmadan takip ediyorduk.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Uyarı alman gayet doğaldı fakat sen kendi kendine birşey yapmadın sadece diğer arkadaşın gereksiz ve saçma sapan sorularını cevapladın..

Gayet te zevkli bir kariyer oluyordu , hevesinin kaçması normaldir.Belki biraz ara vermelisin oyuna ve foruma ama komple bırakma , yine gel

Juan Diaz bıraktı eğer sende bırakırsan forumda adamakıllı kariyer kalmaz.
    Forumda iyi bir dostluk ortamı vardı , bir kişi için bu kadar insan bırakılmaz..

Nasıl adam akıllı kariyer kalmıyor anlamış değilim. İki sene önce bu adam yoktu bile ondan önce nasıl devam ettiyse yine öyle devam eder. Bu site ne kariyerler gördü. Olayı fazla abarttı bence Karabulut arkadaşımız siteyi bırakılacak bir şey görmedim ben arkadaşımız şakayla karışık bir soru sormuş o soruyu sertçe cevaplamış Karabulut arkadaşımız hep mi iyi yazılar olacak kariyerlerde kötü yazıları da sakin bir şekilde cevaplamayı bileceksin sakin olamıyorsan da cevaplamamayı tercih edersin.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    Öncelikle kariyer hakkında hayırlısını diliyorum.
    (KAYSERİSPOR)Şimdilik gördüklerimi değerlendirmeye başlıyım ;
    -İlk görsel de Halil Karabulut Kayserispor'a imzayı attığı başlığı görmek benim için zor oldu (şahsi fikrim)
    -Diğer görsellere diyecek söz yok , sadece fazla kırmızı olması herşeyin biraz gözümüzü yorabilir o da olabilir tabiki.
    -Maçları böyle paylaşman gayet iyi sade ve herşeyi anlıyabiliyoruz.
    -İlk 5 maçtan sonra böyle yorumculara felan yorum yaptırırsan güzel olur.

*Ligdeki şuanki gidiş güzel ve Avrupa Ligi'ne gruplardan katılsan yerinde olur.
    *Seni tanıyorsam PA'sı yüksek olan bi oyuncu alıp yetiştireceğini düşünüyorum.Tahminde bulunursam Harris olabilirmi ?

---------------------------------------------------

(TÜRKİYE) ;

-Kadroya çağrılan ve dizilişi gösteren grafiklere söylicek bişeyimiz yok.

*Tek seni zorluyacak takım Hollanda' ki o takımıda benim şuanki kariyerimde Fatih Terim alt etmiş ve gruptan 1.olarak çıkmış olarak görünüyor.
    Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Nasıl adam akıllı kariyer kalmıyor anlamış değilim. İki sene önce bu adam yoktu bile ondan önce nasıl devam ettiyse yine öyle devam eder. Bu site ne kariyerler gördü. Olayı fazla abarttı bence Karabulut arkadaşımız siteyi bırakılacak bir şey görmedim ben arkadaşımız şakayla karışık bir soru sormuş o soruyu sertçe cevaplamış Karabulut arkadaşımız hep mi iyi yazılar olacak kariyerlerde kötü yazıları da sakin bir şekilde cevaplamayı bileceksin sakin olamıyorsan da cevaplamamayı tercih edersin.

Bak üst tarafta kariyerin başında 15 yaşında bir çocuğun genelde eleştirdiği bir yazısı var her hangi bir art niyet aramak mümkün değil ve en iyi şekilde cevapladım bu tür yorumlar kariyer sahibini kariyere dahada bağlanmasını sağlar eleştiri dahi olsa şimdi gelelim senin yazdıklarına benim muhattabım sen değilsin fakat görüyorum ki 2 gündür Center TR'nin avukatlığını üstlenir olmuşsun şimdi ben senin kariyerine girip senin zoruna gidecek birşey yazsam sende dersenki ben görmezden gelirim o zaman ben olayı abarttığımı kabul edicem

Ben bu foruma üye olduğumdan beri kimsenin heleki daha hiç muhabbete girmediğim birinin kariyerine öyle enaniyet taşıyan mesajlar atmadım bütün yorumlarım yapıcıdır eleştirilerimde aynı şekildedir ve enaniyet söz konusu dahi değildir ve aynı şeyi kendi kariyerimdede beklerim burada birşeyleri abarttığım falanda yok

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Abi sen gidersen buraların tadı kalmaz, küçük bir olayın sonucu böyle olmamalı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

Bak üst tarafta kariyerin başında 15 yaşında bir çocuğun genelde eleştirdiği bir yazısı var her hangi bir art niyet aramak mümkün değil ve en iyi şekilde cevapladım bu tür yorumlar kariyer sahibini kariyere dahada bağlanmasını sağlar eleştiri dahi olsa şimdi gelelim senin yazdıklarına benim muhattabım sen değilsin fakat görüyorum ki 2 gündür Center TR'nin avukatlığını üstlenir olmuşsun şimdi ben senin kariyerine girip senin zoruna gidecek birşey yazsam sende dersenki ben görmezden gelirim o zaman ben olayı abarttığımı kabul edicem

Ben bu foruma üye olduğumdan beri kimsenin heleki daha hiç muhabbete girmediğim birinin kariyerine öyle enaniyet taşıyan mesajlar atmadım bütün yorumlarım yapıcıdır eleştirilerimde aynı şekildedir ve enaniyet söz konusu dahi değildir ve aynı şeyi kendi kariyerimdede beklerim burada birşeyleri abarttığım falanda yok
    Benim birinin avukatlığını üstlendiğim falan yok hatta bir önceki kariyerimde yine aynı isim(center_tr) benim fark yediğim bir maçta bana sana yazdığı yazıdan yazmıştı şakayla karşılık vermiştim bende neyse uzatmayalım ancak dediğim gibi olay fazla abartıldı zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş şaka yaptı zaten.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

19karabulut07, bu tip eleştiriler hayatta her zaman olağan şeyler değil mi? 10 kişi varsa 10 kişiyi de memnun etmeyi beklemeyin, lütfen turksportal diye google'da aratın ve insanların bizleri ne kadar eleştirdiğini okuyun. Eğer bu eleştiriler sebebiyle küsüp bu siteyi kapatsaydık sizlerin bu keyif veren kariyerlerinden mahrum kalmayacak mıydık?

Eleştirileri ayıklayabiliyorsak, eleştiren kişinin sözlerinde art niyeti algılıyorsak, uyarı mesajını kullanabilir ve bir yöneticinin gelip müdahale etmesini bekleyebiliriz. Ama buna cevabı ben verebilirim şeklinde bir hareket olayları uzatır ve işte o zaman art niyetin seni çekmek istediği tuzağa düşersin.

Bu gelişmeler hayatta tecrübe kazandırıyor, yerine göre bazen sessiz kalmak ve gammazlamak bağırıp hak aramaktan çok yararlı oluyor.

Ayrıca kişisel görüşüm, istersen korner taktiği ile 100 gol at, istersen özel veritabanı ile rüya takımını kur ve rakiplerini darmaduman et, oyun senin oyunun, yazılar senin hayal ürünün değil mi? Bırak oyunundan keyif al ve bunu keyifle okuyan insanları muhatap kılıp cevap hakkını kullan, eleştiren eleştirir, bunları bir geri bildirim olarak gör ve bunlardan ne kazanabilirimi düşün. Ben böyle yapıyorum. Sana da tavsiye ederim.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Abi geri dön daha San Marinonun dünya kupasını aldığını görcen

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Sen kal biz gidelim HALİL BAŞGAN.
    Çiğ köfte yeme de Adıyörem'i taşlayalım HALİL BAŞGAN.
    Okul ol 12 ay gelelim HALİL BAŞGAN.
    Islak terlik ol çorabımla basayım HALİL BAŞGAN.
    Sen çal biz oynayalım HALİL BAŞGAN.
    Sen adam vur biz üstlenelim HALİL BAŞGAN.
    Gitme , kal HALİL BAŞGANNN

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Sen kal biz gidelim HALİL BAŞGAN.
    Çiğ köfte yeme de Adıyörem'i taşlayalım HALİL BAŞGAN.
    Okul ol 12 ay gelelim HALİL BAŞGAN.
    Islak terlik ol çorabımla basayım HALİL BAŞGAN.
    Sen çal biz oynayalım HALİL BAŞGAN.
    Sen adam vur biz üstlenelim HALİL BAŞGAN.
    Gitme , kal HALİL BAŞGANNN
    Süper şiir

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    19karabulut07, bu tip eleştiriler hayatta her zaman olağan şeyler değil mi? 10 kişi varsa 10 kişiyi de memnun etmeyi beklemeyin, lütfen turksportal diye google'da aratın ve insanların bizleri ne kadar eleştirdiğini okuyun. Eğer bu eleştiriler sebebiyle küsüp bu siteyi kapatsaydık sizlerin bu keyif veren kariyerlerinden mahrum kalmayacak mıydık?

Eleştirileri ayıklayabiliyorsak, eleştiren kişinin sözlerinde art niyeti algılıyorsak, uyarı mesajını kullanabilir ve bir yöneticinin gelip müdahale etmesini bekleyebiliriz. Ama buna cevabı ben verebilirim şeklinde bir hareket olayları uzatır ve işte o zaman art niyetin seni çekmek istediği tuzağa düşersin.

Bu gelişmeler hayatta tecrübe kazandırıyor, yerine göre bazen sessiz kalmak ve gammazlamak bağırıp hak aramaktan çok yararlı oluyor.

Ayrıca kişisel görüşüm, istersen korner taktiği ile 100 gol at, istersen özel veritabanı ile rüya takımını kur ve rakiplerini darmaduman et, oyun senin oyunun, yazılar senin hayal ürünün değil mi? Bırak oyunundan keyif al ve bunu keyifle okuyan insanları muhatap kılıp cevap hakkını kullan, eleştiren eleştirir, bunları bir geri bildirim olarak gör ve bunlardan ne kazanabilirimi düşün. Ben böyle yapıyorum. Sana da tavsiye ederim.

Abi sanırım bir şeylerin altını çizmedim onun için bazı şeyler yanlış anlaşıldı , benim forumu bırakma mesajımda aynen şöyle yazdım , tartışmaya girdiğim kişi için girmemem gereken bir tartışma dedim yani hiç gereği yokken girdiğim bir tartışma dedim fakat bırakma sebebi olarak tartıştığım kişiyi veya tartışmanın konusunu göstermedim , raporlama butonuna 2 kere basmış olduğum halde ve ayrıca Admin'lerden birine PM attığım halde neden beni uyarma gereği duyulduğu ben sizin koyduğunuz kuralı uyguladım raporlama yaptım hatta 10 dakika ara ile 2 raporlama yaptım baktım ilgilenen olmadı Admin Sheriff'e kariyerime müdahale etmesini rica ettim ya tesadüfen yada onun talimatı ile PM'den sonra kariyere müdahele edildi , yani altını çizmek istediğim nokta burası raporlayan benken uyarılan neden benim diye kızdım ve sonrasında forumu bıraktım diye mesaj attım yoksa o kişinin yazdıkları için forumu bırakacak değilim

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Abi gitme

bu foruma real madrid yakıştırması yaparsak buranın ronaldosu halil hocadır o giderse forumun tadı tuzu kalmaz

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Öncelikle olaylara derin derin girip uzun bir yazı tarzında yorum yapmayacağım çünkü bu konu hakkında konuşmalar yapıldı. Benim burada kariyer takipçisi olarak ve yeri geldiğinde konu sahibi olarak en çok haz etmediğim konulardan biridir bu! Biri istediği tarzda kariyer yönetebilir veya uygulayabilir. İsteyen hile ile başarı alır, isteyen efsane takım kurup başarı alır isteyen başka bir yöntem ile başarı alır. Kariyer kurallarımızda bunu engelleyen bir madde yok. Bizim amacımız yani bölümün amacı keyifli kariyer sunabilmek ve takip edebilmek ve bunun için konu sahibi nasıl zevk alıyorsa o şekil ilerletmeli diye düşünüyorum.

Kendi kararım olarak kariyere devam etmeni çok isterim. Zevkle takip ettiğim kariyerlerden birtanesi bu kariyer. Görsel olarak keyif veren ve alınan başarılarıyla kendini takip ettiren nadir(!) kariyerlerden birtanesi bu kariyer ve bu yüzden bırakma kararını gözden geçirirsen en iyisi olur. Umarım düşünüp doğru kararı verirsin Halil başgan
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Abi sanırım bir şeylerin altını çizmedim onun için bazı şeyler yanlış anlaşıldı , benim forumu bırakma mesajımda aynen şöyle yazdım , tartışmaya girdiğim kişi için girmemem gereken bir tartışma dedim yani hiç gereği yokken girdiğim bir tartışma dedim fakat bırakma sebebi olarak tartıştığım kişiyi veya tartışmanın konusunu göstermedim , raporlama butonuna 2 kere basmış olduğum halde ve ayrıca Admin'lerden birine PM attığım halde neden beni uyarma gereği duyulduğu ben sizin koyduğunuz kuralı uyguladım raporlama yaptım hatta 10 dakika ara ile 2 raporlama yaptım baktım ilgilenen olmadı Admin Sheriff'e kariyerime müdahale etmesini rica ettim ya tesadüfen yada onun talimatı ile PM'den sonra kariyere müdahele edildi , yani altını çizmek istediğim nokta burası raporlayan benken uyarılan neden benim diye kızdım ve sonrasında forumu bıraktım diye mesaj attım yoksa o kişinin yazdıkları için forumu bırakacak değilim
    Anlık müdahale edilmesi mümkün olmayabiliyor, anlık yönetici bulunmayabilir veya konuya pek hakim olmayan yönetici el atmak istemeyebilir. Bu gibi durumlarda Ö.M ile talep iletmen de gayet iyi olmuş, ayrıca destek sistemini de kullanabilirsin, böylece tüm yöneticiler konuya dahil olabilir. Yapmamız gereken raporlamak ve cevap hakkını saklı tutup yöneticilerin olaya zıplamasını beklemek. Cevaplar cevapları doğuruyor, alakası olmayan kişiler dahil oluyor ve olay uzayıp gidiyor, haklıyken haksızlığa ortak olunuyor.

kariyerinde başarılar, keyifle takip ediyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Abi boş ver bırakma forumu falan bu seferlik unut gitsin olanları , yönetici arkadaşlardan biri silsin son kaldığımız yerden sonraki mesajları aynen devam edelim kariyere ?

Nesil
    2012

Öncelikle herkese desteği için teşekkür ederim bazı yorumlar çok abartılıydı arkadaşlar o kadarda değil hani neyse gelelim kariyerde kaldığımız yere '' Milli takıma ve Kayseriye '' Kayseri'de inişli çıkışlı performans aynen devam ediyor tek şansımız 3 büyükler şaşılacak derecede kötüler Milli Takım ise 10 numara devam ediyor Milli Takımın bu kadar iyi olmasın en büyük nedeni tabiki Kayseri'ye oranla çok daha fazla ilgi veriyorum ayrıca inanılmaz seçeneklerimiz ver Hollanda'yı dahi yenebilecek güçte oldğumuzu gösterdik fakat son 3-4 seride hiç Milli Takım çalıştırmadığım için çok acemiliği var çok sorun yaşıyorum adam seçerken herneyse Milli Takımdaki tüm sıkıntılara rağmen Play Off'a gelmeyi başardık yarın akşam oynayacağımız Play off maçı için tekrar desteğinize ihtiyacımız olacak bu takım BREZİLYA'YA gidecek Ay- Yıldız oradada Dalgalanacak tüm samimiyetimlede tekrar desteğiniz için teşekkür ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    İsteyen hile ile başarı alır, isteyen efsane takım kurup başarı alır isteyen başka bir yöntem ile başarı alır. Kariyer kurallarımızda bunu engelleyen bir madde yok.

Dersine iyi çalış Selim.

5- Kariyerinizde herhangi bir hile veya kandırıcı bir şeye kalkışmayın. Anlaşıldığında rezil olmaktansa aynen aktarın. Moral bozucu yorumları özel mesaj atarak bildirebilirsiniz, biz hallederiz. Hile yok!
    Boldladığım kısım olayın en başında gerçekleşseydi ve hiç bir diyaloğa girilmeseydi belki basit bir mevzu uzamayacaktı. Her neyse Halil'e Kayseri'de ve Milli Takımda başarılar. Milli Takımda efsane bir kariyer olacağa benziyor, Kayseri'de ise efsane bir kariyer ve bu kariyerin sahibi zaten var
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post

Dersine iyi çalış Selim.

Boldladığım kısım olayın en başında gerçekleşseydi ve hiç bir diyaloğa girilmeseydi belki basit bir mevzu uzamayacaktı. Her neyse Halil'e Kayseri'de ve Milli Takımda başarılar. Milli Takımda efsane bir kariyer olacağa benziyor, Kayseri'de ise efsane bir kariyer ve bu kariyerin sahibi zaten var
    kastettiğim bunu engellediğimiz kural değil gördüğümüz gibi başta söylediğimizde herhangi bir durum yok nasıl keyif alıyorsanız devam edin yeter ki belirtin denmiş kuralda
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bir ders çalışmaya gittim neler olmuş.Neyse kararını uygulamaya sokmamana sevindim.
    Kayseri'de bir tutukluk var gibi.Kalede görülen tek şutlar falan yakmış bizi.Gol yollarında sadece Pektemek'e güvenmemek gerek.Devre arası çözmeliyiz o işi.
    Türkiye'de işler yolunda gibi şimdilik.Bakalım Brezilya'da nereye kadar gidebileceğiz

Devam edecegine sevindim, daha milli takimla tarih yazacagiz

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Halil Karabulut !

Sayfa 3 / 31 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri