Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Football Manager 2014 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Football Manager 2014 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir

İndirimleri sürekli takipte kalabilmeniz için indirim olduğunda buradan bilgilendireceğim, ayrıca başlığı güncelleyeceğım için güne göre takip edebilirsiniz.

Güncel İndirimler:

Steam --> 10$ (Dijital)

Aral --> 45TL (Kutulu)

Teknosa --> 49.99TL (Kutulu)

D&R --> 44.99TL (Kutulu)

Vatan Bilgisayar --> 38TL (Kutulu)
    Last edited by E.Cartman : 30.Mayıs.2014 at 02:23

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Girdiğiniz T.C. Kimlik Numarası Tekşifre alımına uygun değildir.

Playstore'dan almaya çalışırken böyle bir hata alıyorum,T.C. Kimlik Numarası ile ADSL bilgilerimi güncellemeye çalışırken.Mecburen 444'lü yardım hattını arayıp çözeceğiz bu işi.Yoksa işimiz iş valla,zaten son 3 gün.

Edit:

Tamam hallettim.T.C. numarası abimin hesabında kayıtlıymış ondan kabul görmüyormuş.Bu fiyatı bulmuşken kaçırmam,bende alıyorum
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben TTNET üyesi değilim ancak siteye üye olamıyorum sürekli tek şifre istiyor benden. Ne yapmam gerekiyor?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben TC vatandaşı olmadığım için hiç bir bilgim yok ancak Spy.94 görünce bilgilendirebilir sizi, ancak en kolay yolu aslında arayıp TTNET den kesin bir bilgi almak olabilir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TTNet'e üye değilseniz kredi kartınızla alışveriş yapabiliyosunuz, tek çekim oluyor sadece ve oyun 41TL'ya denk geliyor. Aşağıdaki linkten TC Kimlik No'yla veya onsuz kayıt olabilirsiniz, TTNet üyesi olmanıza gerek yok.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    TTNet'e üye değilseniz kredi kartınızla alışveriş yapabiliyosunuz, tek çekim oluyor sadece ve oyun 41TL'ya denk geliyor. Aşağıdaki linkten TC Kimlik No'yla veya onsuz kayıt olabilirsiniz, TTNet üyesi olmanıza gerek yok.
    Ücretsiz üye olun yerinden üye olmak isteyince sürekli tek şifre istiyor benden. TC ile üye olmak istediğimde de aynı durumla karşılaşıyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Ücretsiz üye olun yerinden üye olmak isteyince sürekli tek şifre istiyor benden. TC ile üye olmak istediğimde de aynı durumla karşılaşıyorum.
    Tek şifre derken neyden bahsediyorsunuz ? SS ile gösterirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

https://teksifre.ttnet.com.tr/kullan...0-000000000000

Burdan tek şifre üyeliği almayı dene birde.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

TC ile kayıt olmak istiyorum seçeneğine TC'yi giriyorum ancak tek şifre alınıma uygun değildir diyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

TC ile kayıt olmak istiyorum seçeneğine TC'yi giriyorum ancak tek şifre alınıma uygun değildir diyor.
    TC no ile üye olmak için TTNET'e üye olmanız gerekiyor TC no girmeden üye olabilirsiniz rahatlıkla.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Yalnız TC ile kayıt olmak istemiyorum seçeneğine tıklayıncada aşağıdaki bilgilerde tek şifre girin seçeneği oluşuyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yalnız TC ile kayıt olmak istemiyorum seçeneğine tıklayıncada aşağıdaki bilgilerde tek şifre girin seçeneği oluşuyor.
    Onu kendiniz seçeceksiniz.Gireceğiniz şifre o olacak.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.

Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.
    Girmiş Olduğun Kart Kredi Kartı mı (Master/Visa) ? Yoksa Banka Kartı mı (Maestro) ?

Banka Kartları İnternet Alışverişlerinde Kullanılamıyor.

Eğer Kredi Kartıysa Elindeki Kartın 3D Secure'ye Kayıtlı Değildir Bunu Kartın Ait Olduğu Banka Hangisiyse İnternet Şubesinden Halledebilirsin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Visa ve kredi kartı. Hocam daha önce 3D Secure ile alışveriş yaptım hemde 4-5 gün önce. Yinede internet şubesinden kontrol edebilriim eğer tarif edebilirsen.

Valla Akbank ve Halkbank ise Tarif Edebilirim Kullanıcı İşlemlerinde 3D Secure Aktivasyonu Vardı Ama Diğer Bankalarda Nasıl Bilmiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İş bankasının internet bankacılığına baktım ancak bulamadım. Daha önce 3D Security ile alışveriş yapmıştım. Bu sitenin 3D değilde 3pay adında bir ödeme şekli var sanırım ona uygun olmayabilir. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

İş bankasının internet bankacılığına baktım ancak bulamadım. Daha önce 3D Security ile alışveriş yapmıştım. Bu sitenin 3D değilde 3pay adında bir ödeme şekli var sanırım ona uygun olmayabilir. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
    Sanırım Aradığımız Cevap Burada Gizli

Kredi kartı ile işlem yapabilmek için 3pay hesabım olması gerekiyor mu?
    Evet. Kredi kartınız ile ödeme yapmak için 3pay'e üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için tıklayınız.
    3pay üyesi olarak kredi kartı ile işlem yapmak istediğimde benden cep telefonu numaram isteniyor. Neden?
    3pay üyeleri herhangi bir web sitesinden ödeme yapmak için kişisel 3pay hesaplarına giriş yaparlar. Bunun için kullanıcılar, cep telefonu numaralarını 3pay ekranına girer, gelen mesajı onaylayarak veya cep telefonunuza gelen mesajdaki kodu ekrana girerek sisteme giriş yapmış olurlar. Sonrasında hangi yolla (mobil ödeme, kredi kartı, 3pay kart) ödeme yapmak istediğini seçer
    İstediğim ürünü mobil ödeme ile satın almak istiyorum. 3pay hesabı oluşturmam gerekli mi?
    Hayır. Mobil ödeme ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar 3pay hesapları olmadan da kolaylıkla işlem yapabilir. Kullanıcıların GSM hattının alışveriş yapmaya uygun olması gerekir.
    3pay hesabımla ilgili sorunlarım / problemlerimi nereye yöneltmeliyim?
    Ödeme ile ilgili sorunlarınız ve önerileriniz için Mikro Ödeme firmasına [email protected] adresinden ulaşabilir, bu linkteki formu doldurabilir ya da müşteri hizmetleri numarası olan 0532 755 88 55’den irtibata geçebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

3pay sitesine girdim ve mesajda denildiği gibi telefon numaramı girerek kod aldım. Giriş yaptıktan sonra bilgilerimi güncelledim ve kart bölümünde kredi kartımın numarası ve başarısız olunan FM alışverişi gözüküyordu sonuçlarda. Yani 3pay sitesinde kredi kartı numaram mevcut. Daha sonra tekrar denedim siteye girip satın almayı, yine aynı hatayla karşılaştım. Yıllardan beri sayısız yerden kredi kartıyla alışveriş yapıyorum böyle saçmalık görmedim.

Ayrıyetten internet bankacılığına girip kart limitimi de kontrol ettim onda da bir sorun yok, sorun nerede anlamış değilim.

0532 755 88 55 Bence Burayla Bir İletişime Geç

Bir de 4-5 Gün Önce Alışveriş Yaptım Diyorsun Acaba Belirtilen 150 Liralık Limiti Geçmiş Olabilir misin ?

Başka Kartın Varsa Bir de Onunla Deneyebilirsin

Ya da Ben Akbanktan Sanal Kart Oluşturmuştum Basit Bir İşlem Sende İnternet Şubesinden Kredi Kartına Sanal Kart Oluşturup Bir de Öyle Deneyebilirsin

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Geçmiş olabilir miyim bilmiyorum. Satın aldığım ürünleri 3pay ile değil, bazılarını 3D Security ile almıştım. Fakat bu ay genelde restaurantlarda kullandım kredi kartını. İnternetten satın aldığım tek ürün kulaklıktı oda 52 TL.

Bu arada sanal kartı nasıl çıkartabilirim ve ne işe yarıyor? Daha önce çıkartmadığım için bilgi sahibi değilim bu konuda.

Geçmiş olabilir miyim bilmiyorum. Satın aldığım ürünleri 3pay ile değil, bazılarını 3D Security ile almıştım. Fakat bu ay genelde restaurantlarda kullandım kredi kartını. İnternetten satın aldığım tek ürün kulaklıktı oda 52 TL.

Bu arada sanal kartı nasıl çıkartabilirim ve ne işe yarıyor? Daha önce çıkartmadığım için bilgi sahibi değilim bu konuda.
    Sanal Kart; Eğer Kredi Kartı Bilgilerini İnternette Paylaşmak İstemiyorsan Bankanın Mevcut Kredi Kartının Bilgilerinden Bağımsız Ama Kredi Kartına Bağlı Bir Güvenli Alışveriş Kartıdır.

Çok Kolaydır Kredi Kartının Olduğu Bölmede Sanal Kart Oluştur Olması Lazım Her Bankada Var 1 Dakikanı Almaz

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hocam peki sanal karttan alışveriş yapmak için sanal kartın üzerindeki numaraları ve CVV kodunu mu girmem gerekiyor?

Birde kredi kartımda 132 tl limit kalmış, sanal kartımda ise 0 tl gözüküyor kullanılabilir limit. Limit arttır bölümünden kredi kartımdaki limiti giriyorum ve süreyi 1 saat yapıyorum müşteri limitiniz yeterli değildir yazıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Kampanya hala devam ediyor mu? Yoksa bitti mi?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Kampanya hala devam ediyor mu? Yoksa bitti mi?
    Hala devam ediyor Playstore'da,1 gün 7 saat kalmış bitmesine.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben giriş yapamadığımdan bilmiyorumda ondan sordum bari bitmeden alacak olanlara alabilse

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

TTNet üyesi olmayıpta kredi kartıyla satın alabilen var mı? Tam kampanya olduğu zaman hata vermesi manidar.

Valla Ben Ttnetli Değilim Ama Sanal Kartla Aldım.

Samsung Galaxy cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Farklı bir steam hesabında bulunan FM 14'ü kendi hesabıma aktarabilir miyim? Böyle bir şey mümkün mü?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri