1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Yabancı Kuralı Yaması (6+2) ve (5+3)

Default Yabancı Kuralı Yaması (6+2) ve (5+3)

Merhaba arkadaşlar,

kulüpler birliğinin üzerinde anlaştığı ancak henüz resmileşmeyen 6+2 kuralı ile ilgili kendi kullanımım için bir yama yaptım. Yararlanmak isteyen olursa burada da paylaşıyorum. Şu ana kadar ben bir sorunla karşılaşmadım ama hata yapmış olabilirim, hata ile karşılaşırsanız ve bilgi verirseniz düzeltme yapabilirim. Yamada sadece yabancı kuralı değiştirilmiştir. Bunun dışında hiçbir değişiklik yapılmamıştır.

Dosya Linki:
    http://s3.dosya.tc/server22/G1P3xd/6...ural_.rar.html

Sport Toto Süper Lig:
    - 6+0+4 olan yabancı kuralı 6+2 olarak revize edilmiştir. İlk sezondan itibaren bu kurala göre oynayabilirsiniz ve tüm sezonlar için böyledir.

PTT 1. Lig
    - Mevcut Kural olan 3 yabancı sınırı korunmuştur. Bunun dışında Azeri, Türkmen vs uyruklu 2 oyuncu daha kadroya dahil edebilirsiniz.

Spor Toto 2. Lig
    - Hiç bir değişiklik yapılmamıştır.

Ziraat Türkiye Kupası
    - Maç Kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunur, ilk 11'de 6. (STSL takımları için)
    - Kadroda en fazla 3 Türk olmayan oyuncu olabilir. Azeri vs ile toplam yabancı sayısı 5. (PTT Takımları için)
    - Maç kadrosunda yabancı oyuncu olamaz. (Spor Toto 2. lig takımları için)
    - Maç kadrosunda yabancı oyuncu olamaz ve ve 24 yaş üstü oyuncu sayısı en fazla 4 olabilir. (3. lig takımları için)

Süper Kupa
    - Maç Kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunur, ilk 11'de 6.
    - Maç kadrosunda en az 1 tane 23 YA oyuncu olmalıdır.

Spor Toto Süperlig 5+3 Yaması

Merhaba arkadaşlar,

daha önce 6+2 yamasını yayınlamıştım:

cevap veren arkadaşlardan birinin 5+3 istemesi üzerine bu yamayı düzenledim. tüm görselleri diğer yama üzerinden görebilirsiniz, mesajı düzenleme olmadığı için yeni başlık açmak durumunda kaldım.

Not: dosyanın içinde hem 6+2 hem de 5+3 yabancı uygulaması vardır.

Dosya Linki: http://s3.dosya.tc/server23/iiByuX/Y...ural_.rar.html
    Last edited by BaGa TaRKaN : 19.Mayıs.2014 at 19:17 Reason: Başlık Birleştirildi

Alternatif Bir Çalışma Emeğin İçin Teşekkürler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

teşekkürler. bu çalışmayı kayıtlı oyunda oynayabilmenin bir yolu yok mu?

Quote Originally Posted by sanr View Post
    teşekkürler. bu çalışmayı kayıtlı oyunda oynayabilmenin bir yolu yok mu?
    maalesef yok

5. Default

5+3 olarak açıklandı kural mümkünse o şekilde ayarlayabilir misin ?

Yabancı sınırını nasıl değiştiriyoruz acaba editörden ss ile gösterebilecek var mı? Tamamen kaldırma yapılıyor da kuralı değiştirmeyi bulamadım bir türlü

editörden bu işlemi classic mod için nereden yapabiliyoruz?Bizde kendimiz yapsak?

editörde yapılan değişiklikler classic moda işlemez.

tamam peki nasıl değiştirebiliyoruz ligdeki yabancı kısıtlamasını ? classic modda oynamam bende aradım taradım bulamadım.

birde cevap alabilsek..En azından hani bizde kendimize uygun şekilde yaparız güncellemeyi.

Sanırım ligi yeniden kuruyorsun, o şekilde yabancı kuralını tekrar ayarlayabiliyorsun ancak. O da uğraştırıcı bir iş baya galiba.

aynen öyle ligi tekrar kurmak gerekiyor o da meşakkatli bi iş..

Quote Originally Posted by CaptainAmerica View Post
    5+3 olarak açıklandı kural mümkünse o şekilde ayarlayabilir misin ?
    Dostum 5+3 de yaptım isteğin üzerine. sitede yeni başlıkla açtım konuyu takip edebilir misin, henüz yayınlanmadı.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Yabancı sınırını nasıl değiştiriyoruz acaba editörden ss ile gösterebilecek var mı? Tamamen kaldırma yapılıyor da kuralı değiştirmeyi bulamadım bir türlü
    editörden oldukça uzun uğraşlar sonucu yapabildim. anlatabilmem çok çok zor. kusura bakma lütfen.

Quote Originally Posted by sercany View Post
    birde cevap alabilsek..En azından hani bizde kendimize uygun şekilde yaparız güncellemeyi.
    editörden oldukça uzun uğraşlar sonucu yapabildim. anlatabilmem çok çok zor. kusura bakma lütfen.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Sanırım ligi yeniden kuruyorsun, o şekilde yabancı kuralını tekrar ayarlayabiliyorsun ancak. O da uğraştırıcı bir iş baya galiba.
    oldukça uğraştırıcı evet. anlatmak da epey bi' zor benim için. belki daha önceden hazırlayan birileri olmuştur, sitede araştırmak lazım.

14. Default

Quote Originally Posted by iboibil View Post
    Dostum 5+3 de yaptım isteğin üzerine. sitede yeni başlıkla açtım konuyu takip edebilir misin, henüz yayınlanmadı.
    Eyvallah çok sağol

Mesaj Yetkileri