Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 113 sonuç

Konu: Nağmalup 4-3-3 Taktik Paketi(Screenshotlu-açıklamalı)

Wink Nağmalup 4-3-3 Taktik Paketi(Screenshotlu-açıklamalı-maç görüntülü)

Evet arkadaşlar size önereceğim dört taktikten oluşan 4-3-3 taktik paketi
    güçsüz takımlar için ideal olan 4-3-3udefend ve orta düzeye yakın takımlar için
    olan 4-3-3murder,daha top lu bi savunması olan 4-3-3udefend II ve çok güçlü ve hızlı kadrolar için 4-3-3teamgeist II taktiklerinden oluşuyor ilk taktik olan 4-3-3 udefend ile ilk sezonda
    kazanılan basarılar ve kadrom ve bilgi için linke tıklayın :
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=11837
    oradada belirttiğim gibi Galatasarayla ilk sezonda çok az bi transfer butcesiyle
    elde ettiğim basarılar oradada gözüküyo ama benim orada belirttiğim gibi ben taktiksel basarımı
    yoksa kadro basrısımı çelişkisine düştüğüm için birde taktiğimi farklı takım ve kulvarlarda
    denedim ve Turkiye-Türkiye21a ile denedim, Turkiye21a ile denediğim taktik 4-3-3udefend idi
    Turkey ile denediğim ise 4-3-3murder taktiğiydi ve sonuçta su basarılar geldi...
    Galatasaray ile ECC samp nagmağlup,
    Turkey 21A ile avrupa sampiyonluğu butun maçları kazanarak
    Turkiye A milliler ile de yine nağmağlup bir World Cup sampiyonluğu
    işte size bikaç resim:

bu World Cup yarı finali:

Bu ss world cup final:

bu finalde takımların dizilişleri oyuncu seçiminde yardımcı olsun diye koydum:

buda taktiğin uygulandığı ve içinde:
    Milan 0-1 GS (ECC 2.TUr)
    GS 3 - 1 Milan(ECC Rovanş)
    Turkiye 6 - 0 Almanya(world Cup yrı final)
    Turkiye 3- 3 brezilya (World Cup Grup ilk maçı)
    maçları bulunan ve taktiğin nasıl ve ne şekilde işe yaradığını gösteren bir maç paketi izleyin öle uygulayın faydasını kadro kurarken görün diye koydum:

http://rapidshare.de/files/23496698/Ma_lar.rar.html

ve buda 21A milliler avrupa sampiyonası finalive turnuvadan bir maç :

buda ECC yenilgisiz seri:

Son olarakta ESC ı aldım buda ss si:
    Roma 0-2 Galatasaray

İlk Sezon Turkcell Super Lig

ss ler de gözüktüğü gibi Turkcell super lig ve Turkiye Kupası haricindeki butun
    turnuvalardan nağmağlup dönülmüş kazanılmıştır ama taktiği kullanıcaksanız TAKTİĞE UYGUN
    oyuncu şecimi yapılmalıdır örneğin dm mevkisine mascherano yu alırsanız pek ii oynamadığını
    görürsünüz ama guarin,f.tatan,nuri şahin i koyarsanız oyuncunun max verimini görürsünüz
    aynı şekilde FC mevkisinede kesinlikle ve kesinlike özellikleri nasıl oursa olsun AM/FC
    bir forvetle oynarsanız gol atmak için o forvetten fazlasına ihtiyacınız olur ama;
    driblingi 12-den yuksek hızı,kafası,bitiriciliği,poz.alma,15den yuksek bir oyuncu
    koyarsanız golden boot alması bile sıradan olabilir....
    işte buda örneği :

gelelim mc pozisyonuna en önemli olay burada bu iki mc çok iyi uzaktan sut çekmeli ve pas,orta,önceden sezmesi ve top kapması
    ii olmalı geriye hızı falan 9 olsa bile iş görür beklerde ise tercihinizi ii ve direk
    top kullanan bekler tercih edin örneğin;m.sedef,uğur uçar,orhan ak,h.altınop,dani alves
    stoperde ise standart bi dc işinizi görür ama hızı iyi olursa çok daha makbule geçer önerilerim ise
    song,barzagli,turan ali,önder turacı,milito,hatta yalçın ayhan bile bu gibi oyuncular işiniz çok çok
    fazlasıyla görür.
    benim size mc tavsiyem olucak lucho gonzalez ve maniche ucuza alabileceğiniz ve size
    o paraya alabileceğiniz diğer oyuncularla alamayacağınız basarılar getirebilir
    NOT: Taktikte oyuncu seçimi çok önemli özellikleri çok ii olanda deil mevkiye uygun olan
    oyuncu seçin. isterseniz diye bi oyuncu listeside verdim mevkiye göre bu taktikler için
    taktik 1:
    4-3-3 uDefend
    http://rapidshare.de/files/23444411/...2006_.tac.html
    taktik 2:
    4-3-3 murder
    http://rapidshare.de/files/23482878/4-3-3_Murder__Galatasaray__Tem_2006_.tac.html
    taktik 3:
    4-3-3 uDefend II (daha toplu savunma 11 kişi ile)
    http://rapidshare.de/files/23676047/4-3-3_uDefend_II__Galatasaray__Eki_2006_.tac.html
    taktik 4:
    4-3-3 teamgeist II (kadrosu çok güçlü takımlar için kapanan takımları açar ama çok kontra yersiniz benden solemesi)
    http://rapidshare.de/files/23676262/4-3-3_teamgeist_II__Galatasaray__Eyl_2006_.tac.html
    1.taktik contra atak taktiğidir ona göre kullanınız yani demek istediğim zaten küçük
    bi takımla oynuyosanız bu taktik 1-2gol atar ama buyuk takımla oynuyosanız gol yemeden
    rahat 1-2 gol atasınız
    2.taktik ise her takıma uyar ama benim tavsiyem bu iki taktiği maç içinde skor ile
    orantılı bi şerkilde değişmeli kullanmanız.
    bu arada ben en basta yazmayı unuttum taktiği indirenler kusura bakmasın taktiği uygularken oratasahadaki 2 mc yi oyun kurucu ve sc yi atak oyuncu olarak seçin
    çünkü kontraya kalkarken onemli olan topu çok çabuk atak oyuncuya taşımaktır
    u defendi kullanırken daha etkili olmasını istiyorsanız 1,2 gol attıktan sonra :
    pas odağı olan bolümü her iki kanat olarak,
    pas tutnude doğruan yapmayı unutmayın

iyi eğlenceler

son söz:Bem bu taktikle birlikte vieri training i kullanıyorum oyuncu gelişimini gayet ii etkiliyor.

Edit: arkadaşlar bu murder taktiğinin linki değişmiştir lütfen indirdiyseniz onu silip şimdi güncellediğimi indirin ben diğerinde oyuncu talimatlarınmı vermemişim
    taktiğe gore mevkilere oyuncu onerisi 2sayfada yazdığım mesajda vardır.

vay beeee iyi taktikmiş bi denim bakem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sagol bi deneyelim...

arkadaşlar salgaraya oyuncu seçip olmayacak oyuncuyu oynatmayın (bakınız brezilya maçı kadro seçimine)
    özellikle gezen santrafor kulklanın sonra ben gol atamdım demeyin vede eğer siz güçlü rakip zayıfsa murder taktiğini siz güçsüz rakip güçlü ise udefend taktiğini kullanın

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

gusel taktik yapmıssın dostum bakalım gs ile yeni sezona baslamayı dusunuorum bnm taktikle beraber bunu da deniyelim ama iyi verim alacagıma suphem yok tesekurler paylasım icin

Quote Originally Posted by master_ozzy
    gusel taktik yapmıssın dostum bakalım gs ile yeni sezona baslamayı dusunuorum bnm taktikle beraber bunu da deniyelim ama iyi verim alacagıma suphem yok tesekurler paylasım icin
    dostum tekrar ediyorum oyuncu seçimine dikkat et okadar vede gsye transfer yapıcaksan ilk sezon maniche yi oneririm onu alırsan orta sahayı çok ii organize edio amr yede birini al yada benim gibi arda turanı oynata bilirisin

arkadaşlar tekrar tekrar soylüyorum oyuncuların seçimi önemli örneğin van der vaart aml de 7 den fazla oynamaz ama mc nin sol tarafında mukemmel oynar buna dikkat edin sonra gol atamazsınız

taktik paylaşımı için çok sağol...

Quote Originally Posted by Aslan41
    taktik paylaşımı için çok sağol...
    bişey değil ama önce sslere bak maçları incele ve taktiğin mantığını kavra ona göre kadro kur yada transfer yap

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Denemek isterdim ama kadro yapım bu taktiğe uymuyo. Ancak 2 yıl sonra uygulayabilirm.

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    Denemek isterdim ama kadro yapım bu taktiğe uymuyo. Ancak 2 yıl sonra uygulayabilirm.
    kadronu yazamısın hangi takımda uygulayacaksın benimde uymuyordu daha doğrusu necati sakatılanınca ilk taktik olan 4-3-3 u defendi uygulamak zorunda kaldım ve basarılı oldum sora denemek için yani bir nevi sağlama yapmak için turkey 21a,ve a millilerde denedim ve ikisindede basarılı oldum şimdi ingilterenin basındayım ve ordada basarılı olucam galiba yani bosu bosuna 3 takımda denemedim bu taktiği sen kadronu yaz ben öneride bulunayım

notformoney bende ingiltere'nin başına geçtim.Yıl 2009.Yani hala tanıdık isimler var .Bana öneride bulunabilir misin?Hangisini kullanayım kimleri oynatayım vs.? Çok güzel bir taktiğe benziyor.

Quote Originally Posted by sergenNn
    notformoney bende ingiltere'nin başına geçtim.Yıl 2009.Yani hala tanıdık isimler var .Bana öneride bulunabilir misin?Hangisini kullanayım kimleri oynatayım vs.? Çok güzel bir taktiğe benziyor.
    hangi oyuncular aktif onları yazarsan sana burda bi diziliş önerebilirm
    mesela ben bi ay oldu geçeli daha maç yapmadım ama ideal bir 11 çıkardım oda şu:

4-3-3 murderi kullanıcam ama turnuva maçlarında u defendi kullanıp garanti oynatıcam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by notformoney
    kadronu yazamısın hangi takımda uygulayacaksın benimde uymuyordu daha doğrusu necati sakatılanınca ilk taktik olan 4-3-3 u defendi uygulamak zorunda kaldım ve basarılı oldum sora denemek için yani bir nevi sağlama yapmak için turkey 21a,ve a millilerde denedim ve ikisindede basarılı oldum şimdi ingilterenin basındayım ve ordada basarılı olucam galiba yani bosu bosuna 3 takımda denemedim bu taktiği sen kadronu yaz ben öneride bulunayım
    Valla biras komik gelebilir ama kadromu bilmiyorum. daha doğrusu Wisla ****ow uçalıştırdığım için aklımda değil çoğu. yeni başladığım için.

Valla biras komik gelebilir ama kadromu bilmiyorum. daha doğrusu Wisla ****ow uçalıştırdığım için aklımda değil çoğu. yeni başladığım için.
    ya o zaman 4-3-3 u defendi kullanabilirsin ligdebasarılı olursun ama avrupa tamamen ortasahana bağlı mc lerin nasıl ii se avrupadada bişeyler yapabilirsin ben şimdi gsden istifa edip bursayı aldım u defen ile ilk maç 7-1 2. maç 5-0 başladım bakalım

hangi oyuncular aktif onları yazarsan sana burda bi diziliş önerebilirm
    mesela ben bi ay oldu geçeli daha maç yapmadım ama ideal bir 11 çıkardım oda şu:

4-3-3 murderi kullanıcam ama turnuva maçlarında u defendi kullanıp garanti oynatıcam
    Buradaki tüm futbolcular mevcut ancak benim yıl 2009 olduğu için Beckham iyi değil,oraya onun yerine Aaron Lennon uygun olur mu?Gerçi o winger ama bence yine iş yapar gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ya o zaman 4-3-3 u defendi kullanabilirsin ligdebasarılı olursun ama avrupa tamamen ortasahana bağlı mc lerin nasıl ii se avrupadada bişeyler yapabilirsin ben şimdi gsden istifa edip bursayı aldım u defen ile ilk maç 7-1 2. maç 5-0 başladım bakalım
    walla orta sahalarım süper hatta ben kendi taktiğimle. avrupada panathinaikosu deplasmanda 4-0 evimde de 3-0 yendim. gruplarda 3 maç yaptım ama henüz yenilgim yok.

Quote Originally Posted by sergenNn
    Buradaki tüm futbolcular mevcut ancak benim yıl 2009 olduğu için Beckham iyi değil,oraya onun yerine Aaron Lennon uygun olur mu?Gerçi o winger ama bence yine iş yapar gibi

lennon orda baya iyi oynar ama o olmazsa gerrardıda mcye çekip dmye birini koya bilirsin ama lennonda orda oynar

fenerbahçeli dotum yanlış zamanlama oldu ksusura bakam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

lennon orda baya iyi oynar ama o olmazsa gerrardıda mcye çekip dmye birini koya bilirsin ama lennonda orda oynar
    hayrola sen uçtun ben wisla dan bahsediyorum liverpooldan değil

walla orta sahalarım süper hatta ben kendi taktiğimle. avrupada panathinaikosu deplasmanda 4-0 evimde de 3-0 yendim. gruplarda 3 maç yaptım ama henüz yenilgim yok.
    mc ikilin ve dm lerin ii
    amr-aml sıradan ise bu taktik işe yarar isteğe bağlı olarak dm ne adam markajı yaptırırsan emniyetide ortasahada almış olursun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ok çok saol bilgi için.

ok çok saol bilgi için.

dediğim gibi bence dm ne adam markajı yaptır ve eğer tr.sezonu bitmediyse oraya guarini al ben boyle yenilgisiz ecc yi aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ben dm ye adebowale ogungbure yi almıştım ondan mc de daha ii verim aldım. ama sezon arasın da panat. dan ya concecao yu yada biscanı alcam. tecrübeli olsun die.

bence 650k pounda guarini al hem paran kasanda kalır hemde bende şuan da guarin wonderkid juve,milan,arsnal,chelsea gibi klüpler peşinde

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

taktikteki mevkilere uygun oyuncu önerilerim:

gk:takımdaki kalecinizi kullanıp para harcamayabilirsiniz ben mondragonla devam ediyorum

dc:burası çok önemli buradaki iki oyuncunuz uzun boylu olmalı ve ii zıplayıp kafa vurmalı tabii top kapma,markajıda her dcnin olması gibi bunlarında iyi olmalı benim önerilerim şunlardır:
    yabancı-barzagli,song,gonzalo,milito,colloccini,alexis(bunları alırsanız muthiş tabii)
    turk-servet ç.,önder t.,turan ali,alpay,orhan ak(bunlarda baya ii oynuyorlar)
    ben ikinci sezonumun basında gonzaloyu aldım ve barzagli-gonzalo ikilisi oynuyor

dm: bu mevkiye ksinlikle mascheranoyu almayın derim alıcağınız oyuncu guarin veya nuri şahin profilinde olamlı yada normal dm özelliklerinin dısşında;
    uzun şut,önceden sezme,kararları saldırganlığı iyi olmalıdır benim size önerilerim ise:
    yabancı-guarin*****,sivok,diarra,kompany(mevki kazanması bi hafta sürüyor)yada dediğim özellikleri yuksek olsun yeter
    turk-nuri ş.,fahri tatan,hüseyin çimşir,ayhan akman,

mc:Burası oyunun kazanıldığı mevkidir açık söyliyeyim bu mevkiniz iyi değil ve top kaybı çok ise maç kazanmanız imkansızdır benim size tavsiyem ise özelliklerinde:
    pas,orta,sut,kafa,önceden sezme,ilk temas,markaj,top kapma ii olmalı yani(14den fazla)
    yabancı-lucho gonzales***,maniche,aquilani,carlos martins*,walter baseggio,mendieta,jeremy toulalan,manuel fernandes,matuzalem,angelo palombo***,parası az olanlar için ise yabancı önerilerim:
    -petit,walter baseggio,carlos martins(bu oyuncuları 1,2mnpounda alabilirsiniz)
    turk: tuncay ş.,tumer metin,kemal aslan,yasin sülün,hakan bayraktar,murat sözkesen,kemal aslan,ayhan akman,caner erkin(bir sezon sonra)
    mc mevkisi çok önemli olduğu için size benden tavsiye transfer bütçenizin büyük bi kısmını buraya ayırın

amr mevkisi için önerim hızlı olsun driblingi iyi olsun ortası iyi olsun ve mevkisinde varsa içeri kesen ler çok iidir önerilerim yine ikitane biri paralı ve orta düzey diğeri parasız takımlar için
    parasız takım için
    yabancı-dimitrov velizar,paul fereirer,luis jimenez,
    turk-yasin karaça,deniz baykara,okan koç,arda turan,faruk karaçay,
    paralı takımlar için
    yabancı-estoyanoff fabian,vitaly kutuzov,lionel scolani,alberto medina,govou,s.w.philips,dani alves,kallon mohamed,salihamidzic,streit albert
    turk-nihat,gökdeniz,uğur yıldırım

parasız takım aml
    yabancı-dimitrov velizar,francesco tavano,cesar
    turk-ibrahim akın,celil sağır,yasin karaça,

paralı takım aml
    yabancı-andrea gasbarroni,ze roberto,savio,simao,olivier kapo,nakamura shunsuke,de marcus beasley,ryan babel,m. rosales,c.wilhemsson,rothen,robben
    turk-tuncay ş,hasan şaş,kemal aslan,öztürk sezer,gökdeniz karadeniz,

fc: Bu mevki için ilk tavsiyem takımınızdaki am/fc oynayan oyuncuyu satın çünkü o bu mevkide buyuk ihtimalle verim vermez alıcağınız santraforun kafa,ilk temas,bitiricilik,dirbling,hız hızlanma,poz alma özellikleri 13den fala olsun

yabancı: deivid,anelka,cisse,cacau,chevanton,nuno gomes,m.rosenberg,derlei,lisandro lopez,cesar delgado,bojinov,pazzini,toni,iaquinta,
    turk- ümit karan,nihat,fatih tekke,burak yılmaz,burak akdiş,

daha oyuncu yazıcam ama almadan önce buradan bakıp eleyip o şekilde alırsanız daha iyi olur ziraa yazdığım oyuncuların hepsi pot abilitsi 140dan fazla,parasız takımlar için yazdığım oyuncuların en pahalısı 1.3mn pounda alınıyor ayrıca buyuk oyuncuları yazmamamın nedeni çok pahalı olmalarıdır

kadro-para-mevkilere göre oyuncular ekledim bilginize

Ya dostum taktik için teşekkürler. Vieri training in linkinide verebilirmisin sana zahmet...

Quote Originally Posted by tuzlali20
    Ya dostum taktik için teşekkürler. Vieri training in linkinide verebilirmisin sana zahmet...
    linki bilmiyorum çok önceden indirmiştim ana sayfadan bulabilrisin www.turksportal.net ten bulabilirsin
    ama oyuncu için yukarıdakilerin hepsi bu taktiğe göre ama bazılarının özellikleri çok iyi değildir onlar anadolu, parası olmayan takımlar içindir

Ben zaten senelerdir Man United la oynarım. O yüzden pek oyuncu sıkıntım olmaz. İstediğim güçte oyuncuları 2 sezon sonra toplarım yani. Bide senin bu taktiği 4-4-2 wings'in corner taktiği ile birleştirirsen mükemmel olaca. Adam süper yapmış

Taktiği bulamadım. upload edip koysan olmaz mı?

Ben zaten senelerdir Man United la oynarım. O yüzden pek oyuncu sıkıntım olmaz. İstediğim güçte oyuncuları 2 sezon sonra toplarım yani. Bide senin bu taktiği 4-4-2 wings'in corner taktiği ile birleştirirsen mükemmel olaca. Adam süper yapmış

Taktiği bulamadım. upload edip koysan olmaz mı?
    atak kornerden gol atılmıyo bu taktikle ama onlar korner kullandığı zaman genelde gol atıyrum çünkü 3 adamım ilerde kalıyo ve top onlardan birine gelirse -ki geliyor- ben golü atıom dostum korner taktiğyle pek uğraşmam ama istersen sen yap ben yapamam çnkü o baska bi arkadaşımızın taktiği

ayrıca taktiği nasıl bulamadın anlamadım linkte mi problem var
    edit:link sağlam çalışıyor. bu arada yeni bi 4-3-3 daha ekledim

Dostum senin taktiği indirdim o nu demedim ben . Vieri training i bulamadım. Onu upload etmeni istemiştim. Senin linkler çalışıyo çatır çatır...

Dostum senin taktiği indirdim o nu demedim ben . Vieri training i bulamadım. Onu upload etmeni istemiştim. Senin linkler çalışıyo çatır çatır...
    al arkadaşım ama ben bunu yasak diye biliyorum inşallah değildir
    vieri training:
    http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28309

bu arada taktiklerden hangisini kullanıyosun

al arkadaşım ama ben bunu yasak diye biliyorum inşallah değildir
    vieri training:
    http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28309

bu arada taktiklerden hangisini kullanıyosun
    Walla şu anda hiç birini kullanmıyorum. Taktikleri deniyorum ölesine bi oyun açtım bakalım nolcak die. Ama 442 wings taktiğin de hiç başarılı olmadı nedense. Ben bastırdım udinese 1 - 0 aldı maçı ne iş anlamadım. Birazdan senin taktikleri denicem. Ama ben 2 senedir hep kanatlarla oynadım. 5 - 3 -2 yi cm 04 de denedim. fm 5 te 442 denedim. Bu oyn acayip değişik kendi taktiğimle porto 3 çekti bana . Seninkini denicem mutlaka aldığım sonucu yazıcvam merak etme. İlk maçım chelsea ile ...

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri