1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Lochnes 2014 Transfer Yaması

Default Lochnes 2014 Transfer Yaması

Biliyorsunuz ki bu sene fmkolik yaması çıkmayacak bende buna istinaden kendi yama yapmayı bilmeyen arkadaşların faydalanması için bir transfer yaması hazırladım .

Yapılan Yenilikler

-
    09/06/2014 Tarihine kadar transferler güncel
    - Lig
    en Düşen Ve Çıkan Takımlar Ayarlandı
    - Türkiye Liginde Yabancı Kuralı 5+3 Oldu
    - Sakatlıklar ve Kiralıklar Ayarlandı
    - Serbest Kalan Oyuncular Ayarlandı

Lochnes Transfer Yaması

Aslında Bu Yamayı kendim için yapıyordum ama dün fmkolik yamasının devamı çıkmayacağını öğrenince sizlerlede paylaşıyım dedim.Bu yamada bazı eksikler olabilir bu eksiklikleri yorumlarda dile getirirseniz bende not alıp çıkaracağım güncellemede düzeltirim.Birlikte İyi Bir Yaz Geçirmek Dileğiyle

LİNK:

http://www.mediafire.com/download/x3...fer_Yaması.rar

Oyundan Görüntüler

Ne Kadar Çok Çeşit Olursa Keyif Alması Bir O Kadar Kolay Olur.

Ellerine Sağlık Takipteyiz

(Tapatalk)

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

yorum olmadığına göre talep yok herhalde

Hocam Oyuncaların Geçiş Paraları Filan Gerçekteki Gibimi Örneğin Fernandes Bedelsiz mi Geçti ?

Ayrıca Ellerine Sağlık Kariyere Başlamak İçin Bunları Bekliyordum

Deneyeceğim de diyelimki Trabzonspora Gökhan transfer oldu onun bonservis bedeli oyuna yansıyacakmı ?

Teşekkürler, deniyorum şu anda. Yarın aktarıcam düşüncelerimi.

oyuncuların geçiş bedellerini yansıtmadım oyuna yamayı tek kişi yaptığım için o kadar ayrıntıya inemedim ama ileride çıkaracağım güncelleme ile yeni transferleri ve transfer bedellerini oyuna yansıtacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Yanılmıyorsam Fernandes yıllık 16 M alıcak öyle mi
    You'll Never BeatThe Irish !

Dünya kupasına katılan takımlar gerçekle aynı mı?

Quote Originally Posted by leonXxX View Post
    Dünya kupasına katılan takımlar gerçekle aynı mı?
    oyun içinde bunu yapmamız imkansız çünkü oynadığınız ilk sezonda maçlar devam ediyor yoksa milli maçlar olmaz

Bu arada, sene bittiğinden dolayı Fenerbahçe'nin cezası hakkında bir düşme filan oldu mu yamada?

Quote Originally Posted by fenomen77 View Post
    Bu arada, sene bittiğinden dolayı Fenerbahçe'nin cezası hakkında bir düşme filan oldu mu yamada?
    Fenerbahçenin cezası 1 yıl düştü Beşiktaş ise şampiyonlar ligi ön elemesinde

Yeni transferler varda ocak ayındaki transferler yok bourceanu özer gibi

Devre arası transferler yok usta

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Yeni transferler varda ocak ayındaki transferler yok bourceanu özer gibi
    Quote Originally Posted by blackpeace View Post
    Devre arası transferler yok usta
    Hangi guncelleme ile oynuyorsunuz.

FMKolik'14 Kış Transfer Yaması v4 bunda hepsi mevcut ama link bulamadım

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by blackpeace View Post
    FMKolik'14 Kış Transfer Yaması v4 bunda hepsi mevcut ama link bulamadım
    Oyun orijinal degil mi ?

Arkadaşlar oyununuz orijinal ise kış transferleri çoktan yapılı olması lazım bu yama onun üstüne bir yama ama ben yinede sizin için kış transferlerinide içine alan bir yamayı yayınlayayım(Bu yamada ilk yayınladığım yamanın üstüne son günlerde yapılan transferlerde var ama arkadaşların isteği üzerine kış transferlerini yayınladığım için tam değil tam tarih vermiyim ama yaklaşık ayın 20 sinde v2 güncellemesi çıkacaktır

LİNK: http://www.mediafire.com/download/05...fer_Yaması.rar
    Last edited by lochnes : 14.Haziran.2014 at 19:55

Kardeş eline sağlık. Ca Pa değişiklikleri olacak mi yamada özellikle alt liglerden üst liglere transfer olacak baya bi oyuncu var mesela bursasporun aldigi emre taşdemir, tsnin aldigi gökhan karadeniz, bandırmadan timur kosovali, ankaragücünden levent kale ve umut nayir alanyadan efecan,inegölden raif demir ,kartalspordan ayrılan ersel aslıyüksek ve okan yıldız daha bir çok yükseltilmesi gereken oyuncu var

bende süper kupa ile ziraat türkiye kupasından çıt yok? oynanmadı yani?

Quote Originally Posted by enigma 31 View Post
    Kardeş eline sağlık. Ca Pa değişiklikleri olacak mi yamada özellikle alt liglerden üst liglere transfer olacak baya bi oyuncu var mesela bursasporun aldigi emre taşdemir, tsnin aldigi gökhan karadeniz, bandırmadan timur kosovali, ankaragücünden levent kale ve umut nayir alanyadan efecan,inegölden raif demir ,kartalspordan ayrılan ersel aslıyüksek ve okan yıldız daha bir çok yükseltilmesi gereken oyuncu var

Yamayı tek kişi yapıyorum bu yüzden Ca Pa değişikliği pek yapmayacağım ama bu hiç yapmayacağım anlamına gelmez bir kaç önemli oyuncuya yapmaya çalışıyorum.Bak mesela senin yazdığın gibi herkes
    bildiği alt liglerden yükseltilmesi gereken oyuncuları söylerseniz onlara değişiklik yapmaya çalışırım.

LOCHNES YAZ TRANSFER YAMASI V1.2

YAPILAN YENİLİKLER

-Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa Oyuna Dahil Edildi
    -İyi Performans Gösteren Oyuncuların CA PA Değerleri Arttırıldı
    -Transferler 15.06.14 Tarihine kadar güncel(EKSİKLER OLABİLİR)
    -Türkiye Ligindeki Kulüplerin Transferde Etkin Rol Almaları İçin Ufak Bütçe Arttırımları Yapıldı
    (Diego Costayı Kesin Bir Sonuş Olmadığı İçin Transfer Etmedim Arkadaşlar)

Arkadaşlar İnşallah Sizlerin Sayesinde Daha İyi Yamalarla Görüşmek Üzere

LİNK: http://www.mediafire.com/download/oe...aması_v1.2.rar
    Last edited by lochnes : 18.Haziran.2014 at 01:17

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Usta SS'leri de versen daha güzel olur.

Batuhan altıntaş v.b gençlerin değeri 1,5 b euro ve imza attır seçeneği mevcut , galatasarayın şampiyonluğu 18 olmuş. normalde 19. ..

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Batuhan altıntaş v.b gençlerin değeri 1,5 b euro ve imza attır seçeneği mevcut , galatasarayın şampiyonluğu 18 olmuş. normalde 19. ..
    son şampiyon bildiğin gibi fenerbahçe bunu oyuna yansıtmak için 2013 şampiyonunu değiştirip fenerbahçe yaptım bunu hangi yamada oynarsan aynı şekilde yapıldığını görürsün mecburende galatasarayın şampiyonluğu 1 düşüyor oyunda yeni bir yıl yaratamam

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Usta SS'leri de versen daha güzel olur.
    ss leride verecektim ama vaktim olmadı 2 gündür evde değilim sizinle çabuk paylaşııp yararlanın diye öyle paylaştım ssleride boş vaktimde atarım

Quote Originally Posted by lochnes View Post
    son şampiyon bildiğin gibi fenerbahçe bunu oyuna yansıtmak için 2013 şampiyonunu değiştirip fenerbahçe yaptım bunu hangi yamada oynarsan aynı şekilde yapıldığını görürsün mecburende galatasarayın şampiyonluğu 1 düşüyor oyunda yeni bir yıl yaratamam
    Dostum kusura bakma ama yanılıyorsun son şampiyonlara yani lig geçmişine geldiğin zaman 2013 e 2 kere şampiyon ekleyebiliyorsun , 18 e indireceğine 2 takımda 19 yapabilirsin bunun yanında batuhan altıntaş , bruma gibi gençlerin genç sözleşmesi görünüyor. sanırım yamayı selimlerin yamasının üstüne yapmışsın.. yanlış anlama hatalarını düzeltmen için söylüyorum art niyetim yok , eğer bunları yaparsan gayet güzel bir yama olur , iyi forumlar

Mesaj Yetkileri