Sayfa 23 / 23 İlkİlk ... 13212223
661 ile 689 arası toplam 689 sonuç

Konu: Efsaneyi Geri Döndürdük l ABD'de Tarih Yazdık l Rangers FC & ABD

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

H GRUBU 3. MAÇLAR

Maçın üstün tarafı şaşırılacak şekilde bizdik. Taktiğimiz gereği Şili, bizden daha fazla topla oynasa da onları tehlikeli bölgeye sokmadığımız için birşey yapamadılar. Dk. 15'te bulduğumuz duran top golüyle 1-0 öne geçtik. Maçın geri kalanında 2. gol için uğraştık ancak şansımız yaver gitmedi. Şili'li oyuncu gole giden oyuncuma arkadan müdahale ederek düşürünce kırmızı kart görmekten kurtulamadı. Son 2 maçta 2 kez duran toptan kafa golü atan genç stoper Billy Woods, ona verdiğim şansı çok iyi kullanıyor.

Gruptaki rakipleri göz önünde bulundurarak turnuva öncesi atamıyorsak yemeyelim taktiği oluşturduk. Hazırlık dönemini iyi geçirdik. Ve bunların meyvesini Dünya Kupası'nda alıyoruz. 3 galibiyet alarak 9 puanla grubu lider bitirdik ve G grubunun ikincisi Arjantin ile eşleştik.

Diğer Gruplar

2. Tur Eşleşmeleri

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bugünlük bu kadar , maçları anlık olarak oynadıkça paylaşıyorum. böylesi daha heyecanlı oluyor. Şimdi biraz yorumları alalım. Gruptan çıkmak mucize idi, biz eze eze çıktık

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Cok iyi bir is basarmissin, tebrikler.Arjantin karsisinda isimiz zor ama sana guveniyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Arjantin zor gelmiş ama çok büyük iş başarmışsın tebrik ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Cok iyi bir is basarmissin, tebrikler.Arjantin karsisinda isimiz zor ama sana guveniyoruz.
    Eyvallah Yapacak birşey yok , çapraz eşleşme kurbanı olduk. Ama otobüsü çekeriz keyfimize bakarız

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Arjantin zor gelmiş ama çok büyük iş başarmışsın tebrik ederim.
    Saolasın dostum , elimizden geleni yapacağız Eğer bu turnuvada sansasyonel bir başarı alırsam taktiği paylaşabilirim forumda

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Vizeler vardı hocam bakamadım. ALmanya maçı güzel olmuş

Hocam bne fm15i tuksportaldan almayı düşünüyorum sende yapabilirsin 70tl
    Ama ben fm 2014 nasıl almıştım. Çıkış tarıhinin 2 ay sonra Media markt (adana) aldım. Öğrenci kartını getirene 80tl oyunu 40tl almıştım.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

İspanya ve ingiltereden kurtulmamız iyi olmuş.
    Demekki arjantineye evinin yolu gözükmüş.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Vizeler vardı hocam bakamadım. ALmanya maçı güzel olmuş

Hocam bne fm15i tuksportaldan almayı düşünüyorum sende yapabilirsin 70tl
    Ama ben fm 2014 nasıl almıştım. Çıkış tarıhinin 2 ay sonra Media markt (adana) aldım. Öğrenci kartını getirene 80tl oyunu 40tl almıştım.
    Ben 14 ü baya geç aldım üniversite sınavı yüzünden , bu yüzden 20 TL ye almıştım internetten steam code olarak , 15i de steam ın kış indiriminden alırım gibi geliyor. Baya iniyor fiyat o zamanlar.

İspanya ve ingiltereden kurtulmamız iyi olmuş.
    Demekki arjantineye evinin yolu gözükmüş.
    İspanya oyunda 2010 , 2014 Avrupa Kupalarını ve 2012 , 2016 Dünya Kupalarını alarak resmen ambargo koymuştu uluslararası arenaya, ama bu sefer 0 çekerek elendiler Arjantin kolay lokma değil ama elimizden geleni yapacağız. Messi 4 golle gol krallığı sıralamasında 2. sırada. İlk sırada 6 golle Hırvatistan'dan biri vardı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

FM 2014 ün son kariyeri olana kadar bitirmeyeceğim kariyeri

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    FM 2014 ün son kariyeri olana kadar bitirmeyeceğim kariyeri
    Senden başka kariyer yapan mı var
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Senden başka kariyer yapan mı var
    Senin kariyerle birlikte 5 kariyer olduk şuanda açık Aktif olarak sadece ikimiz varız...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Grup maçları güzel olmuş
    Almanyadan sonra sıkı defansla ve messiyi tutarak Arjantinide yenersin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

13. Default

Diren #Rodi

Güzel Kariyer Olmuş Gerçektende Emeğine Sağlık Önceleri Daha Çok Gol Yemişin Ama Sanki Taktiği Sağlam Oturtmuşsun Gol Sayısında Bayağı Azalmalar Olmuş. ABD ile Dünya Kupasında Sonuncu Olsan Daha Çok Sevinirdim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Grup maçları güzel olmuş
    Almanyadan sonra sıkı defansla ve messiyi tutarak Arjantinide yenersin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Teşekkürler, hazırladığım taktik şansına takıma oturdu. Ama Arjantin regen yuvası sadece messiyle olmuyor Ama Messi cidden hala ortalığın tozunu attırıyor.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Diren #Rodi

Güzel Kariyer Olmuş Gerçektende Emeğine Sağlık Önceleri Daha Çok Gol Yemişin Ama Sanki Taktiği Sağlam Oturtmuşsun Gol Sayısında Bayağı Azalmalar Olmuş. ABD ile Dünya Kupasında Sonuncu Olsan Daha Çok Sevinirdim
    Teşekkür ederim usta Artık Efsane Kariyerler bölümüne gireriz ;D

Rangersta 4-2-3-1 taktiğini çok iyi oturttum takıma , aslında hiç alışık değillerdi ama oyuncu transferlerini de buna göre yapınca yükselen bir yol izledik. ABD de ise çok defansif bir taktik uyguladım , ama bu taktiği takıma göre ayarladığım için takım çabuk ısındı taktiğe.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2018 DÜNYA KUPASI 2. TUR

Olmadı dostlar , aslında çok iyi mücadele ettik ama turu geçemedik. Maçın başında çok sağlam bir Arjantin atağı vardı hatta 1 topları direkten döndü. Aam Messi ve birkaç kilit oyuncuyu iyi marke ettik bu sayede gol atmalarını engelledik. Daha sonra kontra ataktan bulduğumuz 1 gol ile öne geçtik. Golden sonra iyi kapandık ancak ilk yarının bitmesine çok az kala Arjantin beraberliği buldu. İkinci yarıda ise Arjantin baskısına kotnra ataklarla karşılık verdik ve tekrar öne geçtik. Ama Arjantin çok geçmeden 1 gol daha buldu ve bitime 13 dk kala kala Arjantin 3-2 öne geçtik. Bu andan sonra takımı hücuma kaldırdım ve 13dk boyunca Arjantin'i neredeyse yarı sahalarına gömdük. 1 Topumuz direkten döndü ve birçok pozisyonumuz kaçtı. Ama beraberlik golünü bulamadık bir türlü. Sağlık olsun gruptan çıkmak bile büyük başarıydı bizim için.

Diğer 2. Tur sonuçları

Artık burada misyonumuzu tamamladık ve ayrılma vakti geldi. Daha önce Dünya Kupasında böyle mücadele etmemiştim. Benim için de güzel bir tecrübe oldu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Çeyrek Final

Yarı Final

3. Lük Maçı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

BÜYÜK FİNAL

Grupta 2-1 yendiğimiz Almanya , Dünya Kupasını kaldırdı. Demek ki biraz kura şansımız olsa Dünya Kupasını alabilirdik

Turnuva Özeti

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dostlar burada kariyerimi sonlandırıyorum. Benim açımdan çok zevkli bir kariyerdi. Umarım sizde takip ederken eğlenmişsinizdir. Oyunun istatistiklerine göre 8 günden biraz fazla oynamışım. Bu da kariyerin beni ne kadar içine aldığını gösteriyor.

Kariyeri takip eden herkese gönülden teşekkür ederim , FM 2015'te yeni kariyerlerde görüşmek dileğiyle.

Son yorumları alıp ardından kariyeri kapattıracağım. Belki Efsane Kariyerler arasına gireriz

THE END

19. Default

Eee! Şimdiki Durağımız Neresi ? Nereye Gitmeyi Düşünüyorsun ?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Eee! Şimdiki Durağımız Neresi ? Nereye Gitmeyi Düşünüyorsun ?
    Artık bitirmeyi düşünüyorum Fm 15 i alana kadar kariyer yapmam herhalde ama hiçbir şey belli olmaz.

21. Default

Bence Kapatma Yerinde Olsam Ulusal Takımlarla Bir Başarı Yakaladıktan Sonra Başka Bir Ulusal Takımı Çalıştırırdım. Ben Şuan Öyle Böyle 2018'deyim Türkiye ile Başladım Arjamtin ve Güney Afrika'ya Geçtim Şuan Güney Afrikadayım Afrika Uluslar Kupasından Sonra Burayı da Bırakacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ben istifa ettiğimde Türkiye Menajer arıyordu Ve 2020 Avrupa Şampiyonası Türkiye'deydi. Biran gidiyordum ama ben kendi kendime ABD den sonra bırakacağım diye söz vermiştim. O yüzden emekli oldum oyunda geri dönem şansım olmasın diye , yedek save de baya eski. O yüzden yapacak birşey yok

23. Default

O Zaman Ne Diyoruz.

T-H-E .......... E-N-D

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Süper bir kariyerdi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Elendiğimize üzüldüm.
    Güzel bir kariyer yaşattığın için teşekkürler hocam fm 2015 görüşmek üzere
    ADANA DEMİRSPOR

Foruma yeni katılıp kariyerini yeni görmeme ragmen hayran kaldım , tebrik ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Süper bir kariyerdi
    Teşekkürler hocam , ileride daha iyisini yaparım umarım. Kariyer boyunca en çok destek olanlardan biriydin teşekkür ederim.
    Elendiğimize üzüldüm.
    Güzel bir kariyer yaşattığın için teşekkürler hocam fm 2015 görüşmek üzere
    Zor bir rakipti ama sonuna kadar mücadele ettik. Desteklerin için teşekkürler , 15 te daha iyi kariyerler yaparız inş.
    Quote Originally Posted by AngelDiMaria View Post
    Foruma yeni katılıp kariyerini yeni görmeme ragmen hayran kaldım , tebrik ederim.
    Çok teşekkürler, umarım sen daha iyisini yaparsın.

Rodiii kuzeyin oğlu, kardeşim inatla sürdürdün direne direne kazandın son dönemlerde takip edemesemde güzel bir kariyer sundun bizlere emeğine sağlık 15te görüşmek dileğiyle

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Rodiii kuzeyin oğlu, kardeşim inatla sürdürdün direne direne kazandın son dönemlerde takip edemesemde güzel bir kariyer sundun bizlere emeğine sağlık 15te görüşmek dileğiyle
    Ooo reis , eyvallah 15'te buralar hep bayram yeri olacak.

Sayfa 23 / 23 İlkİlk ... 13212223

Mesaj Yetkileri