1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Transferi Mümkün Olmayan Oyuncuları Transfer Etme Rehberi

Exclamation Transferi Mümkün Olmayan Oyuncuları Transfer Etme Rehberi

Arkadaşlar öncelikle buna benzer bir konu forumda mevcut mu bilmiyorum,araştırdım bulamadım.Gelelim konumuza.Bana göre FM 14'te en büyük sorunlardan biri transfer görüşmeleri.Bazı yıldızlar bizi beğenmiyor hatta bazı futbolcuları gözlemlediğimizde ''Transfer olmaya olumlu bakıyor '' yazmasına rağmen transfer teklifi yaptığımızda ''Oyuncum şu an klübünüzle sözleşme görüşmelerine başlamak istemiyor '' yazısını görürüz.İşte bu soruna çözüm buldum kendimce , sizinle paylaşmak istiyorum.(Dediğim gibi oyunu uzun süredir oynamıyorum belki hepinizin bildiği bir şey ama bilmeyenler vardır diye paylaşmak istedim.Şimdi başlayalım ; oyuncuya teklifimizi yapıyoruz

Mesela ben Cristiano Ronaldoyu seçtim.Teklifimi abartılı şekilde yaptım klüp kabul etti fakat oyuncu sözleşme görüşmelerine başlamak istemedi.

Vazgeçmek yok hemen TEKRAR transfer teklifi yapıyoruz ve kendi takım sekmemizden 'Teknik Heyet Sorumluluklarını'na tıklıyoruz.

Sonra aşağıdaki resimde kırmızı kutuyla işaretlediğim yerin karşındaki ismi (Büyük ihtimalle sizin adınız yazacaktır) futbol direktörü ya da başkan seçiyoruz

Oyunda ilerleyince şöyle bi ekran çıkıyor karşımıza.Bizle görüşmeyen futbolcu , futbol direktörümüzle görüşme yapmış

Bu ekrandan sonra da oyuna devam ederseniz büyük ihtimalle oyuncu teklifi reddecektir ama isterseniz deneyebilirsiniz.Biz ise burda oyuncu ekranına girip 'sözleşme teklifni değiştir'e tıklayıp oyuncuyla anlaşmaya çalışıyoruz.(Satış bedelinden yüzde imza parası vb. bonuslar burda işinize yarayabilir ki zaten forumda 'Sözleşme Rehberi' başlığında daha detaylı bilgiler var.)

Evet arkadaşlar ben bu yolla Adnan Januzaj ve Mario Götze'yi transfer ettim umarım bilmeyenlerin işine yarar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlginç yöntem, sözleşme tekliflerini genellikle futbol direktörüne yaptırmama rağmen hiç aklıma gelmemişti bu iş deniyim bi ara Teşekkürler paylaşım için.
    Screw you guys, I'm goin' home

Paylaşım için teşekkürler.
    Deneyeceğim.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Marsilya Kariyerim Var Deneyeceğim.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kesinlikle işe yarıyor,oyuncu sözleşme teklifini dinliyor...Paylaşım için teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Çok yararlı bir konu olmuş, teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Transferi Mümkün Olmayan Oyuncuları Transfer Etme Rehberi

Teşekkürler faydalı

Sonuç alanlar yazsın örnekler artsın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok güzel bir yöntem. Aslında oyunun bir hatası ancak bunu kullanmak farz oldu
    Sentugo.

rica ederim arkadaşlar umarım işinize yarar Son transferim de Luis Suarez oldu klübünde mutsuzdu 35 M€ karşılığında transfer ettim.Liverpool'da yıllık 12 M€ kazanırken Önder Özen 4.4 M€'ya ikna etmiş satış bedelinden de yüzde 50 verince teklifi kabul etti Zaten 29 yaşında bir daha yüksek ücretle satılmaz o yüzden satış bedelinden yüzde çok işe yarıyor arkadaşlar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evet bu yöntemi farketmiştim. Hatta şimdi aklımda değil genç bir regeni bu şekilde almıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben bir deneyeyim dedim de olmadı. En kral teklifi götürseniz bile yine çekiliyor temsilci.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Valencia'ya Lewandowski'yi getirdim yöntem sağlam yani

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Eyvallah kardeşim

Güzel yöntem ama kulubünden 30m kazanan bir oyuncuya 2-3m teklif ederseniz yine sonuç alamazsınız. Finansınız sağlamsa daha çok işe yarayacak bir taktik

işinize yaramasına sevindim arkadaşlar.@Realist kardeşim nasıl olmadı anlamadım ? @bafici arkadaşın dediği gibi Messiyi Beşiktaş'a getiremezsin mesela ama Batshuayi'yi getirebilirisin.Şimdi denedim Neymar yeni oyunda sezon başı hemen getirttim Madrid'e.Bak adam Lewa'yı getirmiş daha ne olsun

Bu yöntemi bende 2026-2027 sezonumda daha dün denedim. Adnan Januzaj MANU da 10 milyon 500 bin euro civarı kazanıyordu Futbol Direktörüm 5 milyon 250 bin euroya işi bitirdi. Sözleşmesinin bitmesine 3 sene vardı. Geriye kalan maaşı o üç sene MANU ödeyecekmiş. Ondan sonra normal 5 milyon 250 binden oynamaya devam eder başka sözleşme yapmazsam malum yaşı şuan 31, o zaman 34 felan olur. Galatasarayı yönetiyorum bu arada.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ozellikle gelmek istemeyen regenler icin kullanacagim, tesekkurler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bravo kardeşim. süper yöntem.

Çok teşekkürler. Almanya'dan çıkan Türk regenlerle bir türlü anlaşamıyordum. Çocuklar Dortmund'u Leverkusen'i Bayern'i bırakıp gelmeyi düşünmüyorlar bile. İşe yarıyor bu yöntem çoğu zaman. Bende futbol direktörü yok, başkana devrettim çözdü işi

Mesaj Yetkileri