Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 144 arası toplam 144 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Fenerbahçe

Dostum ben oyun basinda editorden fb gs ve bjk ye zengin baskan yaptim. Bide cok oyuncu satip adam almadim ilk sezon idare ettim. Yeni bi baskan secildi oda baya iyi bi butce verdi. Nuri raporda gelmek istemiyo gozukuyo ama teklif sununca geliyo. Emre canida ilk sezonun ortasinda kiraladim. Surekli oynattim ilk 11de 2.sezon bonsvervisini aldim 25 milyona taksitli.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    emre canı nuriyi nası aldın ya da kaçıncı sezondasın ?
    nuri koşa koşa geliyor hatta ilkayda geliyorda emre canı için liverpool benden 40 istedi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu şimdi mi söylediler oyuncular yaşlandı
    ben bonservislerden dolayı almıyordum çok pahalılar
    Salih bana yetiyor ya orta sahanın beyni

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu şimdi mi söylediler oyuncular yaşlandı
    ben bonservislerden dolayı almıyordum çok pahalılar
    nuri yi 15/16 sezonu devre arası 6.5
    ilay ı 15/16 sezon başı 12 milyona (bende anlamadım 6 peşin 6 miyonu 48 ay ve sonraki satıştan yüzde 50 verdim dalgasına kabul ettiler :S)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bir soru ;
    jesus vallejoya milan 67 milyon veriyor
    aynı oyuncu için atletico ile 47 + arda ya anlaştık

ardayı alırsam yükek maaşlı yedek oyuncum olur(kadroda en fazla 2.75 maaş veriyorum ve elimde ocampos var) sizce hangi teklif daha makul

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sana maliyeyi versek ülkeyi uçuracaksın hocam iyi transferler yapıyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sana maliyeyi versek ülkeyi uçuracaksın hocam iyi transferler yapıyorsun

deneme oyunu bu aslında daha sonra tekrardan kariyer açıcam, arda bey 4.25 milyon ucret ıstedı pazarlıga bıle oturmadım mılanı kabul edıcem umarım paraları yeter.

Şimdi size bazı şeyler sorucam. Takımı 4-4-2 oynatmak istiyorum. Çok zor bir taktiktir.
    Savunma 4Lüm ; Gökhan-M'biwa-Serdar Taşç-Caner şeklinde. gökhan ve caner ofansif bek destek rolünde. Mbiwa s.stoper sigorta , taşçıda s.stoper kesici rolünde.
    Orta sahamda göbekte ; Emre Can(serbest oyun kurucu) , Gil romero veya Mehmet Topal(savaşçı o.s. savunma) rolünde oynuyor. Sol kanadım Alper Potuk. yerine göre caner olabiliyor hasan aliyi bekte kullanıp. Sağ kanat belirsiz şuan. Kadro derinliğinde Douglas Costa, kerim frei ve bakkali var. ancak özellikle costa ve bakkali sanki 4 4 2 oyuncusu değil gibi geliyo bana. O yüzden satışa çıkardım.
    Forvetlerimden biri ; Barbosa bu oyuncuyu sahte forvet destek yada serbest oyuncu olarak düşünüyorum. Önünede bitirici birini koymayı planlıyorum. Rondon var. Ama hiç memnun kalmadım. Çok kaçırıyor.
    Sorum ise şunlar ;
    1-stoper görevleri sizce nasıl ? Bence uyum ve görevler önemli olan bir bölge ama karar veremiyorum.
    2-Kanatlardan biri alper. Ötekisini öneriniz kim 4 4 2 oynuyacak orta alana yardım edecek biri.
    3-kanatların görevleri ne olmalı. Aslında bu sorunun cevabı 2.sorununda cevabı olur hangi görevde orta alana yardım ederler. savunmaya yardım ederler.
    4-Forvet hattında orta sahaya yardım edip forveti besliyecek bir görev hangisi ? Elmander gibi. Barbosa forveti besleyen bir oyuncu profili. hangi görevde daha başarılı olur bu ?
    Orta alana bu kadar takık olmam maç içinde sürekli yardımcı antrenörün orta sahada ciddi sirüklase oluyoruz uyarısını göndermesi. sayıca üstünler uyarısını yapması. 4 3 3 oynamak istemiyorum nedense. 4 2 3 1de çok hücumsal geliyor. 4 4 1 1i düşünüyorum ama sanki 4 4 2den bi farkı yokmuş gibi geliyor bana Talimatları bir türlü çözüp oturtamadım. dikine pas diyorum hızlı çıkmak için uygulatamıyorum. ayağa pas diyorum topa sahip olmak icin sivas macında %40 topla oynamam oluyo rakip sürekli geliyor çözemedim. Açıkçası takımı şöyle kurmak istedim hep. savaşan pas yapan ileride iyi bi 10 numara iyi bi forvetle işi bitiren bi takım. Hücum takımı kurdugum her seride avrupada hüsran yaşadım. Bu seride defansif kontra takımı bir türlü oturtamadım. 5-4 kazancagıma 1-0 kazanayım.Çünkü avrupada o zaman başarı geliyor. Reale yediğimden cok atayım felsefesiyle üstünlük kuramıyorum malesef. Çok uzun oldu ancak umarım derdimi anlatmışımdır yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe'nin bu finansal durumunun bir açıklaması var mı? Yoksa gerçekten de sezon sonunda Fenerbahçe toparlamak için 25 milyon euro değerinde oyuncu mu satmak zorunda?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@Önder HOCA

Arda sözleşmede maaş olarak astronomik rakamlar istiyor, Ayrıca bence fuzili bir oyuncu fiziksel açıdan hızlı bir düşüş yaşarsa elde patlar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu arada Fenerbahçede ilerleyen sezonlarda 12 numara forması açılıyor bu sorunu da çözmek gerekir

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Fenerbahçe'nin bu finansal durumunun bir açıklaması var mı? Yoksa gerçekten de sezon sonunda Fenerbahçe toparlamak için 25 milyon euro değerinde oyuncu mu satmak zorunda?
    Bühtçe şuanda da böyle. Sow gibi isimler hep yöneticilerin katkısı ile olmuş transferlerdir. Kulüp yıllardır Avrupa'da olmadığı için büyük düşüş yaşadı. Ama gerçek hayatta pek dışa yansımıyor. Kaldı ki nakit paralarda hep tapuya dönüştürülüyor. Oyunda tabii tapunun bir değeri yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Bühtçe şuanda da böyle. Sow gibi isimler hep yöneticilerin katkısı ile olmuş transferlerdir. Kulüp yıllardır Avrupa'da olmadığı için büyük düşüş yaşadı. Ama gerçek hayatta pek dışa yansımıyor. Kaldı ki nakit paralarda hep tapuya dönüştürülüyor. Oyunda tabii tapunun bir değeri yok.
    Tabiki düşüş var. Meireles, Krasic, Emenike de mi yönetici katkısıyla? Forma sponsoru olmaması falan tabi bir etken de oyunda Beşiktaş'ın 2 sene önce yaşadığı krizi yaşıyoruz resmen.

Nesil
    2006

Böyle bir şampiyonluk yaşamadım. Son haftaya kadar lider hiç olmadım. Son hafta şansımıza Eskişehir, Galatasaray deplasmanı, Trabzon ise Beşiktaş deplasmanındaydı. Ek olarak bu kadar gol atıp bu kadar gol yemek de sanırsam sadece benim kariyerimde vardır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

silinebilir ....

beyler ilk sezonun ortasındayım, şimdi şampiyon olursam 15/16 da avrupaya gidiliyor mu gidilemiyor mu ?
    oyunu satın aldığıma pişman olcam yahu

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by yenal53 View Post
    beyler ilk sezonun ortasındayım, şimdi şampiyon olursam 15/16 da avrupaya gidiliyor mu gidilemiyor mu ?
    Eğer şampiyon olursan gidiyorsun; o betada olan bir hata idi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by yenal53 View Post
    Gidiliyor.
    ...

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

A2'den Savaş Polat profesyonel sözleşme imzalamış.
    Database'de var mıdır ? Bir sonraki yamada eklenir mi oyuna?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eğer yeni sözleşme imzaladıysa Şubat veya Mart ayındaki Veritabanı Güncellemede gelir.
    ...

Aziz başkanı Oğuzun devirmesi garibime geldi

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Bu derece katkı alabilcegimi hiç ummuyordum orta sahanın sağında oynattım Şener'i , Gökhan ile önlü arkalı oynadılar sezon ortasında geldi 18 maçta 10 gol 8 asist 7.89 ortalama , ikinci sezon zaman zaman Gökhan'ın sakatlığı yüzünden sağ bek oynatmak zorunda kaldım 3 gol 7 asist henüz 15 maç ne çeşit bir ofansif katkıdır bu ben mi çok şaşırdım yoksa Şener bu kadar iyi mi

You'll Never BeatThe Irish !

kanatlar abartılı iyi oynuyor ondan. oyundaki mevki güçlerinde dengesizlik kesinlikle var. fenerbahçe yeni sezonda çok daha genç ve taraftarı heyecanlandıracak kadro oluşturacaktır.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Diego Serbest Oyuncu rolünde oynayınca tutabilen olmuyor

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri