1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: FMRTE 2015 - Kayıtlı Oyun Editörü

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Default FMRTE 2015 - Kayıtlı Oyun Editörü

Hatırlayanlar olacaktır,FMRTE de Genie Scout gibi bir kayıtlı oyun editörü.Yazılımda Türkçe desteği bulunmakla beraber "Lisanslı" bir ürün.Lisanssız olarak indirip kullanabiliyorsunuz ancak değişiklik yapamıyorsunuz.Yani sadece oyuncu/personel arama ve detaylarını görüntüleme işine yarar.Dilerseniz Lisans satın alıp bütün özelliklerini kullanabilirsiniz.Lisansın hediyesi 4,99€ cuk önceki versiyonlarında 1€ gibi sembolik bir rakamdı bağış gibi,ama artık iyice ticarete dönmüş.Ben lisans satın almadan kullanıyorum oyuncu ve personel aramada.Oyunun ruhuna aykırı ama bazen dünya çapında gözlemci kadromun bile bulamadığı yıldızları bulmaya yarıyor.

İndirmek için tıklayın : FMRTE 15.1.3.6

Ekran görüntüleri için buraya tıklayın alt kısmında ekran görüntüleri yer alıyor,dilerseniz oradan bakabilirsiniz.Lisanslı olsun yada olmasın Program oyun güncellendikçe güncelleniyor ve otomatik olarak kendini güncelliyor.

13 TL Verip Dün Aldım Güzel Bir Program

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

aslında buna para vermene gerek yoktu,oyuncu ve personel aramada,gizli özellikleri göstermede lisanssız da iş görüyor.diğer şeyler için oyuna ek olarak satılan editör alınabilir.

Sayfa açılmıyor bi yere yükleseniz de indirsek

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by bayeagle View Post
    13 TL Verip Dün Aldım Güzel Bir Program
    bende aldım ama lisans key'i yarım saat içinde gelir yazıyordu daha gelmedi. sana ne kadar süre de gönderdiler acaba?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Viper Thorne View Post
    bende aldım ama lisans key'i yarım saat içinde gelir yazıyordu daha gelmedi. sana ne kadar süre de gönderdiler acaba?
    lisans şifresini hemen veriyor. Sitesinde clint area bölümü var oraya tıkladığında görürsün. Aldığın tüm ürünlerin keylerine ulaşabilirsin.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    lisans şifresini hemen veriyor. Sitesinde clint area bölümü var oraya tıkladığında görürsün. Aldığın tüm ürünlerin keylerine ulaşabilirsin.
    Hocam çok sağ ol valla söylemesen ben mail gelecek diye bekliyorum öyle. Sayende hallettim teşekkür ederim

Arkadaşlar bi yere yükleseniz sayfa açılmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Ben de aldım yeni.Bir keyi kaç kişi kullanabiliyor acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by tounela View Post
    Arkadaşlar bi yere yükleseniz sayfa açılmıyor

sayfa açılıyor arkadaşım,yine de google'a "fmrte" yazarak da bulabilirsin.

bir key'i bir kişi kullanabilir heralde.internet üzerinden sürekli denetleme yaptığını zannetmiyorum ancak ilk aktivasyonda farklı ip'den dolayı keyi iptal edebilir.

Ya acaba sizden bir yardım istesem mümkün müdür yapabilir misiniz?

Durumu anlatayım. Son maçımın ardından skor ne olursa olsun yönetim beni team harmony düşük olduğu için kovuyor. Onun dışında en son saveim de baya bir geride ki aynı maçları bir daha oynamak istemiyorum. Şimdi eğer program elimde olursa sakatlıklarda falan illa ki hile yaparım. Demem o ki son save dosyamı size yollasam editorle team harmony'i editleyebilir misiniz? Sonuçta yine hile yapmış olcam gerçi ama team harmony yüzünden kovulmayı da beklemiyordum oyunda bu kadar iyi giderken.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

takım moralini yükseltme tmm da takım uyumunu yükseltme yok sanırım.kadroyu çok mu geniş tuttun?

Durum takım moraliyle ilgili sanırım. Bir iki oyuncumu transfer döneminde bırakmak istemedim bütün takım isyan etti. Herkesin morali poor. Gidişat, skorlarda falan hiçbir sorun yok ama oyuncular beni sevmiyor Sanırım restore team morale gibi bir özellik oluyordu editorde. Onu yapınca oyuncuların sorunları geçiyordu. Yani büyük ihtimal sorunumu çözer.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

programı lisanslı kullananlar yardımcı olabilir belki,ben lisanssız kullanıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

1.4 güncellemesi ne zaman gelir acaba?

Quote Originally Posted by pappi View Post
    programı lisanslı kullananlar yardımcı olabilir belki,ben lisanssız kullanıyorum.
    Lisanslı kullanan ve yardım edebilecek biri var mı arkadaşlar?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Lisanslı kullanan ve yardım edebilecek biri var mı arkadaşlar?
    Bildirilmişti, güncellemeyle brlikte giderildi o sorun. Benimde sık sık takip ettiğim bir program ancak eğer ki kariyer yapacaksanız programla yapmayın zevkli olmaz, ha szde benim gibi editörle uğraşmadan direk küçük bir ligi açıp fantezi lig oynamak isterseniz işinize yarayan bir program

Arkadaşlar, lisanslı kullanan bir arkadaşımıza save dosyası göndersem, bana transfer gelirini %100 yapıp gönderebilir mi ?

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by NecrOnur View Post
    Arkadaşlar, lisanslı kullanan bir arkadaşımıza save dosyası göndersem, bana transfer gelirini %100 yapıp gönderebilir mi ?
    gönder halledeyim

WeTransfer

Şurdaki linkten indirip yaparsan çok sevinirim.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

WeTransfer

Hazır

Çok teşekkür ederim ...

arkadaşlar oyun içi markette satılan editor ile fmtre aynı mı?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by edwardweo View Post
    arkadaşlar oyun içi markette satılan editor ile fmtre aynı mı?
    Hayır değil.

oyun içi mağazada satılan editor ile tıpkı fmtre gibi oyun sırasında müdahale edebiliyor muyuz?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

oyun içi mağazada satılan editor ile tıpkı fmtre gibi oyun sırasında müdahale edebiliyor muyuz?
    Evet edebiliyorsun.Fakat fmtre kadar geniş kapsamlı değil.
    Last edited by Sadixx : 21.Aralık.2014 at 02:36

Ben dün merak ettim aldım. Geçen yılda almıştım ama bayağı bi eklemeler yapmışlar bu sene. Neredeyse FMRTE kadar kapsamlı olmuş diyebilirim.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri