26.Hafta

Spoiler: Maç Sonu verileri  

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Ligde artık bu fark kolay kolay kapanmaz 46 haftalık ligde muhtemelen 5-6 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Takımın bu kadar iyi bir ivme yakalaması hiç kuşkusuz gözlemcilerimizin başararısı adamları bir dakika boş bırakmıyorum. Şu ana kadar başarısız
oldukları tek şey aradığım Sahte forveti bulamadılar

Takımı sürekli yeniliyoruz. Transfer sezonu falan bizi bağlamıyor beğendiğim oyuncuyu direk alıyorum takıma

Aranızda yeni olduğum için aşağıya oyunun güncel durumunu ekledim. Şuana kadar oyunda 7 defa kayıt almışım bunların zaten 3-4 tanesi 3 ayda bir alınan otomatik kayıtlar diğerleride PC başından kalktığımda alınan kayıtlar hiç bir maç asla tekrar oynanmadı ve bir crash harici olmadığı sürecede oynamam arkadaşlar. Geride kalan 34 haftada 7 kayıt almışım Lig bitimine 12 hafta var 8 kayıtta sezon bitecek gibi inşallah çok kayıt almamışımdır. Crash gibi bir hata vermeyeceğini bilsem 5 senede bir alırım ama oyunumda tema'dan tutunda logo, yüz paketi , bilmemne grafik eklentisi hepsi var bunlarda Crash verme ihtimalini güçlendiren etkenler

Bunların dışında oyuna başlarken oyuncu özelliklerinde gizledim bizim gözlemcilerimiz tarafından gözlemlenmeyen her hangi bir oyuncununda profilini göremiyoruz.