1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Yönettiğin Takımdan Sağlam Regen Çıkmaması

Default Yönettiğin Takımdan Sağlam Regen Çıkmaması

Sadece benim mi başıma geliyor bilmiyorum ama hangi takımı yönetirsem yönetiyim altyapımdan adam akıllı regen gelmiyor. Hep diğer takımların regenlerini transfer etmek zorunda kalıyorum. Bana sakın alt yapı tesisleri, hocalar, antreman tesisleri falan demeyin, yıllardır yönetmediğim takım kalmadı, yönettiğim takımdan çıkmazken önceki yönettiğim takımlardan patır patır çıkıyor.

bende de benzer durum var, 10 senede 3 tane adam cıktı onlarda 4-4 lük degiller. kötünün iyisi durumundalar.

Ben Leeds'i yönetiyorum, alt yapı ve antrenman tesisleri 5 yıldız. 5. sezondan sonra geldim takımın başına, 4 yıldır alt yapıdan çıkan oyuncuların en yükseği 1,5 yıldız potansiyelli.

Bende de oluyor.Başka takımı yönetirken Southampton dan süper regenler çıkıyor.Ben Southampton'ı yönettiğimde rezalet regenler çıkıyor.Takımı 10 sene yönetsemde,bütün tesisleri son seviyeye getirsemde,genç yetiştirme ağını geliştirsemde hep kötü regenler çıkıyor.En iyi çıkan 2 buçuk yıldız.

Regen tarihinden 1 gün önce oyunu kaydedip düzgün bir regen çıkana kadar zorluyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

8 Sezonda topu topu 2 oyuncu çıkarabildim
    malatyAdana!

o zaman bu da bir bug sayılır

Aynen böyle bi durum var. ben de başlık açacaktım hatta bi ara sonra vazgeçtim.

bilen bilir fransa'da çoğu takımın altyapı iyi. uzun süre lyon'daydım. güçlü rakiplerime (monaco, psg, marseille) her sene yeni zidanelar, henryler bana bi tane 3 yıldız potansiyelli oyuncu. 6,5 sezon yönettim bu şekilde Lyon'u. sonra Milan'a geçtim sezon arası. mart ayında regenleri bi kontrol ettim. Lyon u19 olmuş fransa milli takımı. altyapı sorumlusundan tut bütün tesislere, genç ağına her şey aynı. ben 2 ay önce takımı bırakıyorum, paf coşuyor

En iyi regen çıkaran Anderlecht klubünü 8 sezon yönettim. Hiçbir tane doğru dürüst regen çıkmadı bile.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri