1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyuncuları az maaşa ikna etmek

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Oyuncuları az maaşa ikna etmek

Mesela transfer döneminin son günlerinde çok daha az maaşa ikna oluyorlar. Bu konuda başka tavsiyeleriniz var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ben genelde maaşı ortalama tutup primleri kesiyorum tabi bunun için imza parasını yüksek tutuyorum belki ilk yıl için zorluk çekiyorum ama uzun süreli kontratlarda daha makul ücretler ödüyorum prim olmadığı için

pazarlık...

raporlarda 500-800 bin arası maaş talep edecektir muhtemelen diyor, takımında aldığı 450 bin, bi' sözleşme istiyor 1 milyon 500 bin. uyanık tabi kendisi, arabistan'dan, katar'dan takımlar yönetiyoruz ya biz, vericez direk o parayı...

çekiyorum o fiyatı 600 bin'e, maç başı ücretini ufak fiyatlarda arttırıyorum, zorlaya zorlaya 750 bin'e anlaşıyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Maaş tamamda primler çok can sıkıcı olabiliyor.Hele hele uzun vadede oyuncu primlerle sizi batırıyor.Ben genelde uzun süreli sözleşmelerde imza parasını yüksek tutup prim ve maaşlardan kısıyorum illaki orta yol bulunuyor...

Oyuncuyu satmayı düşünmüyorsam eğer 3 5 yıl kullanıcaksam satışından %50 kar payı veriyorum sözleşmesinde, yıllık ücretinide minimuma indiriyorum imza parasınıda sıfırlayıp temsilci parasını biraz artıyorum

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri