1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Kiralık Yollanan Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Kiralık Yollanan Oyuncular

Arkadaşlar 2. sezon gelen kurala göre takımımızda 3 17-21 yaş arasında takımda yetişmiş oyuncu bulundurmamız lazım. Peki ben genç oyuncularımı kiralık olarak yollarsam, 3 sene sonra bu oyuncular takımda yetişmiş sayılacak mı?

Valla Mantık Olarak Olması Lazım Çünkü Sözleşmesi Senin Elinde

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Hayır sayılmıyorlar. O kural 15-21 yaş arası 3 yılını kulüpte geçirmiş olmak şeklinde. Total 3 yıl kalmaları lazım kulüpte.
    Şayet aynı ülkeden bi takıma giderlerse "ülkeden yetişmiş" olma şartını sağlıyorlar doğal olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    London

[MENTION=197784]baga[/MENTION]
    Bende öyle düşündüm ancak riskede atamıyorum avrupada 4 oyuncu istediği için ciddiye almak gerekiyor maalesef.
    [MENTION=37758]serwan[/MENTION]
    Öylede zaten küçük bir takımla süperlige çıktık yani alt yapıdan oyuncu yok ülkede 3 avrupada 4 oyuncu istiyor, mecbur yollamadan alt yapıda geliştireceğiz o zaman.

Teşekkürler yorumlarınız için.

Zaten şuana kadar yolladığım oyuncularda hiçbir gelişme göremedim, en iyisi kendi kulübünde yetiştirmek gibi

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Zaten şuana kadar yolladığım oyuncularda hiçbir gelişme göremedim, en iyisi kendi kulübünde yetiştirmek gibi
    Aslında alt yapısı iyi kulüplere yollayınca iyi gelişiyorda kiralığın amacı maç tecrübesi kazanması genellikle o yüzden düşük liglere yollayıp tecrübelendirmeyi seviyordum ben ama en az 3 oyuncu alt yapıdan yetişmek zorunda olunca gönderemiyorum malesef, küçük takımların büyük derdi bu, alt yapıdan az iyi oyuncu çıkıyor

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Alt yapıdan çıkan oyuncuları yeteneklerine bakmadan izliyorum. Saha içinde bir şeyler becerebilenleri önce son dakikalarda sonra önemsiz maçlarda oyuna alıyorum. Takıma adapte olmayı başaranları yetenekleri çok iyi olmasa bile bir süre oynatınca form da tutuyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Yani benim takımımda da yarım yıldızlı 1 yıldızlı düşük seviye oyuncular var zaman zaman formda tutuyorlar ancak tabi sorun şu ki şampiyonlar liginde yada avrupa liginde lig gibi mücadele edemiyorlar. Tabi benim içimden de gelen alt yapımdan oyuncu çıkarıp Türk milli takımınada göndermek, yoksa bende yeteneğine göre oyuncu seçmiyorum sırası geliyor kilit oyuncum formsuz diye kadrodan kesiyorum ama işte alt yapıdan oyuncu çıkaramıyorum maalesef

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri