1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Sorunsuz FM Oynayabileceğim Laptop Önerisi

Default Sorunsuz FM Oynayabileceğim Laptop Önerisi

Arkadaşlar ben oyun olarak sadece FM15 oynuyorum. 16 değil de 17'yi de alacağım. Fm 17'yi sorunsuz oynayacağım laptop önerilerinizi alabilir miyim ? Isınma ve kasma sorunları olmayan bir laptop nasıl olmalı ?

(3d çok sorun değil, olsa da olur olmasa da)

Bütçem bin lira civarı çok aşmazsa iyi olur.

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post
    Arkadaşlar ben oyun olarak sadece FM15 oynuyorum. 16 değil de 17'yi de alacağım. Fm 17'yi sorunsuz oynayacağım laptop önerilerinizi alabilir miyim ? Isınma ve kasma sorunları olmayan bir laptop nasıl olmalı ?

hocam 17 çıkmasına 1 sene var , 1 sene önceden mi almayı planlıyorsun laptop u ?

Nesil
    2014

Dostum 1.000 Liraya Ekran Kartı yok artık. Dolar kuru uçmuş durumda 2. El bulabilrsen olabilir ama FM 17 Kasım ayında çıkacak önünde 11 ay var. Biraz para biriktir.
    O paraya orta halli bir makina zor çünkü
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Alacağım laptopun FM 17 yi de sorunsuz çalıştırması için öngörü alayım demiştim. Sonuçta FM'nin sistem gereksinimleri çok fazla değişmiyor. (3d yi de saymazsak)

Kısa süre de almam lazım aslında laptop ama dediğiniz gibi dolar uçuk. Ne yapacağım bilemiyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Acacagin lig sayısı önemli. 15 açarım dersen o bütçe olmaz, 3-4 lig için anca.

Hiçbir zaman 15 lig açmadım. En fazla 4-5.

bana bütçeni belirtirsen uygun bir lattop öneririm

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post

Bütçemi zaten belirtmiştim ilk mesaj da.

kardeşim 1000 tl ye alıcağın lattopla açık konuşmak gerekirse anca film izler internete girersin ki lattoplara ne kadar dandik ekran kartı varsa onu koyuyorlar ayrıca paranıda çöpe atmış olursun sana tavsiyem masaüstü pc toplaman

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri