Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 65 sonuç

Konu: FM 2016 TSI Yaz Transferleri Yaması

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

An itibariyle tekrar güncelledim yamayı.

v4 indirme linki

--

v4 değişiklikler

- Emre Mor vb. çıkış yapan, pozisyonları değişen oyuncular oyuna gerçeğe daha yakın olarak yansıtıldı.
    - TSL'de son yıllarda çıkış yapan takımların itibarları düzenlendi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bekliyoruz güncellemeleri, Eylül'de de bir kariyer yapıp sonlandırırım artık 2016'yı.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    Bekliyoruz güncellemeleri, Eylül'de de bir kariyer yapıp sonlandırırım artık 2016'yı.
    Yabancı sitelerde mevcut hocam ama 2 eylül de tam çıkar gibi
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Yabancı sitelerde mevcut hocam ama 2 eylül de tam çıkar gibi
    Tam olarak çıkmasını bekler indiririm o zaman, sağolasın.

Steam atölyede güzel güncellemeler var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Merhaba, kapsamlı ve güzel bir güncellemeyi önümüzdeki günlerde hazırlayacağım..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=760699275

Arkadaşlar üstteki güncellemeyi ben hazırladım. 2016 oynayanlar bu eklentiyle 2016-17 sezonunu yaşayabilirler.

Yaptığım değişikliklerden bazıları;
    -Yaz transfer döneminde yapılan yeni transferler,
    -Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ne katılan güncel takımlar,
    -Serbest kalan futbolcular,
    -Türkiye, İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa'daki güncel menajerler,
    -İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa 1.liglerindeki düşen ve çıkan takımlar,
    -Türkiye profesyonel liglerindeki(Süper Lig, TFF 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig) düşen ve çıkan takımlar.

Yama sonrası tarih 07,16 dan başlayan ve son şampiynların günlduğu bi yama var mı ?

Tarihin 07.16'dan başlaması imkansız, bunu yapamazlar. Son şampiyonu Beşiktaş olarak gösterebilirler. Tabii 14-15'teki Galatasaray'ın şampiyonluğu silinerek..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Merhabalar, yoğun bir yaz dönemi olduğu için transfer yamasını kendim hazırlayamadım fakat neredeyse bütün liglerin transferlerini yapan pr0'nun yaması ile kendi hazırladığım yamayı birleştirdim ve ortaya oldukça keyifle oynanabilecek ve bence FM serileri çıkmaya devam etse de FM 16'yı yükleyenlerin bilgisayarında kesinlikle yer alacak bir yama çıktı.

100.000'den fazla değişiklik !

Değişiklikler

- Neredeyse bütün liglerdeki transferler, numara değişiklikleri, sözleşmeler.
    - Güncel durumlara göre oyuncuların profillerinde ufak değişiklikler.
    - Oyunda yer almayan wonderkid'ler
    - Oyuncu menajerleri
    - Güncel Sakatlıklar
    - Düşen-Çıkan Takımlar
    - Avrupa Kupalarına Katılacak Takımlar
    -TSL özelinde ise profillerin gerçeğe yakınlaştırılması, pozisyon değişiklikleri, teknik direktör değişiklikleri. Teknik direktörlerin tercihleri, oynadıkları sistemler, takımların sistemleri vb.

Yamayı akşam saatlerinde sizlerle paylaşacağım.

DOWNLOAD

Tamamen kendim için ve de sizleri mağdur durumda bırakmamak için hazırladığım bir çalışmadır. Yamanın TSL haricindeki bölümleri pr0'nun yaması üzerine hazırlanmıştır. Resmi bir çalışma kesinlikle değildir.
    Last edited by Nocna Mora : 04.Ekim.2016 at 13:42
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

[MENTION=79605]Nocna Mora[/MENTION]

Beklemedeyiz hocam.

bugün doğum günüm bugün yayınlanması benim için çok güzel bi hediye olur @Nocna Mora

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    bugün doğum günüm bugün yayınlanması benim için çok güzel bi hediye olur @Nocna Mora
    Quote Originally Posted by Lord Black View Post
    @Nocna Mora

Beklemedeyiz hocam.
    DOWNLOAD

100.000'den fazla değişiklik. Daha iyisi yok..
    Futbolcu Bilgileri

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    06

Güzel bir çalışma dostum eline sağlık

sourtitoutsi yamasını kullanıyodum bunu da denedim de birkaç oyuncu için hangi özellikler düzenlenmiş az da olsa bilgi verebilir misin acaba ben farkını anlayamadım pek, yanlış anlama gayet iyi olmuş anlamına geliyor bu

sortitoutsi yamasını kullanıyodum bunu da denedim de birkaç oyuncu için hangi özellikler düzenlenmiş az da olsa bilgi verebilir misin acaba ben farkını anlayamadım pek, yanlış anlama gayet iyi olmuş anlamına geliyor bu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    sourtitoutsi yamasını kullanıyodum bunu da denedim de birkaç oyuncu için hangi özellikler düzenlenmiş az da olsa bilgi verebilir misin acaba ben farkını anlayamadım pek, yanlış anlama gayet iyi olmuş anlamına geliyor bu
    TSL'deki neredeyse tüm oyuncuları gözden geçirdim. En az 5000 değişiklik kendim ekledim yamaya. Sortioutsi'nin yamasından çok daha iyi bir yama. Şahsen pr0'nun yaptığı işleri çok beğeniyorum ve onun calısması üzerinden sizleri mağdur etmemek için bu yamayı hazırladım. Osmanlıspor olsun, Konyaspor olsun çıkış yapan takımlar ve oyuncular, Emre Mor, Enes Ünal vb. çıkış yapan isimler. Aklıma gelmeyen yüzlerce şeyi düzenledim.
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    TSL'deki neredeyse tüm oyuncuları gözden geçirdim. En az 5000 değişiklik kendim ekledim yamaya. Sortioutsi'nin yamasından çok daha iyi bir yama. Şahsen pr0'nun yaptığı işleri çok beğeniyorum ve onun calısması üzerinden sizleri mağdur etmemek için bu yamayı hazırladım. Osmanlıspor olsun, Konyaspor olsun çıkış yapan takımlar ve oyuncular, Emre Mor, Enes Ünal vb. çıkış yapan isimler. Aklıma gelmeyen yüzlerce şeyi düzenledim.
    evet teşekkürler eline sağlık, sortitoutsiden daha iyi diyosan bununla devam edelim zaten son bi kariyer zamanı kaldı üstte yorum yaptıktan hemen sonra enesin profilindeydim ve o anda fark ettim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    evet teşekkürler eline sağlık, sortitoutsiden daha iyi diyosan bununla devam edelim zaten son bi kariyer zamanı kaldı üstte yorum yaptıktan hemen sonra enesin profilindeydim ve o anda fark ettim
    Keyifli oyunlar dilerim
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Keyifli oyunlar dilerim
    Eline sağlık hocam. Trabzonspor'da Bero'nun (oyun kurucu) tekniği 5

Oyuncu profil güncellemeleri konusunda ayrıştığımız birçok oyuncu var birkaç isim dışında hiç değiştirmeseydin daha iyi olabilirdi, bazı transferler yansıtılmamış her şeye rağmen eline sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 61trabzon61 View Post
    Eline sağlık hocam. Trabzonspor'da Bero'nun (oyun kurucu) tekniği 5
    Gözümden kaçmış. Düzeltebilirim isteğiniz varsa.

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Oyuncu profil güncellemeleri konusunda ayrıştığımız birçok oyuncu var birkaç isim dışında hiç değiştirmeseydin daha iyi olabilirdi, bazı transferler yansıtılmamış her şeye rağmen eline sağlık.
    İstatiksel olarak çıkış yapan ve FM 17'de de bu profillere yakın göreceğniiz oyuncuları değiştirdim. İsim verebilirseniz eğer konusabiliriz üzerlerine. Yansıtılmayan transferleri de belirtebilirseniz eger..
    Futbolcu Bilgileri

Transfer için;
    Mervan hala Akhisar'da.
    Alanyaspor Sernas, Kapilenko ve Latifu'yu gönderdi.
    Ozan İpek ADS'de, ayrıca Antalyaspor'da Abdoulaye Diarra diye bir kanat oyuncusu var ama gerçekte yok galiba stoper olan Diarra ile karıştırılmış.
    Karabükspor'da Neagau diye bir oyuncu yok.
    Erdoğan Kayacan Eskişehirspor'da.
    Osmanlı'daki Seto başka bir takımda kiralık. Bakary Soro'yu yolladılar. Selman'ı Bugsaş'a kiraladılar.
    Rize'deki Gürcü Nika ülkesine döndü.

Football Manager 2017'nin çıkmasına birkaç hafta kaldığı için profiller hakkında pek yorum yapmaya gerek yok ama üzerinden üstün körü geçersem;

Düşmesi gereken profiller: Edgar Silva, Chico (geçen sezon full sakattı), Makoun, Lamine Diarra (CA 105 falan olmalı), Rais Mbolhi, Volkan Babacan, Napoleoni, Gökhan Töre, Rhodolfo (sakatlık yüzünden), Boyko, Bilal Kısa, Erdem Özgenç, Van Persie, Aatıf, Fernandao, Sow, Tolga Ciğerci (çok abartılı olmuş), Selçuk İnan, Linnes, Hamit (sakatlıklar), Kolar, Ghilas, Fatau, Bruno Mota, Khalili (sakatlıklar), Ceyhun Gülselam, Adriano (Karabük-Kaleci) , Issac, Tunay Torun, Etoundi, Aydın Yılmaz, Ferhat Kiraz, Turgut Şahin, Samba Sow, Umut Bulut, Ömer Ali Şahiner, İbrahim Sisokko (sakatlık), Szukala, Webo, Onur Kıvrak, Mehmet Ekici, N'doye, Güray Vural, Sefa Yılmaz, Jem Karacan

Değerinin altındaki profiller: Edin Visca, Quaresma, Cenk Tosun, Aziz Behiç, Ahmet Çalık, Abdou Traore, Skubic, Vukovic, Serkan Kırıntılı, Ali Turan, Volkan Fındıklı, Deni Milosevic, Hadziahmetovic, Tiago Pinto, Numan Çürüksu

Gözüme çarpan bu oyuncular hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkür ederim. Bakacağım bu akşam. En azından son bir halini vermiş oluruz.
    Futbolcu Bilgileri

Rica ederim. Bu arada Bursaspor Traore'yi yolladı onu yazmayı unutmuşum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Transfer için;
    Mervan hala Akhisar'da.
    Alanyaspor Sernas, Kapilenko ve Latifu'yu gönderdi.
    Ozan İpek ADS'de, ayrıca Antalyaspor'da Abdoulaye Diarra diye bir kanat oyuncusu var ama gerçekte yok galiba stoper olan Diarra ile karıştırılmış.
    Karabükspor'da Neagau diye bir oyuncu yok.
    Erdoğan Kayacan Eskişehirspor'da.
    Osmanlı'daki Seto başka bir takımda kiralık. Bakary Soro'yu yolladılar. Selman'ı Bugsaş'a kiraladılar.
    Rize'deki Gürcü Nika ülkesine döndü.

Football Manager 2017'nin çıkmasına birkaç hafta kaldığı için profiller hakkında pek yorum yapmaya gerek yok ama üzerinden üstün körü geçersem;

Düşmesi gereken profiller: Edgar Silva, Chico (geçen sezon full sakattı), Makoun, Lamine Diarra (CA 105 falan olmalı), Rais Mbolhi, Volkan Babacan, Napoleoni, Gökhan Töre, Rhodolfo (sakatlık yüzünden), Boyko, Bilal Kısa, Erdem Özgenç, Van Persie, Aatıf, Fernandao, Sow, Tolga Ciğerci (çok abartılı olmuş), Selçuk İnan, Linnes, Hamit (sakatlıklar), Kolar, Ghilas, Fatau, Bruno Mota, Khalili (sakatlıklar), Ceyhun Gülselam, Adriano (Karabük-Kaleci) , Issac, Tunay Torun, Etoundi, Aydın Yılmaz, Ferhat Kiraz, Turgut Şahin, Samba Sow, Umut Bulut, Ömer Ali Şahiner, İbrahim Sisokko (sakatlık), Szukala, Webo, Onur Kıvrak, Mehmet Ekici, N'doye, Güray Vural, Sefa Yılmaz, Jem Karacan

Değerinin altındaki profiller: Edin Visca, Quaresma, Cenk Tosun, Aziz Behiç, Ahmet Çalık, Abdou Traore, Skubic, Vukovic, Serkan Kırıntılı, Ali Turan, Volkan Fındıklı, Deni Milosevic, Hadziahmetovic, Tiago Pinto, Numan Çürüksu

Gözüme çarpan bu oyuncular hocam.
    Mervan zaten hala Akhisar'da.
    Alanyaspor'daki gönderilenleri düzelttim.
    Karabükspor'da Neagau diye bir oyuncu var ve kiralık verilmiş.
    Antalyaspor'da Paf takımda oynayan Abdel Diarra isimli bir oyuncu var. Abdoulaye Diarra yanlış eklenmiş. Düzelttim.

Bahsettiğin diğer oyuncularada göz attım. Gözümden kaçmış olanları düzelttim.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    YALOVA

Arkadaşlar bu yamayı indirip belgelerimin içinde editor data klasörüne atıyorum, oyunu açarken de veritabanı 1 görünüyor hepsi seçeneğini seçiyorum fakat çalışmıyor oyunun versiyonu 16.3.2 yardımcı olabilir misiniz ? teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eg15 View Post
    Arkadaşlar bu yamayı indirip belgelerimin içinde editor data klasörüne atıyorum, oyunu açarken de veritabanı 1 görünüyor hepsi seçeneğini seçiyorum fakat çalışmıyor oyunun versiyonu 16.3.2 yardımcı olabilir misiniz ? teşekkürler
    Fm16editordataicineatmanızgerekıyor.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri