1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: En Yüksek Bonservis Bedeli

Default En Yüksek Bonservis Bedeli

Selam arkadaşlar,

Türkiye liginde 3 büyükler ile kariyer yapan ve en yüksek bedele sattığınız oyuncular kimler? En önemlisi en yüksek bonservis bedeli ne kadara satabildiniz..

FM 2016 da Galatasaray ile kariyer yaparken 3. ve 4. yıllarda aldığım wonderkid oyuncuları 70-80 milyon euro ya bile satmayı başardım.

Bu seride takımlar o rakamlara çıkmıyor. PSG bile teklifi istediğim noktaya getirmiyor ve peşin para da vermiyor.

Mesela Bentancur u geçen sene 60 milyonlara satardım bu yıl profilde iyi, oyundaki performansta iyi 25 milyon ancak teklif geldi oda taksitli..

Bana mı denk geldi merak ettim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim en yüksek sattığım oyuncu 33 M Tl ( bonuslarla 39,5 M Tl ) ye Bruma oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    06

3 buçuk sezon oynadıktan sonra Maximiliano Romero'yu 60 milyon euroya satabildim. 2020 yılında oldu bu olay

3-4 sezon sonra Fenerbahçe'ye Sporling Lizbon'dan gerçekte var olmayan genç bir dm oyuncusu almıştım 7-8 milyon euro civarı bir ücrete sonra onu arsenale 40 milyon euroya satmıştım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyunda en çok para eden bruma. İlk sezonun sonunda şampiyon oldum ve brumayı psg ye 22M € sattım. Benim için mükemmel oldu bu😀

Oğuzhan'ı ilk sezon istemeyerekte olsa 35 M Pounda Bayerne sattım.

Daha 1.5 sezon oynama fırsatı buldum.İlk sene sonu Ozan'ı 17 milyon euro ya Lizbon'a sattım.

konunun dışında olacak biraz ama ben 6 sene fener'i çalıştırdıktan sonra juve'den teklif geldi ve gittim. gittiğimin ilk haftası dybala'yı 136 milyon euro manchester united'a sattım. üstelik teklif onlardan geldi, pazarlık yapıp belki 150'yi bulurdum ama teklifi geri çekerler diye korktum.

6m euro'ya Swansea'ye aldığım Pulisic'i 2sene sonra 65+10m'a sattım sonraki kardan %50 bonusuyla birlikte.

Mesaj Yetkileri