Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon
211 ile 240 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gidişatın güzel gidiyor. Dünya kupasında Fransanın arkasında Japonya ile çekişirsin.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Gidişatın güzel gidiyor. Dünya kupasında Fransanın arkasında Japonya ile çekişirsin.
    Teşekkürler. İnşallah güzel bir seri yakalarız. Dünya Kupasında rakipler çok güçlü kadroyu iyi seçmemiz lazım bakalım artık neler yapacağız.

Default 2022 OCAK Ayı Gelişmeler

OCAK/2022

SÜPER LİG

16.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI

5.MAÇ

SÜPER LİG

17.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI

6.MAÇ

PUAN DURUMU

RAKİBİMİZ

SÜPER LİG

18.HAFTA

Liderlik fırsatını kaçırıyoruz.

PUAN DURUMU

YENİ BAŞ GÖZLEMCİMİZ

TÜRKİYE KUPASI

4.TUR

1 saat eksik oynayan Osmanlı ya karşı son saniye de attığımız gol ile maçı uzatmaya taşıdık ve uzatmalarda bulduğumuz gol ile adımızı Çeyrek Final e yazdırdık.

TRANSFER

Alt yapımızı lokavt ettik neredeyse bir çok oyuncu ile yollarımızı ayırdık. Artık yeni gözlemcimiz ile daha kaliteli oyuncular çıkarma ve kulübe kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda Beşiktaş'a kiraladığımız genç oyuncumuz Hüseyin'in yerini Can ile doldurduk.

TRANSFER HEDEFİ

Ayrıca Beşiktaş'ta kiralık olarak oynayan ve sözleşmesi sezon sonu bitecek Brahim Diaz ile de anlaştık ama verdiğimiz yıllık ücret 2.4 m euro civarındaydı. Maç başı ücretlerde daha da artacaktı şimdilik rafa kaldırdık transferi.

Takımda neredeyse tüm oyunculara teklif var ve huzurumuz kaçacak gibi görünüyor. Alternatiflerini şimdiden bulmaya çalışacağız. İyi teklif gelirse gönderebiliriz, gelmezse de kiralayıp değerlenmesini sağlayabiliriz.

TRANSFER ÖZETİ
    -Gidenler-

Alt yapıdan 19 oyuncumuzla yollarımızı ayırdık. Alt yapıdan çıkan ilk sezondan beri bizimle olan genç defans oyuncumuz Ferhat ı Denizlispor'a sattık. Sözleşmesi sezon sonu bitecekti. Alt yapıdan yeni oyunculara şans verme zamanı.

ŞUBAT AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Gene yoğun bir fikstüre giriyoruz. Avrupa liginde önemli bir takımla karşılaşacağız. Ayrıca şampiyonluk yolunda rakibimiz olan Bursa da var. Maç maç gidip hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum yeter ki bir sakatlık çıkmasın.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligde çok iyisin. Umarım bu sezon şampiyon olursun.
    Brahim Diaz aslında iyi imiş. Keşke alsaydın.

Genç takımı tamamen dağıtmışsın. Umarım bu sezon ve gelecek sezon daha iyilerini bulursun.

Ligde çok iyisin. Umarım bu sezon şampiyon olursun.
    Brahim Diaz aslında iyi imiş. Keşke alsaydın.

Genç takımı tamamen dağıtmışsın. Umarım bu sezon ve gelecek sezon daha iyilerini bulursun.
    Teşekkürler aslında amacımız üst siralardi ama sampiyonluk potasına girmemiz hedefi yukselttirdi. Emin adimlarla gideceğiz inşallah sampiyon oluruz. Diaz a tekrardan teklif yapicam Valverde yi isteyen takimlar var onun yerine olabilir.

Genç takimda kaliteli otuncularin kalmasini istedim onlar oynayip gelissin. Tesisler gelisiyor zaten inşallah daha iyi oyuncular çıkarırız alt yapidan merakla bekliyoruz mart ayını

Default 2022 ŞUBAT Ayı Gelişmeler

ŞUBAT/2022

TÜRKİYE KUPASINDAKİ RAKİBİMİZ

TRANSFER

Matias Celiz in peşine Avrupa nın dev kulüpleri düştü. Biz de arayışlara geçip sözleşmesi bitecek olan Adekanye yi kadromuza kattık.

SÜPER LİG

19.HAFTA

20.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI

ÇEYREK FİNAL

1.MAÇ

SÜPER LİG

21.HAFTA

UEFA AVRUPA LİGİ

1.TUR ELEME

1.MAÇ

Çanakkale Geçilmiyor!! İtalyan devini evimizde farklı geçtik. Şaşırtan bir skor oldu. 2. maç için avantaj sağlamış gibiyiz ama hafife alınmayacaklar skor şaşırtmasın.

SÜPER LİG

22.HAFTA

Liderliği alamadık resmen tecavüze uğradık. Avrupa öncesi yedeklere şans versek de skor böyle olmamalıydı.

UEFA AVRUPA LİGİ

1.TUR ELEME

2.MAÇ

Daha ilk saniyelerde golü bulmuştuk. Gribbins in sakatlığı sonrası orta saha çöktü. Zor da olsa olsa turu geçmeyi başardık. İnanılmazı başardık. Çok mutluyuz. Ayrıca Bjk ve Gs de turu geçti. Sadece Fb elendi. Onlarda zorlu Hoffenheim le eşleşmişlerdi. 3 takımla Avrupa da devam ediyoruz.

2. ELEME TURUNDAKİ RAKİBİMİZ

Zor bir kura daha çektik.
    Rakibimiz hakkında bilgi sahibi olmak için gözlemlemeye başlayacağız.

SÜPER LİG

23.HAFTA

PUAN DURUMU

TRANSFER

800.000 euro bonservis bedeliyle kadromuza kattık. Gelişme kaydedip as takımda yer alacağını ümit ediyoruz.

MART AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Liginde turladığın için tebrik ederim. 3 takımla devam etmek çok iyi olmuş. Bu sayede ülke puanları uçacaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde çok iyi bir çıkış ile zirveye ortak olmuşuz.Avrupa da ise Milanı elemek çok iyi olmuş.Çeyrek Final yapabiliriz bu sene.

Avrupa Liginde turladığın için tebrik ederim. 3 takımla devam etmek çok iyi olmuş. Bu sayede ülke puanları uçacaktır.
    Teşekkürler zor oldu ama geçmeyi başardık. Diğer takımlarında geçmesi iyi oldu bir de Dünya Kupası var daha da yükseleceğiz inşallah.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde çok iyi bir çıkış ile zirveye ortak olmuşuz.Avrupa da ise Milanı elemek çok iyi olmuş.Çeyrek Final yapabiliriz bu sene.
    Bir türlü liderliğe yerleşemedik. Hep kaybediyoruz. Enselerindeyiz ama inşallah devam edicez. Milan ı zor da olsa geçtik ama Bordo maçına eksiklerle çıkacağız. Sol bek ve stoperimiz cezalı Sakat oyuncularımız da yetişir mi bilemiyorum. Zor bir maç olacağı kesin inşallah üst turlara çıkabiliriz. İlk senemiz de bu bile başarıdır ama gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz.

Default 2022 MART Ayı Gelişmeler

MART/2022

TÜRKİYE KUPASI

ÇEYREK FİNAL
    2.MAÇ

YARI FİNAL RAKİBİMİZ

SÜPER LİG

24.HAFTA

YENİ GENÇLER ARAMIZA KATILDI
    Alt yapımızdan çıkan en iyi oyunculardan biri.
    Bir Yıldız Doğuyor!

Orta sahanın yeni sorumlusu olacak gibi

Uzun boylu ve sol ayaklı genç stoperimiz

UEFA AVRUPA LİGİ

2.ELEME TURU
    1.MAÇ

SÜPER LİG

25.HAFTA

Alt yapımızdan çıkan genç forvetimiz ilk maçında ilk golünü atıp 3 puanı getiriyor.

UEFA AVRUPA LİGİ

2.ELEME TURU
    2.MAÇ

Zorlu bir maç sonunda şansımızın da yardımıyla Çeyrek Finale adımızı yazdırıyoruz.

ÇEYREK FİNALDEKİ RAKİBİMİZ

MİLLİ TAKIM

HAZIRLIK MAÇI

Almanya da yetişen genç oyuncularımızı milli takımımıza kazandırmak amacıyla davet ettik. Skordan ziyade gelecek için onları takıma kazandırmaktı hedefimiz. Dünya Kupası öncesi bazılarına şans vereceğiz.

YENİ SÖZLEŞMEMİZ

SÜPER LİG

26.HAFTA

2-0 geriye düştüğümüz maçta 4-4-2 ye dönüp beraberliği zor kurtardık. Genç forvetimiz Ceyhun 2. maçını da boş geçmedi. Burda kaybettiğimiz puanla zirve yarışının gerisinde kaldık. Ama pes etmeden savaşmaya devam edeceğiz.

PUAN DURUMU

NİSAN AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Mart ayı malum yeni oyuncuları gün yüzüne çıktığı bir ay. Bir çok genç yetenek piyasaya çıkıyor. Biz de araştırıyoruz alt yapımıza kazandırmaya çalışıyoruz.

Yeni sezonda daha kaliteli bir kadro kurmak adına sözleşmesi bitecek olan oyuncularla ön sözleşme imzaladık. Alt yapımıza gene genç oyuncu transferleri yaptık. Tek sorunumuz şu an pilot kulüp sorunu onu da aşarsak genç oyuncularımıza gereken şansı verdirebiliriz. Sezon içinde ben hepsine şans vermeye çalışıyorum ama devamlılık olmayınca zor oluyor. Kiralayıp para kazanıyoruz ama yeterli şansı vermiyor kiraladığımız kulüpler. Onu da aşarsak daha güzel günler göreceğiz inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gençlerin güzelmiş. Stoperini solbek olarakda yetiştirebilirsin. Ora da da iş yapar. Orta sahadaki elemanın zihinselini geliştirirsen yıllarca verimli bir oyuncu olur.

Çeyrek finale çıktığın için tebrik ederim.

Gençlerin güzelmiş. Stoperini solbek olarakda yetiştirebilirsin. Ora da da iş yapar. Orta sahadaki elemanın zihinselini geliştirirsen yıllarca verimli bir oyuncu olur.

Çeyrek finale çıktığın için tebrik ederim.
    Teşekkürler.. Alt yapi işlemeye başladı güzel gencler çıkıyor maşallah diyelim. Çok yönlü olmalari da ayrı bir güzel oluyor. Hemen şans vereceğiz.

Default 2022 NİSAN Ayı Gelişmeler

NİSAN/2022

SÜPER LİG

27.HAFTA

UEFA AYRUPA LİGİ

ÇEYREK FİNAL

1.MAÇ

SÜPER LİG

28.HAFTA

Lig ve kupalarda bazı maçlarda tatile çıkıyorum. Yorulduğumda acil bir durum olduğunda falan. Taktiği kendim ayarlıyorum bazen de takım ve taktiği hazır tutuyorum. Bu zamana kadar iyi geldik. Hücumda zorlanmaya başladık gol yollarında sıkıntı yaşamamız, ayrıca forvetlerin formsuzluğu beni tatile çıkmaya itiyor. Bir futbolcu 2-3 gol atmışsa bilin ki tatile çıkmışımdır. Bensiz daha rahat oynuyorlar.

UEFA AYRUPA LİGİ

ÇEYREK FİNAL

2.MAÇ

Varol un sakatlığı bizi sıkıntıya soktu erken bir değişiklik yapmak zorunda kaldık. Zor da olsa golü bulmayı başardık ve ilk maçtaki durumu avantaja cevirip yarı finale adımız yazdırdık.

DİĞER SONUÇLAR

YARI FİNALDEKİ RAKİBİMİZ

Varol Polat sakatlığı nedeni ile kadrodaki yerini alamayacak. Onun yerine Mohamed Ahmed oynayacak.

SÜPER LİG

29.HAFTA

Sinan'ın son dakikada attığı harika gol ile maçı kazanmayı başardık.

TÜRKİYE KUPASI

YARI FİNAL

1.MAÇ

Hücum hattındaki sıkıntımız devam ediyor.

SÜPER LİG

30.HAFTA

Genç golcümüz son saniyede belki de sezonun golünü atarak 1 puanı koparttı.

HAFTANIN GOLÜ

UEFA AYRUPA LİGİ

YARI FİNAL

1.MAÇ

Fenerbahçe'yi eleyen Hoffenheim ı son dakikalarda yediğimiz gol ile kaçırmışız. 1 haftalık tatile çıktım o sırada 3 maç yaptık. Uefa yarı final maçları olması da önemli. Avrupa Ligi gol kralı Hoffenheim da. Bizim de sıkıntımız var ofansta. Şansımızı denedik yenilmemişiz. Deplasmandan avantajlı skorla dönmek sevindirici oldu.

PUAN TABLOSU

Fenerbahçe'nin ensesindeyiz avantajımız Bursa ile maçları olması.

Oyuncuların ekserisi genç ise onları cesaretlendirmek şansını artırır. Maç içerisinde taktik değişikliği yapmak devre arası ve maç içinde oyunculara cesaretlendirici konuşmak bazen de agresif olmak maçı çevirmeye yardım ediyor

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Oyuncuların ekserisi genç ise onları cesaretlendirmek şansını artırır. Maç içerisinde taktik değişikliği yapmak devre arası ve maç içinde oyunculara cesaretlendirici konuşmak bazen de agresif olmak maçı çevirmeye yardım ediyor
    Genelde genc oyunculardan kurulu takim hücum antrenörü gitti o yüzden sıkıntı yaşıyoruz galiba saglam biri de yok gelen.

Maç icinde taktik değişiklik, konuşma yapiyorum. Bazen hirsli dikkatli ya da agresif ama durgunluk devam ediyor. Avrupa maclari oldugundan cok fazla dinlendiriyom oyunculari 2 3 kadro cikiyor genclerle ondan koptu uyum sanirsam.

Bir de oyuncularin degerleri hic yukselmiyo teklifler aşırı derecede düşük geliyor sezon sonu da böyle olursa vay halimize

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Muhteşem bir gidişat var. Ve ben tüm kupalarda avantajlı olduğunu düşünüyorum. Umarım sezon sonunda bütün kupaları kaldırırsın.

Bu arada sitedeki aktiflik sıkıntısı hakkında da birşeyler yazayım. Kimdir bu 49 ziyaretçi gelin üye olun ya da üyeyseniz giriş yapın da burayı hep beraber ayakta tutalım.

Ve ayrıca site yöneticileri de aktif olursa yeni kariyer ve istek bölümü için güzel olur. Kariyeri açtım hala onaylanmadı ve 3 sezonu bitirdim.

Bu arada burdan seslendim konu dışı oldu ama kusura bakma artık.
    TariboWest

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Muhteşem bir gidişat var. Ve ben tüm kupalarda avantajlı olduğunu düşünüyorum. Umarım sezon sonunda bütün kupaları kaldırırsın.

Bu arada sitedeki aktiflik sıkıntısı hakkında da birşeyler yazayım. Kimdir bu 49 ziyaretçi gelin üye olun ya da üyeyseniz giriş yapın da burayı hep beraber ayakta tutalım.

Ve ayrıca site yöneticileri de aktif olursa yeni kariyer ve istek bölümü için güzel olur. Kariyeri açtım hala onaylanmadı ve 3 sezonu bitirdim.

Bu arada burdan seslendim konu dışı oldu ama kusura bakma artık.
    Teşekkürler kardeşim herkesin sıkıntısı o değinmen iyi olmuş ziyaretçi olarak takip eden bir çok kişi var. Daha düne kadar ben de onların arasindaydim. Askerdeyken de girip okuyordum. Ffp baya kafamı kurcaliyordu. Askerden gelince yıllardır aklımda olanı hayata gecireyim dedim. Üyelik alıp kariyer açtım ilk kariyeri de paylaşıyorum. Merakla bekleyen de çok oluyor devamını ama yorumlanmayinca görüş belirtilmeyince elestirilmeyince de tadı olmuyor yazıp geciyoruz o zmn.

Daha aktif olmuş olsa çok daha istekli olunur özen gösterilip gidilir. Inşallah bu durum duzeltilir ziyaretçiler de nick kullanıp yorumlar yapabilir.

Kariyere gelecek olursak avantaj tatile çıktığımda daha fazla oluyor. Ben olunca oynayamiyor oyuncular 😀 Tüm kupaları alıp itibarimizi arttirirsak daha iyi oyuncu ve antrenorler kazandirabiliriz kulübe.

Ay ay paylaşim yapiyorum ama uzun oluyor takibi kolay olsun diyorum. Bu şekilde uzun geliyorsa 2-3 macta bir paylaşım yapayım. Bu şekil iyi derseniz böyle devam edeyim.

Görüşlerinizi bekliyorum. Hayırlı Bayramlar 🍬

Oyuncuların değerinin düşük olması kendilerini gösterememeleri yani rotasyonun çok olmasıdır diye düşünüyorum. Zaten çok para da vermiyorlar. Oyuncu dünya çapında olursa 40bin £ üzerine satarsın

Oyuncuların değerinin düşük olması kendilerini gösterememeleri yani rotasyonun çok olmasıdır diye düşünüyorum. Zaten çok para da vermiyorlar. Oyuncu dünya çapında olursa 40bin £ üzerine satarsın
    Değerlerin düşük olması itibarla alakalıdır evet yaşı genç olunca 5-10 milyon geliyor bazen de para vermiyorlar kiralıyoruz daha yüksek bedele bonservisten fazla yani.

Her türlü göz önünde bulunmak lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Teşekkürler kardeşim herkesin sıkıntısı o değinmen iyi olmuş ziyaretçi olarak takip eden bir çok kişi var. Daha düne kadar ben de onların arasindaydim. Askerdeyken de girip okuyordum. Ffp baya kafamı kurcaliyordu. Askerden gelince yıllardır aklımda olanı hayata gecireyim dedim. Üyelik alıp kariyer açtım ilk kariyeri de paylaşıyorum. Merakla bekleyen de çok oluyor devamını ama yorumlanmayinca görüş belirtilmeyince elestirilmeyince de tadı olmuyor yazıp geciyoruz o zmn.

Daha aktif olmuş olsa çok daha istekli olunur özen gösterilip gidilir. Inşallah bu durum duzeltilir ziyaretçiler de nick kullanıp yorumlar yapabilir.

Kariyere gelecek olursak avantaj tatile çıktığımda daha fazla oluyor. Ben olunca oynayamiyor oyuncular 😀 Tüm kupaları alıp itibarimizi arttirirsak daha iyi oyuncu ve antrenorler kazandirabiliriz kulübe.

Ay ay paylaşim yapiyorum ama uzun oluyor takibi kolay olsun diyorum. Bu şekilde uzun geliyorsa 2-3 macta bir paylaşım yapayım. Bu şekil iyi derseniz böyle devam edeyim.

Görüşlerinizi bekliyorum. Hayırlı Bayramlar ğŸ¬
    Yok yok senin paylaşım ile ilgili birşey söylemedim ben. Benim kariyer onaylanmadı site aktifliği ile o yüzden bahsettim. Senin kariyer iyi gidiyor. İyi bayramlar.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ay ay paylaşmak çok iyi ama bizden başka yorum yapan olmadığı için sayfa çok uzun oluyor.Sen nasıl rahat eiyorsan öyle devam et hocam.

Çok ilk 11 = çok puan yada gol = çok itibar = çok bonservis

Rotasyon çok olursa oyuncu beklenen gelişmeyi gösteremez

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Yok yok senin paylaşım ile ilgili birşey söylemedim ben. Benim kariyer onaylanmadı site aktifliği ile o yüzden bahsettim. Senin kariyer iyi gidiyor. İyi bayramlar.
    Anladım kardeşim sağolasın.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ay ay paylaşmak çok iyi ama bizden başka yorum yapan olmadığı için sayfa çok uzun oluyor.Sen nasıl rahat eiyorsan öyle devam et hocam.
    Eyvallah hocam aynen öyle yorum yapan az kişi oluyor. Bi yandan yazıp bi yandan oynamak diğer kariyerleri takip etmek zaman alıyor. Her zaman bakamıyorsun da ama idare ediyoruz birbirimizi

Çok ilk 11 = çok puan yada gol = çok itibar = çok bonservis

Rotasyon çok olursa oyuncu beklenen gelişmeyi gösteremez
    Kim olursa olsun oynamazsa gözden düşüyor. Kural böyle

Devamı gelecek mi hocam?

Quote Originally Posted by berat87 View Post
    Devamı gelecek mi hocam?
    Devamını hafta içi paylasmaya çalışacağım suan disardayim kariyer devam edecek daha yeni basliyoruz 😀

Kariyere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gelişmeleri bugün paylaşmaya çalışacağım. Takipte kalın 😉

Default 2022 MAYIS Ayı Gelişmeler-1

MAYIS/2022

1.BÖLÜM

SÜPER LİG

31.HAFTA

UEFA AVRUPA LİGİ YARI FİNAL

2.MAÇ

UEFA da finale kalıyoruz. Gol konusunda sıkıntı yaşamayan bir ekibi daha saf dışı bıraktık. Çok mutluyuz.

UEFA AVRUPA LİGİ FİNALİ

İki TÜRK takımı Avrupa Ligi finalinde karşı karşıya gelecek. Ömer Üründül'ün demesi kupa Türkiye'de olacak

Ülke puanı için müthiş bir olay oluyor. Bu sene Avrupa da iyi işler yaptık. Seneye daha fazla takımla katılacaz inşallah.

SÜPER LİG

32.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

2.MAÇ

TÜRKİYE KUPASI FİNAL KARŞILAŞMASI

PUAN DURUMU

Şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. Kayseri ve Antep maçlarımız kaldı. Şampiyonluk için son demlerimiz.

Default 2022 MAYIS Ayı Gelişmeler-2

MAYIS/2022

2.BÖLÜM

SÜPER LİG

33.HAFTA

Zor da olsa geçmeyi başardık.

UEFA AVRUPA LİGİ

FİNAL

VE ŞAMPİYON DARDANELSPOR!!!!

Maçın başlarında 2 penaltı kaçıran, ardından 2-0 öne geçen Galatasaray'ı, Abraham ı oyuna alıp çift forvete dönerek yenmeyi başarıyoruz. Büyük bir başarı bizim için. Amacımız bu ligde ezilmemekti. Korkmadan mücadele etmekti. Genç kadromuza rağmen bu başarı inanılmaz. Şimdi daha fazla çalışma zamanı, kaliteyi arttırma zamanı.

Yeni hedefimizi Şampiyonlar Liginde başarı!

Ama öncesinde lig ve kupa var.

AVRUPA LİGİ ÖZET

Genç oyuncumuz Ferdi Avrupa da asist kralı oluyor.

TEKNİK KADROMUZA TAKVİYELER

Geçen sezon Konyaya kaptırmıştık. Bu sezon geri aldık.

SÜPER LİG

34.HAFTA

Antep deplasmanından 1 puanla dönüyoruz.

VE bu 1 puan bizi ŞAMPİYON yapıyor!!

İlk lig şampiyonluğumuz hayırlı olsun.

SEZONUN ÖDÜLLERİ

YILIN GOLÜ

YILIN MENAJERİ

YILIN TAKIMI

MİLLİ TAKIM

AVRUPA ULUSLAR LİGİ

İspanya ve Ukrayna ile karşılaşacağız.

TÜRKİYE KUPASI

FİNAL

Finalde Kasımpaşaya kaybediyoruz. Malesef bu sene kupayı müzemize getiremedik.

PUAN DURUMU

Bu başarıda en büyük pay istikrarla gelen bir kadro yapılanması olması. 2. ligden beri bizimle olan oyuncular gelişim katederek ilerledi. Alt yapıya vermiş olduğumuz önem ve gelişim sağlamaları için yapmış olduğumuz yatırımların meyvelerini alıyoruz. Devre arasında gönderdiğimiz, sezon başında kiraladığımız oyuncular da var onlarında katkılarını es geçemeyiz.

YENİ GÖZLEMCİMİZ

Evet bir sezonu daha geri de bıraktık. Şimdi sıra Dünya Kupası'nda.
    Transferlerin çoğunu halletmiştik. Şimdi önümüze iyi bir fırsat çıkarsa değerlendireceğiz. Bazı oyuncular aramızdan ayrılacak. Sözleşme uzattığımız bizimle devam edecek oyuncular da var. Güzel bir kadro kurup yeni sezon da yeni başarılara imza atmaya çalışacağız.

ÖN BÜTÇE

STAD KAPASİTESİ ARTIYOR

ALT YAPIYA YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Default Milli Takım ve Sezon Öncesi Hazırlıklar

DÜNYA KUPASI ÖNCESİ HAZIRLIK MAÇLARI

Arjantin tarafından tecavüze uğradık. Dünya Kupası öncesi morallerimiz alt üst oldu.

REKLAM GELİRLERİMİZ

FİNANSAL FAİR PLAY

DÜNYA KUPASI

1.MAÇ

2.MAÇ

3.MAÇ

Fransa'dan fark yedik ve Dünya Kupasından elendik.

İstifa kararsızlığımız sürüyor.

PUAN DURUMU

Avrupa Kupalarına Katılacak Takım Sayıları

Avrupadaki Sıramız(60)

Avrupada Lig Sıralamamız

YENİ GÖZLEMCİMİZ

TESİSLERİMİZİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Ayrıca alt yapı antrenörlüğünü de arttırdık.

TRANSFERLER

2 genç forvetimizi kiralık gönderdik. Takip edeceğiz. Gelişim gösterip kadromuzda yer bulacaklarını ümit ediyorum.

İlerisi için umut vaadeden bir oyuncumuz. Öncelikle kiralık olarak gönderip gelişimini sürdürmesini sağlayacağız.

Genç yıldız adayımız. Ciddi bir bonservis bedeliyle kadromuza kattık. Umarım faydası olur.

Ayrıca alt yapı sorumlumuz emekli oldu. Yerini kaliteli biriyle doldurmaya çalışacağız. Yerli ya da yabancı olmasında bir sakınca olur mu kafamda soru işaretleri var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

AVRUPA SÜPER KUPASI

Süper Kupada rakibimiz M.City, M.Utd ı finalde yenip Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuşlardı. Zor bir rakiple karşılaşacağız. Onun için hazırlık döneminde yüksek seviyede takımlarla maç ayarlayıp o seviyelere alışmaya çalışacağız.

Temmuz un ilk haftası antremanlar başlıyor. Yeni transferlerle birlikte yeni bir sistem oturtmaya çalışacağız. Oyuncularla tek tek ilgilenip bireysel antreman hazırlayacağız. Onları daha iyi seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Mesaj Yetkileri