Arkadaşlar Sonuçları böyle toplu atmaya karar verdim diger türlü 3-5 atmamı isterseniz ama yorumlarla belirtin öylede atabilirim
Ligde iyi bir şekilde gidiyoruz şuanda rakiplerimizinde bir anlamda başarısızlıkları sayesinde rahat bir şekilde liderlik koltugundayız harold preciado gine gol bol bol gol atıyor kalemize aldıgımız adanaspordan hayrullah iyi maçlar çıkarıyor.
Şuan okula gidicem akşama kadar paylaşım olmicak yorumlarınızı yazarsınız ona göre akşam ayrı ayrı yada toplu sonuçları paylaşırım.

Evet arkadaşlar istikrar adına 2. senede gruptan çıkmayı başarmamız mükemmel birşey psg'nin hem bana hem panatikanos'a deplasmanda puan vermesi barcelonaya karşı 1beraberlik 1maglubiyet alması birnevi kendi ayagına sıkması sayesinde turu atladık inşallah bi çeyrek final görürüz.

Rakibimiz 1.turda atletico madrid işimiz çok çok zor ama imkansız degil şansımızı denicez olursa büyük başarı olmazsa zaten gruptan çıkmak bizim için yeterliydi.

Fiorentinadan iş teklifi aldım reddettim bmg'dende iş teklifi gelmişti onuda reddetmiştim aranan teknik direktör olma yolunda ilerliyoruz