Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 321 sonuç

Konu: Anzak Ülkesinde Başarı Kovalıyoruz. ( 2. Sezon 2031-2032 / FM17)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Afrika ŞL Yarı Final

Afrika ŞL Final

Ve Afrikanın en büyük kupasınıda alarak koleksiyonu tamamladık. Bu sezon sonu Yeni zellandaya gidiyoruz.

hocam tebrik ederim sonunda hedefine ulaştın ekvator daki özgüvenide maşallahı varmış ama yani bu kadar başarıya karşılık ne bekliyorlar hala acaba yeni zelanda da başarılar bu arada gelişmeleri takip ediyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by AYDINLI_09 View Post
    hocam tebrik ederim sonunda hedefine ulaştın ekvator daki özgüvenide maşallahı varmış ama yani bu kadar başarıya karşılık ne bekliyorlar hala acaba yeni zelanda da başarılar bu arada gelişmeleri takip ediyoruz
    Teşekkür ederim. Aynen buradaki hedefimize 5. sezonda ulaştık.

GA Eleme Kupası 1. Tur.

Malesef penaltılardan elendik.

Güney Afrika Ligi

Artık Afrika'da pek bir işimiz kalmadığı için takımı tatile aldım. Ama asistanda pek kötü bir iş çıkarmadı. Adamın tek mağlubiyeti var. Hatta bu süre zarfında ödül bile aldı.

Başkan takımı satıyor.

İşin ilginç yanı ise Türk bir iş adamının adı geçiyor.

Kalecimiz daha büyük bir takıma gitmek istedi. O sırada tatilde olduğum için ret edilmiş. Bu yüzden takım isyan etti. Bende satışa çıkardım. Devler peşine düştü. Sonunda Portoya sattık.

Profili

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçımız Dünya Kulüpler Şampiyonasının en iyi maçı seçilmiş.

hocam tebrikler tekrardan yeni takımını açıklamanı 4 gözle bekliyorum , başkan iyi para ederken takımı elden çıkarayım dedi galiba ; acaba senin takımı bırakacağını mı duydu nedir o giderse bende giderim hesabı . huzursuz oyuncuyu satacaksın ki iyi paraya da gitmiş, sen bilançoda TL kullanıyorsun bu da güzel bir şey benim gözümde helal olsun benimse futbol direktörümle başım dertte , sözleşmeye yanaşmayan forvetimi şaşıp yanılıp futbol direktörüne teslim ettim , adam 40 bin kazanıyordu ben 67-70 gibi bişeye bağlardım ama hiç kullanmadım bu seride diye teslim ettik herşeyi , etmez olaydım. Adam gitmiş max. 75 bin edecek oyuncuyla 105 bin e anlaşmış , üstüne birde en çok kazanana eşitlemeye de tamam demiş , tam da süper lige çıkma arifesinde şimdi takıma iyi birini alacak olsam hoop maaş bütçesini sömürecek bir maddeden dolayı , bir daha mı kesinlikle böyle bişey yapmam ve zaten kovacağım büyük ihtimal direktörü. İnşAllah yeni sezonda bütçe fazla gelirde azıcık rahatlarım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam tebrikler tekrardan yeni takımını açıklamanı 4 gözle bekliyorum , başkan iyi para ederken takımı elden çıkarayım dedi galiba ; acaba senin takımı bırakacağını mı duydu nedir o giderse bende giderim hesabı . huzursuz oyuncuyu satacaksın ki iyi paraya da gitmiş, sen bilançoda TL kullanıyorsun bu da güzel bir şey benim gözümde helal olsun benimse futbol direktörümle başım dertte , sözleşmeye yanaşmayan forvetimi şaşıp yanılıp futbol direktörüne teslim ettim , adam 40 bin kazanıyordu ben 67-70 gibi bişeye bağlardım ama hiç kullanmadım bu seride diye teslim ettik herşeyi , etmez olaydım. Adam gitmiş max. 75 bin edecek oyuncuyla 105 bin e anlaşmış , üstüne birde en çok kazanana eşitlemeye de tamam demiş , tam da süper lige çıkma arifesinde şimdi takıma iyi birini alacak olsam hoop maaş bütçesini sömürecek bir maddeden dolayı , bir daha mı kesinlikle böyle bişey yapmam ve zaten kovacağım büyük ihtimal direktörü. İnşAllah yeni sezonda bütçe fazla gelirde azıcık rahatlarım
    Takımı bir sonraki postumda kesin açıklıyacağım. Şu anda boş bir takım bulduk ve hemen sulandık. Ben Cm03-04 ten beri hep para birimi olarak TL kullanıyorum.
    Mecbur kalmadıkça futbol direktörüne sözleşme yeniletmiyorum. Bazen imzalamayanlar olursa ona devrediyorum.

Yeni Başkanımız
    Teknik direktörden sonra başkan da Türk oldu. Ama başkanı yalnız bıraktım.

Daha öncede dediğim burada işimiz bittiği için takımı tatile aldım. Asistanda kötü iş çıkarmadı.

Afrika ŞL maçları

Tatilde olduğumuz için takım elenmiş. Bu turdan sonra Afrika Konfedarasyon Kupasında mücadele edeceğiz.
    Dünya Kulüpler Şampiyonası
    Bu şampiyonada bence bir bug var. Hatırlarmısınız bilmiyorum ama Quielmes te iken de kadro bildirememiştim. Bu seferde bildiremedim. Eğer bir sorun varsa bu kupayı alamayabiliriz.

Afrika Süper Kupası
    Tekrar aldık. Hem de belalımızın elinden ve asistanımız sayesinde aldık.

Bir ara tatil bitiminde şans eseri gençler takımdan ayrıldı yazısı gördüm. Meğer ben tatilde iken genç girişini kaçırmışım. Hemen Scout proğramı ile baktığımda az kalsın içimizden çıkan 179 pa lı bir genci kaybediyorduk. Hemen sözleşme imzalattım.
    Profili

Bu arada gezinirken oyuncu ararken kendi ismimde bir oyuncu ile karşılaştım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Saolsun asistanımız takımı tekrardan Şampiyon yaptı.

Şampiyonluğun ardından iş piyasasında Yen Zellanda Liğinin en üst liğinde boş takım gördüm. Bende başkandan antrenör sayısını artır dedim. Hayır dedi bende aynı Quielmes teki gibi istifa ettim. Başkan beni mecbur bıraktı misali başkanı taraftarın önüne attım.

5 sezonda takım ne hale geldi. Hepsi aşağıda.

Taktiğimiz

13. Sezon itibari ile profilimin son hali

Yeni takımımz yarı Prof bir takım olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bize talip çıkan takım

Bayern Münih'i ret ettik.

Medya ile ilginç bir röportaj yaptık. Madde madde resimlerini aldım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vay be baya fazla ilerlemişsin abi Ama çok güzel bir kariyer olmuş ellerine sağlık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Vay be baya fazla ilerlemişsin abi Ama çok güzel bir kariyer olmuş ellerine sağlık.
    Teşekkürler. Evet gerçekten güzel oldu. Ama daha çok takip edilse daha zevkli olurdu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve yeni takımımız belli oldu. Anzak ülkesinde başarıyı kovalayacağız.

Kulübümüz

Altyapı tesislerinin bir yarı prof takıma göre çok iyi olduğunu gördüm.

2004 yılında kurulmasına rağmen tek şampiyonluğunu 2026 yılında kazanmış. Ayrıca 2023 te de Okyanusya Şl sini almış. Mazisinde başarıları var.

Medya ile güzel ve anlamlı bir röportaj yaptık.

hayırlı olsun hocam başarılar şimdiden, 30-31 sezonu hayırlı olsun galiba 2050 yi görebiliriz gibime geliyor bu gidişle ; bu arada hocam süper lig e çıktım bende , zor oldu biraz ama hallettik bir şekilde , oyunumda % 42 gözlem bilgim var sizce yeterli mi süper lig için ? birde takıma bir türlü bir kardeş veya pilot klüp bulamıyorlar bunu sebebi daha itibar olarak zayıf durumda olduğumdan mıdır ? ancak daha önce dediğin gibi antrenman sahaları ve alt yapı tesislerimi geliştirdi yönetim , para var diye de 7 milyon £ da transfer bütçesi verdi , bakalım süper ligde kalıcı olabilecek miyiz , 4-5 tane genç buldum transfer ettim onları ancak TR liginde Türk oyuncu için seçenek felaket derecede az durumda , yeni çıkan regenlerde de bir gariplik var , benim kurduğum oyunla mı alakalıdır çözemedim , bakıp görücez artık , yabancı her zaman kurtarıcı oluyor ne yazıkki. tekrar başarılar hocam , kolay gelsin transferlerini falan bekliyoruz

[ bu arada hocam Ziraat Türkiye Kupasında finale kaldım , Galatasaray ve Bursaspor'u eledik , finalde rakip Başakşehir oldu , ümitli deiliz ama kupa için hayırlısı neyse diyor vede gelecek paraya bakıyoruz artık ]

Not; ne yazık ki tahmin ettiğim gibi Türkiye Kupası finalini 2-0 öne geçmeme rağmen , tecrübesizlik nedeniyle 2-2 ye getirtip , penaltılara kaldık. Attığımız 4 penaltıyı da Mert Günok nasıl bir sezgisi varsa hepsini kurtardı , bizim kaleci 2 tane kurtardı ; sonuç olarak 2-0 penaltılarla verdik , sağlık olsun seneye kupaya odaklanır mıyız bilmiyorum, transfer dönemi nasıl geçerse ona bağlı diyeceğim, öncelik süper lig de kalıcı olmak , güzel oyuncular bulmalıyım.
    Last edited by AYDINLI_09 : 19.December.2017 at 12:12 Reason: EKLE 2

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hayırlı olsun hocam başarılar şimdiden, 30-31 sezonu hayırlı olsun galiba 2050 yi görebiliriz gibime geliyor bu gidişle ; bu arada hocam süper lig e çıktım bende , zor oldu biraz ama hallettik bir şekilde , oyunumda % 42 gözlem bilgim var sizce yeterli mi süper lig için ? birde takıma bir türlü bir kardeş veya pilot klüp bulamıyorlar bunu sebebi daha itibar olarak zayıf durumda olduğumdan mıdır ? ancak daha önce dediğin gibi antrenman sahaları ve alt yapı tesislerimi geliştirdi yönetim , para var diye de 7 milyon £ da transfer bütçesi verdi , bakalım süper ligde kalıcı olabilecek miyiz , 4-5 tane genç buldum transfer ettim onları ancak TR liginde Türk oyuncu için seçenek felaket derecede az durumda , yeni çıkan regenlerde de bir gariplik var , benim kurduğum oyunla mı alakalıdır çözemedim , bakıp görücez artık , yabancı her zaman kurtarıcı oluyor ne yazıkki. tekrar başarılar hocam , kolay gelsin transferlerini falan bekliyoruz

[ bu arada hocam Ziraat Türkiye Kupasında finale kaldım , Galatasaray ve Bursaspor'u eledik , finalde rakip Başakşehir oldu , ümitli deiliz ama kupa için hayırlısı neyse diyor vede gelecek paraya bakıyoruz artık ]

Not; ne yazık ki tahmin ettiğim gibi Türkiye Kupası finalini 2-0 öne geçmeme rağmen , tecrübesizlik nedeniyle 2-2 ye getirtip , penaltılara kaldık. Attığımız 4 penaltıyı da Mert Günok nasıl bir sezgisi varsa hepsini kurtardı , bizim kaleci 2 tane kurtardı ; sonuç olarak 2-0 penaltılarla verdik , sağlık olsun seneye kupaya odaklanır mıyız bilmiyorum, transfer dönemi nasıl geçerse ona bağlı diyeceğim, öncelik süper lig de kalıcı olmak , güzel oyuncular bulmalıyım.
    Teşekkürler. Aynen ben de 2050 yi görebileceğimizi düşünüyorum. Daha buraya yeni geldik. Bundan sonra Asya sonra Avrupa olduğu için normaldir.
    Bazı yönetimler kardeş kulüp olayına sıcak bakmıyorlar. Bundan dolayı bulamıyorlar. Pilot kulüp olayına gelirsek, senin daha itibarın ve mali durumun o kadar iyi olmadığı için istemiyorlardır. Çünkü her yıl pilot kulübe para aktaracaksın.
    Bence şu anda gözlem bilgin normaldir. Regen çıkarmada ülkemiz zaten çok iyi olmadığı için bulamaman çok doğaldır.
    Türkiye kupası finali için tebrik ederim. 2/0 dan kupayı vermen hem takımın tecrübesizliğinden hemde konsantrasyonları düşük olmasındandır. Düşük kapasiteli oyuncularla oynadığını düşünüyorum. Bundan dolayıda zihinsel özellikleri de düşüktür. Bu da ister istemez kötü sonuçlar doğurabiliyor. Transfer döneminde sana tavsiyem elinden geldiğince çok yönlü oyuncu almalısın.

Transferlerimizi paylaşmaya gerek duymuyorum. Çünkü zaten yarı profesyonel bir takım olduğumuz için öyle ahım şahım oyuncuları getiremiyoruz.

Burada sezon arası çok uzun. Sonunda lig başlamak üzere bakalım ilk yılımızda neler yapacağız.

tavsiyelerin için teşekkür ederim hocam , transferde dikkatli olmaya çalışıyorum ancak senin de dediğin gibi , klüp itibarından dolayı pek de iç açıcı değil durumlar , oyuncu anlamında bulduğum kişiler beni takımda ileriye dönük tatmin etmiyor ne yazıkki , ve bu yüzden dolayı süper lig de kalıcı olabilir miyiz bilemiyorum. özellikle defans hattı çok büyük sorun , elimizden geldiğince en iyi oyuncuları kadroya dahil ettik , lig uzun ilk senemizde 35 puan civarı toplarsak kalırız ligde. fikstürün durumu elimi kolumu bağladı resmen, BJK-GS-Alanya-TS-Bursaspor maçlarıyla hızlı bir giriş yapıyoruz, BJK maçını 1-0 kaybettik bile , hatta son saniye karşı karşıya kaçırdı forvetim . neyse zaten oyun olduğunu unutmadan ve zevkinin böyle çıkacağını düşünerek , gelecek için güzel bir alt yapı kurmaya çalışacağız yada başka ufuklara yelken açacağız , bakalım zaman ne gösterir. kolay gelsin hocam takipteyiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

tavsiyelerin için teşekkür ederim hocam , transferde dikkatli olmaya çalışıyorum ancak senin de dediğin gibi , klüp itibarından dolayı pek de iç açıcı değil durumlar , oyuncu anlamında bulduğum kişiler beni takımda ileriye dönük tatmin etmiyor ne yazıkki , ve bu yüzden dolayı süper lig de kalıcı olabilir miyiz bilemiyorum. özellikle defans hattı çok büyük sorun , elimizden geldiğince en iyi oyuncuları kadroya dahil ettik , lig uzun ilk senemizde 35 puan civarı toplarsak kalırız ligde. fikstürün durumu elimi kolumu bağladı resmen, BJK-GS-Alanya-TS-Bursaspor maçlarıyla hızlı bir giriş yapıyoruz, BJK maçını 1-0 kaybettik bile , hatta son saniye karşı karşıya kaçırdı forvetim . neyse zaten oyun olduğunu unutmadan ve zevkinin böyle çıkacağını düşünerek , gelecek için güzel bir alt yapı kurmaya çalışacağız yada başka ufuklara yelken açacağız , bakalım zaman ne gösterir. kolay gelsin hocam takipteyiz
    Aynen önemli olan oyun olduğunu düşünüp sakin kalmalıyız. Ben bu defans hattından hiç verim alamadım. Hep sıkıntı yaşıyorum. Sorunu bir türlü çözemedim. Çok dengesiz oynuyorlar.

Arkadaşlar yalnız yaklaşık 1 haftadır oyunu oynamıyordum. Oynamaya ve paylaşımlara devam ediyoruz. Sonunda ligi başlattık.

Lig başlangıcında farkettim ki defans oyuncularım az olunca yedek taktiği kullandım. Fakat işe yaramadı. Aslında bu taktiğe uyum diğerinden daha fazla idi. Ama en çokta üçlü savunmayı kullandım. Neden uyum onda az anlamadım.

hadi hayırlısı hocam , 1 sezon sonrası daha iyi olacaktır bence takımı tanıdıkça paylaşımlarını bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Valla açıkçası bu bölüm bitsin istiyorum. Yeni Zellandayı hiç sevmedim. Birde kariyerin çok ilgisiz olması beni oyundan da soğutuyor. Pek giresim gelmiyor. Sezon bitmek üzere ve umarım yarın paylaşım yaparım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vay be buranın 4 yıl önceki halini hatırlıyorum da ne kadar aktifti.Sanırım buradaki güzel kariyer hikayeleri de yavaş yavaş çekiliyor hayatımızdan Abi bu arada çok iyi bir kariyer olmuş tebrik ederim.

Yeni Zelanda mı? Ben Olsam Kribati'ye Giderdim

Dikkatimi 2 Şey Dikkatimi Çekti Öncelikle Takım Seçimini Titizlikle Yaptın Sanırım Bir Efsane Hoca Emekli Olmuş Yerine Sen Gelmişsin

İkincisi Tasman Diye Kulüp Adı Güzelmiş. Sanırım Tasmanya Canavarının Memleketi Olsa Gerek

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Vay be buranın 4 yıl önceki halini hatırlıyorum da ne kadar aktifti.Sanırım buradaki güzel kariyer hikayeleri de yavaş yavaş çekiliyor hayatımızdan Abi bu arada çok iyi bir kariyer olmuş tebrik ederim.
    Aynen malesef artık burası atıl duruma geldi. Kariyere gelince aslında zevkli gidiyor ama ilgisizlikten dolayı pek oynayasım da paylaşım yapasım da gelmiyor. FM18 i ilk hafta aldım. Ama hala oyuna bile girmedim.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yeni Zelanda mı? Ben Olsam Kribati'ye Giderdim

Dikkatimi 2 Şey Dikkatimi Çekti Öncelikle Takım Seçimini Titizlikle Yaptın Sanırım Bir Efsane Hoca Emekli Olmuş Yerine Sen Gelmişsin

İkincisi Tasman Diye Kulüp Adı Güzelmiş. Sanırım Tasmanya Canavarının Memleketi Olsa Gerek

Okyanusya da gidilebilecek tek ülkeye gittik.
    Valla takım seçimini pek titizlikle seçmedim. Tek üst ligde bu takım boşta idi. Bende hemen atladım.
    Tasman Hiç dikkat etmemiştim.

hocam nerelerdesin ? maşallah gittiğin her yeri kalkındırıyorsun ama dediğin gibi yeni zelanda pek iç açıcı bir yer değil galiba paylaşım yapmıyorsun , bu arada Nazilli Belediyespor ile süper lig şampiyonu olduk , seneye şamp ligindeyiz ; iyi bir bütçe, iyi bir maaş potansiyelimiz oldu ama hala şu yönetime söz geçiremiyorum , galiba istediğim şekilde bişeyler yapamazsam bize de yol görünecek yavaştan paylaşımlarını bekliyoruz hocam , kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam nerelerdesin ? maşallah gittiğin her yeri kalkındırıyorsun ama dediğin gibi yeni zelanda pek iç açıcı bir yer değil galiba paylaşım yapmıyorsun , bu arada Nazilli Belediyespor ile süper lig şampiyonu olduk , seneye şamp ligindeyiz ; iyi bir bütçe, iyi bir maaş potansiyelimiz oldu ama hala şu yönetime söz geçiremiyorum , galiba istediğim şekilde bişeyler yapamazsam bize de yol görünecek yavaştan paylaşımlarını bekliyoruz hocam , kolay gelsin
    Oyuna devam ediyorum ama yavaştan oynuyorum. Şu anda lideriz. Yanlış hatırlamıyorsam averajla lideriz ama daha 3 maç var. Sonrada zaten 4 final var. Yani şampiyonluk için 5 maç daha kazanmalıyız. Sonrasında ŞL için uğraşacağız.

Tebrik ederim.Şampiyonluk sonrası iyi bütçe verilmesi çok normaldir. Nazillide kaçıncı yılını doldurdun? 5-6 yılı geçince klüpte sevilen olunca yönetim mecburen her dediğini yapıyor. Tabi bazen tam tersi oluyor. Her ne kadar sevilsemde Quielmes'de antrenör sayısını artıramadığım için istifa ederim dedim. Adam tamam dedi. Zaten bende hedefe ulaştığım için istifa edip basında onu topun ağzına attım.
    Kısmetse son maç bitsinde öyle paylaşım yapayım. Buda en yakın pazartesi olur herhalde. Çünkü zaten normalde bir online mmorpg oynuyorum. Arada da maç yapıyorum. Ondan dolayı yavaş ilerliyorum. Resmen oyunun bir günü reeldeki bir gün gibi ilerliyor.

tasman düşmesin ya

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    tasman düşmesin ya
    Valla sonuncu küme düşüyorsa düşmez. Sonuncu puansız bitirdi.

Sözleşmemizi uzattılar.

Gençlerimiz şampiyon oldular.

Maçlarımız

Normal sezonu ikinci bitirdik. Ama burada dörtlü final olduğu için sorun olmadı. Dörtlü finali kazanıp Şampiyon olduk.

Sezonun oyuncusu

Burada birde en son bir lig yapıyorlar. Ama neye göre nasıl anlayamadım. Eğer böyle random bir şekilde ŞL ye gidiliyorsa ki Şubatta belli oluyor. Şubatta ŞL takımları arasında ismimiz olmaz ise takımı tatile alıp, lig bitimi istifamızı verir ve Asya'ya yollanırız. Alta dikkat ediniz. Lider olarak diğer takımı belirlemişler.

Buda kurallar ve kurallarda 0 maç diyor. Ne iş anlamadım.

son olay çok değişikmiş hocam madem seçtiniz seni niye ugrastırıyolar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    son olay çok değişikmiş hocam madem seçtiniz seni niye ugrastırıyolar
    Bende bilmiyorum. Demek ki Yeni Zelanda'dan takım seçmeyecekmişiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sezonu Açıyoruz.

Kombine sayımız artmış.
    Hazırlık maçlarımız. Ara çok uzun olunca 1 aylık tatile çıktım. Başka türlü 6 ay nasıl geçecekti.

Medya bizi gene küçük görüyor. Bilmiyorlar ki bu sene geçen seneden daha güçlüyüz.

Transfer hareketliliğimiz

Gelenler

Mali durum içler acısı durumda ne yapacağız bilmiyorum.

hadi hayırlısı hocam , mali durumu da dert etme halledersin bir şekilde , kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hadi hayırlısı hocam , mali durumu da dert etme halledersin bir şekilde , kolay gelsin
    Teşekkürler. Aslında ben mali durumda özellikle maaşlara bakmamıştım. Zaten yarı prof olduğumuz için maaş ödemiyoruz diye düşünmüştüm. Onu düşürmenin bir yolunu bulacağım. Ki transfer sezonuda kapandı. Ocakta halledeceğiz.
    Bu arada senin Nazilli ne yaptı. ŞL de neler başardın?

Ligin başında yapılan ve hangi takımların nasıl seçildiğini pek anlamadığım Yardım Kupasını uzun bir aradan sonra müzemize götürdük. Ama galiba lig kupası finalinde oynayan takımlar oynuyormuş.

En son 2020 yılında almışız.

23 kişilik lig kadrosuna almadığım adam hem maçın adamı oldu hemde iki gol attı.
    Profili

Eh bu kulübünde sevilen kişileri arasına girmeyi başardık. Hemde ilk sezonda başardık.

NOT: Maaş bütçesini artırmayı rica ettik. Saolsunlar kırmadılar. Ayrıca fırsattan yararlanıp alt yapı antrenörlüğünüde artırdık.

Hangi yarı Prof takımda böyle tesisler var

hocam tesislerin hakikaten mükemmelmiş , maaş konusu da hallolduğuna göre gelsin kupalar benim takımı sormuşsun hocam ,saolasın bu arada. Başladık yeni sezona , transfer dönemi hareketliydi malum şamp ligi için sağlam elemanlar almalıyız diye girdik , genelinde fena değildi gelen arkadaşlar ancak her istediğimizi hem maddi hem manevi anlamda kadroya katamadık. Özellikle defans bloğu için sorunum çok fazla , işe yaramayan adama 2,5 milyon £ istiyor adamlar , adamın ederi 100 bin £ ancak, bizi baya zorladı bütçeyi kullanabildiğim kadar kullandım, hatta defans sola enes akyol du sanırım yanlış hatırlıyor da olabilirim , hannover'den Türk diye almaya çalıştım adama 7,5 milyon istediler , inat ettim verdim ; bu seferde oyuncu 2,5 milyon istedi maaşı. hannoverde 400 bin alıyor bende 2,5 milyon Türk oyuncu sıkıntısı büyük tesislere yükleniyorum şu an ki ileride regenler güzel gelsin diye. stad istedim yapılıyor şu an . şamp liginde atletico madrid , milan , sporting lizbon grubuna düştüm , tabiki herkes averaj takımı olacaksın dedi ; ilk maçı madridde 3-2 kaybettim , ama ezilmedik , yakaladığımı attım. bir ara defans yapmak zorunda kaldı madrid ; simeone övdü beni röportajda saolsun ligi zaten bir şekilde en kötü ilk 5 de bitiririm sıkıntı olmaz umarım.
    bu arada bir sorum olacak ; dikkatimi çekiyor da - ben Galatasaraylıyım bu arada - Japon futbolcu geldi GS ye. adamlar gazeteci , taraftar stada akın etmeye başladı , bunu gerçekten bizim yöneticiler neden göz ardı ediyor , takımımızda bir Japon olması beni sevindiriyor açıkcası. oyunda bende aldım şimdi bir Japon defans ; sağ bek pozisyonuna , forma satışı yurt dışında artar mı acaba? bu konuda hiç denemeleriniz oldu mu takımlarınızda ?

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri