Quote Originally Posted by orcunkec View Post
Öncelikle @affluence arkadaşımızın emeğine sağlık diyelim. çok detaylı ve sorunsuz bir yama olmuş.
1- yamayla beraber TR liglerinin seviyesi açısından baktığımızda süper ligten 1. amatöre kadar uzanan 7 kademe var. ancak bunların tamamını yüklediğimizde aslında 200'ün üstünde lig yüklemiş oluyoruz ve takvim çok ağır ilerliyor. çünkü amatör liglerde 81 ilin ligi ayrı ayrı yapıldığı için (illerin de kendi içinde gruplara ayrıldığını saymıyorum bile) aşırı yükleme yapmış oluyoruz. bu şekilde takvimi hızlı ilerletebilen kimse var mı merak ediyorum.
ben herhangi bir sorun yasamadim oyunu acip ilerlerken. cunku bunu zaten goze alman gerekiyor bu patch'i oynayabilmen icin. mesela her sene ingiltere 22.lig paketi yuklenir ve ben bunu da oynarim. onda da herhangi bir sikinti olmadi. sana tavsiyem eger amator kuluplerle baslayacaksan zaten diger ulke liglerini acmana gerek kalmiyor cunku yabanci transferi vs yok malum. o yuzden sana tavsiyem ilk basta turkiyeyle baslayip ne zaman ki takimi profesyonel yapip 1. ya da 2. lige getirirsin ondan sonra diger ulke liglerini acman. o zaman daha az kasma olacaktir.