1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Oyuna yeni eklenen özellikler nedir? Oyun almaya değer mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Exclamation Oyuna yeni eklenen özellikler nedir? Oyun almaya değer mi?

Uzun bir aradan sonra merhaba.

Arkadaşlar seriyi FM12'den beri alıyorum, FM21'in de demosunu indirip göz attım ancak dişe dokunur bir değişiklik göremedim.Maçları en kısa sürede oynatıp geçtiğim için maç motoru ile alakalı değişim ve gelişimler beni çok etkilemiyor.Ben hala ekranda hareket eden yuvarlakları takip etmeyi seviyorum.Her sene para verdiğim oyunda dişe dokunur bir değişiklik görmek istiyorum ancak bu bir kaç senede bir ancak oluyor.FM16'yı pas geçmiştim, FM21'i de pas geçmeyi düşünüyorum.Sizin gördüğünüz dişe dokunur bir özellik var mı? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Aynı sorunun cevabını ben de bekliyorum. Artık oyunda sürekli aynı şeyleri yapmak baymaya başladı beni. Ama maç motoruyla ilgili çok övgüler okudum. Uygulanan taktiklerin direk sahada görüldüğünden vs bahsediliyordu. Cidden fm20 den çok fark var mı maç motoru konusunda? Ona göre ya fm alacağım ya da fifa

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ben taktik ekranına,antrenman ekranına,profillere baktım herşey aynı gözüküyordu.Çok canım sıkıldı ve sildim demoyu.Belki sözleşmelerde falan ufak tefek değişiklikler vardır ama dişe dokunur bi değişiklik yok. Pisi pisine 250 kaime bayılmayalım, dediğin gibi fifa alırız.xbox kol aldık yatıyor kuzu gibi,biraz kol çalışırız

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Buradan oyunla ilgili yorum gelmeyince ve steamda fifa 21 için kasım indirimleri adıyla yüzde 50 indirim gelince hiç riske girmedim ve direk fifa aldım Bu sene artık fm ye ara vereceğim.

Mesaj Yetkileri