Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: FM21 Beta Görüşleriniz

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default FM21 Beta Görüşleriniz

merhaba değerli arkadaşlar,

Uzun süredir web sitemizi ve ortamlarımızı ihmal ettiğimizin farkındayız.

Ancak yılın son çeyreğinde bir klasik olan Football Manager 2021 çıkışını beta yayını ile değerlendirme başlığını es geçmeyeceğiz.

Oyunun çıkışı ve görüşlerinizi bu başlık altında değerlendirebilirsiniz.

Hayırlı Olsun. Açıklanan Özelliklerden En Çok Gelmek İstemeyen Oyuncuyu Yeni Özellik Sayesinde Etkileşimle İkna Edilebilecekmiş Bu Nasıl Olacak En Çok Onu Merak Ediyorum.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 10.Kasım.2020 at 21:20 Reason: Düzenleme

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Uzun bir aradan sonra herkese tekrardan merhaba. Dün Beta’yı indirdim oyuna başladım. Son yıllarda hep açık renk skin ile oynadığım için ve beta’da sadece koyu renk skin olduğu için baya gözümü yordu. 15 gün sabır edeceğiz artık 😊 Herkese iyi oyunlar 🤗

Fenerbahçe ile başladım her zaman ki gibi. Kayıt hızı, ekran geçişleri, maç motoru şu ana kadar gözlemleyebildiklerim ve gayet güzel duruyorlar. Takım konuşmalarına, basın toplantılarına bir tat gelmiş. Eskisi gibi asistana bırak diyesim gelmedi. Fenerbahçe özelinde olarak ise Ömer Faruk Beyaz otomatik serbest kalıyor ibaresi ile başlıyor gerçekliği var mı bu olayın emin değilim basında rastlamadım çünkü. Pelkas biraz daha iyi olabilirmiş gibi geldi bana ama herhalde Yunan gözlemcilere bağlıdır bu olay. Sosa son 3-4 yıldan beri biraz daha dos mevkiinde oynuyor diye gözlemlemiştim belki gündeme alınabilir. Son olarak son 4-5 yıl içinde çıkan FM oyunlarında beni en çok heyecanlandıan bu oldu. Yeni özelliklerin çevirileri de oyuna eklendikçe tadından yenmez diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

FM21 beta'da Galatasaray araştırmacısı var mı ? Kim olduğunu öğrenmek istiyorum.
    Tüm takımlar arasında altyapı ve antreman tesisleri açısından en kötüsü nasıl Galatasaray olur bir açıklama bekliyorum şahsen

fenerbahce için oyuncu profillerini paylasırsanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Selamlar herkese tekrardan

FM 21 beta için bir kaç şey söyleyelim. Oyun diğer serilere göre gayet hızlı kayıt,data oluşturma vs şeylerde oldukça hızlı. Onun dışında "VAR" olayı güzel olmuş. Karşı karşıyalar golle sonuçlanabiliyor artık bu da güzel olay. Kanatların içeriye girdiklerinde eskiden genelde kaleye vuruyorlardı ama yeni gelen mekanikte pas verme olayları da gelişmiş.

Kötü olarak 2 tane şey var. Isı haritasını ya devre arasında yada maç sonunda görmek olmamış. Oyuncuların kondisyonlarını kalp şeklinde yapmışlar bu olayda güzel olmamış.

Bunun dışında şimdilik güzel oyun betayı test etmeye devam ediyoruz.

Yeni oyun hayırlı olsun bakalım nasıl değişiklikler var. Görsel olarak bazı değişiklikler var . toplantıların oda formatında gözükmesi gibi. Göreceğiz bakalım neler değişmiş.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

valla fm20ye göre maç motorunu begendim, gol oluşumları oyun falan daha güzel ancak maç ekranı bana çok karışık geldi. maç ekranı ve konuşmalar vs bunlara alışmak lazım ama bana sorarsanız gereksiz bir yoğunluk var ekranda.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Maç esnasında eskisi gibi sağ taraftan , istenilen şeyleri takip etmek yok .Örneğin puan durumu, canlı skorlar vs açıp kenara atıyorduk. Şimdi hiçbiri yok. Bu çok büyük bir eksiklik. Bilemiyorum belki beta diye böyledir

Diagne yine çok abartılmış. Diagne’nin konsantrasyonu 4 yapılmış ama geri kalan her şey 15. Yani diagne futbola kafasını verse gerçekten bu kadar üst düzey bi oyuncu mu? Oyunda Falcao sürekli yedek oturuyor Diagneyi kesemiyor. Oynadığı her maçta neredeyse golü var Diagne’nin.

Belhanda’nın 17 özel yeteneği olduğunu düşünmüyorum keza adem ljjajicte öyle. Maksimum 15 olabilir. Kapalı rakipleri açamadıkları için sürekli tepki gören isimler bunlar.

Dorukhan’ın da gücü daha yüksek,top kapması daha zayıf olması gerekiyor bence.Müdahaleleri o kadar temiz değil.

Yine ppmlerde topa kayarak hamle yapar yanlış çevriliyor. Geçen sene topa müdahale etmeye çalışır gibi bir çevirisi vardı. Kayarak müdahale ile bir ilgisi yoktu. Eğer oyun içinde mekaniği değişmediyse “Topa müdahale yapmaya çalışır” daha doğru bi çevir olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bu sene konu bile açılmayacakmış neredeyse. Twitter icad oldu, forumlar kaybolmaya başladı. Her zaman olduğu gibi Bursaspor kariyeri ile başladım betayı oynamaya. Ankaraspor, hala Osmanlıspor FK olarak görünüyor ve Mamakspor, Başkent Akademi FK olarak görünüyor oyunda.
    Bursaspor'da bazı oyuncuların mevkilerinde de sorun var sanırım. Kerem Şen ST görünüyor. M/AMC olması lazım.
    Kerem Kök DC ve AMC oynuyor görünüyor. Sadece DC olması lazım. Sanırım Keremlerde bir karışıklık oldu.
    Bunun yanında oyun cidden çok hoşuma gitti. Grafikler vs süper olmuş. Umarım betada kalmaz da, tam sürümde de devam eder bu durum.

Herkese merhaba,
    Dayanamayıp yine satın aldım betada.
    Oyunu 2005 ten beri 2d oynayan biri olarak 3d maç motoru geliştirmeleri zaten beni pek ilgilendirmiyordu.
    Basın toplantılarında yapılan geliştirmeler yerine daha farklı geliştirmeler bekliyordum açıkçası.Tabi başka bir rakip firma olmadığı için her sene güncellenen kadrolar ve 1-2 ufak geliştirme ile karşımıza çıkıyor oyun.
    Fm yine bildiğimiz fm.Güncelleme yapmasalar bile almaya devam edeceğiz hastalık olduğu için

Eskişehirspor’da Metehan Altunbaş Lask Linz takımına transfer oldu. Sanırım beta diye henüz yansıtılmamış

Nesil
    2007

Eskiden hararetli tartışmalar dönen forum ıssız kalmış

Yine bir bağımlılık olarak FM21'i de alıp oynamaya başladım. Pandemi dolayısıyla zaman da bol zaten. Rahat rahat oynanıyor.

Birkaç şeyden bahsedeyim Galatasaray için. Kulüplerin banka anlaşması oyun yansıtılmış sanırım. Daha ilk sezondan kasaya ciddi bir miktar para giriyor. Bu da kulübü zengin yapıyor. Balance 150 MN Euro civarına geliyor misal. Çok takip edemedim şu süreci ama benim bildiğim bu anlaşmalar halihazırdaki borçların kapatılıp o borçları bankalara daha uzun vadede ödeme üzerine kurulu. Aslında bir ekstra para girişi yok. Borçların yapılandırılması var. Bu ekstra para kulüpler için fazla olmamış mı?

İkinci durum da şu; FFP cezası 2 yıl daha geçerli diye biliyorum (sattığın kadar al). Ceza esnedi mi? Çünkü ikinci sezonun devre arasından önce yönetim çıkarıp 50 MN Euro transfer bütçesi verdi. Ben de çatır çatır harcadım tabii Normalde sezon sonu verilmesi gerekmiyor muydu? 50 milyon vermelerinin nedeni de ilk sezon kasaya giren ciddi para olduğunu düşünmekteyim. Bir anda çıkarıp 50 MN vermelerini de garip karşılardım normalde ama o para girişiyle kulüp zengin oldu.

Fenerbahçe'ye geçeyim. Garibime giden bir durum da Ömer Beyaz'ın durumu. Bir ara sözleşme imzalamıyordu, son durumda ne oldu bilmiyorum ama oyuna da yansıtılmış bu aslında. Fenerbahçe elinde tutamıyor. Onda bir sıkıntı yok. Garibime giden tercihi. Bedavaya istediği takıma gidebilecekken sadece Sivasspor ve benden teklif aldı ve Sivas'ı tercih etti. Ezeli rakip diye beni tercih etmeyip Sivas'ı tercih etmesinde de sıkıntı görmedim ama Sivas için de Fenerbahçe bırakılmaz. Biraz saçma olmuş açıkçası.

Oyuna gelirsek; FM işte 20'ye göre çok da bir değişiklik yok. Maç ekranı değişmiş; alışamadım hala. Eskisi daha kullanışlıydı sanki. Onun dışında oyun ciddi biçimde hızlanmış. İnşallah güncellemelerle bozulmaz. Bir de ekstra görsellik değişimleri var; kondisyonun kalp şeklinde gösterilmesi, eskiden konuşma yaparken yazı ile belirtilen konuşma şeklimizin artık vücut dili şeklinde belirtilmesi, oyuncu rolü yatkınlığının yıldız olarak gösterilmesi ve ne işe yaradıklarını çözemediğim yeni personel tipleri geliştirmeleri var.

Oyun bir önceki yıla göre kolay geldi. Pek de iyi olmayan bir kadroyla ilk yıl şampiyon oldum, ikinci yılda da devre arasına lider girdim ki yine kadrom iyi değil aslında. Yapay zeka pek zorlamıyor sizi.

Fenerbahce ile kariyer actım ilgimi ceken bir konu oldu dirar ve thiamı sattım fakat 1 ocak da yeni takımlarına gidicekler sebebini bilen var mı?
    oyunda şu an temmuz oyundayım

oyunu sevdim %100 Türk Takım Galatasaray ile devam ediyorum. Hedef şampiyonlar ligi kupası bakalım ne olacak...

1- problem bildirmek istiyorum penaltı olunca ortadaki VAR karesi cok uzun süre duruyor ve penaltı atılırken çoğu kez penaltı atışı görünmüyor... yetkili bi abimiz bildirebilirmi. sadece hızlı maçta oluyor.
    tşkler iyi oyunlar

Since 2008 :P

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni kurallar ile birlikte Türkiye Ligi ilerleyen sezonlarda oynanmaz bir hale gelmektedir.

Hatta yabancı kontenjanı dışında, sahaya sürülen kadroda 21 yaş altı ve 3 sezon forma giymiş oyuncu bulundurma kuralı oyundaki tüm dengeleri alt üst ediyor. Siz ilk dakikada bu oyuncuyu çıkartıp yerine bir oyuncu aldığınızda direkt olarak yapay zekaya üstün geliyorsunuz. Tahminimce gerçekte de bu kısıtlamalar ve kurallara uygulanabilir bir revize gelecektir.

Oyunun tam sürümüyle birlikte de oynanabilir olması için Türkiye ligi araştırmacılarının bir aksiyon alması gerektiğini düşünüyorum.

Mevcut maç kadrosu ve lig kadrosu kurallarının devam edeceği bir dosya forumda paylaşılır mı?

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Yabanci kurali durumuna kesinlikle katiliyorum. Türkiye gibi plansiz programsiz ülkelerde her dakika degisme ihtimali olan kurallari göz önünde bulundurdugumuzda oyuna eklenmemesi gerektigi kanaatindeyim. Sözde yeni yabanci kurali bu sene uygulanmaya gecilecekti ama ne hikmetse 3-4 gün icinde küme düsme kaldirilip yabanci kurali simdiki haliyle devam etti. Bildigim kadariyla da bu kural hakkinda kesinlesmis bir durum söz konusu degil.

Oyunun yapimcilari da bu sene yaptiklari aciklamalarda oyunu olabildigince gercekci yapmak ayni zamanda da insanlari pandemi sürecinden bir nebze de olsa uzaklastirip oyundan zevk almalarini istediklerini söylediler ve tribünlere taraftarlari ekleme karari aldilar. Türkiye liginde ise bir kac sene sonra yapay zeka ile rekabet ortadan kalktigi icin kariyerden zevk almak oldukca zor bir hale geliyor. Bu en azindan benim icin öyle ve benim gibi düsünen bir cok insan da vardir muhtemelen.

Gecen seride Brexit dolayisiyla Ingiltere'nin Avrupa Birligi'nden ayrilip ayrilmamasi her kariyerde degisik bir senaryo dahilinde gerceklesiyordu.

Arastirmacilarimiz bunun hakkinda bir aciklama yaparsa ve belki de Football Manager Türkiye twitter hesabindan bir anket vs düzenleyip insanlarin ne düsündügünü sorarsa iyi olabilir.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Firma mümkün mertebe gerçeği oyuna yansıtmayı tercih ediyor ancak bununla ilgili eminim aramızdan güzel patchler çıkartacak arkadaşlar olacaktır
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Yapımcılar bizim ligin ne kadar berbat yönetildiğini, dingonun ahırına döndüğünü bilmiyor. Bu seneki kuralın sabit kalması için insiyatif almalısınız binlerce oyuncu şu haliyle oynamaz ligimizi. Kendi oynamadığımız ligi başkası hiç oynamaz.
    Biz daha oyun çıkmadan hangi kadro ve taktikle oynacağımızı düşünürken büyük hayal kırıklığı oldu.

Patch kullanmak çoğu oyuncunun tercih edeceği bir şey değil, şahsen yaz transferleri dışında hiç bir şekilde dosya eklemiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Yapımcılar bizim ligin ne kadar berbat yönetildiğini, dingonun ahırına döndüğünü bilmiyor. Bu seneki kuralın sabit kalması için insiyatif almalısınız binlerce oyuncu şu haliyle oynamaz ligimizi. Kendi oynamadığımız ligi başkası hiç oynamaz.
    Biz daha oyun çıkmadan hangi kadro ve taktikle oynacağımızı düşünürken büyük hayal kırıklığı oldu.

Patch kullanmak çoğu oyuncunun tercih edeceği bir şey değil, şahsen yaz transferleri dışında hiç bir şekilde dosya eklemiyorum.
    Kesinlikle katılıyorum. Şahsen ben de oyunu patch kullanmadan oynayanlardanım.

Yapay zekanın reaksiyon gösteremediği bir durumu oyuna eklemek bence gerçekçiliği yansıtmıyor. Malum bir de bu kuralın uygulanabilirliği var, geçtiğimiz yıl yani FM20 devre arası güncellemesinde bu sezon için yabancı kontenjanı eklenseydi gerçekçi mi olacaktı? Hayır, çünkü karar uygulanamadı. Mevcut kurallarda da bu kadar açık varken ve uygulanabilirliği tartışma konusuyken bu kadar kararlı bir şekilde oyuna eklemek hata olacaktır diye düşünüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Oyunun Türkiye arastirmacisi Perpetua lütfedip buradan cevap yazmiyor. Sigames'in forumundan cevap veriyor. Oradan yazmak lazim. Ama bu kurala karsi cikanlara Tff'nin sitesinde yayimladigi kural degisikligi linkini cevap olarak göndermis. Sanirim bir degisiklik olmayacak.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Bir de sunu eklemek isterim. Eskiden burada database hakkinda oyuncular üzerinden cok tartisma dönerdi. Cikis yapmis oyuncular hakkinda en azindan yarim sezon beklemek gerek ona göre profil iyilestirmeleri yapmak gerek derdi Perpetua . Ama su an uygulanabilirligi bile mechul olan kurali sorgusuz sualsiz oyuna eklemis

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Arkadaşlar oyunu alıp almama konusunda çok kararsızım. Oyunu oynamış olan arkadaşlardan, bir fm fanatiği gibi değil de dışarıdan bir gözlemci gibi gerçekci tavsiye rica ediyorum. Açıkası senelerin vermiş olduğu aynı şeyleri yapıp durma durumu artık beni sıkmaya başladı. Bu sebeple menajerlik oyunlarına artık ilgim azaldı ve her aldığım oyunu daha az oynamaya başladım. Ancak alışkanlık gereği her sene de oyunu almaya devam ettim. Fm 20 yi sadece yarım sezon oynadım ve sıkıldığım için devam etmedim. 21 için, izlediğim videolardan ve incelemelerden yola çıkarak anladığım kadarıyla büyük yenilikler olmamış. Ancak merak ettiğim konu maç motoru. Gerçekten radikal bir değişim var mı, eskiye nazaran taktiklerin sahada uygulanması gerçekten bahsedildiği gibi iyileşmiş mi? Yani 20 ile kıyaslarsak maç motorunda taktiklerin uygulanması konusunda çok büyük farklar var mı? Menajerlik oyunlarından sıkılmış biri için 200 lira verip almaya değer mi yani? Yoksa 20 ye yakın bir sahne mi göreceğim? Şayet öyle bariz bir fark yoksa oyunu almayayım. Onun yerine gidip indirimdeyken fifa 21 alayım diyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

SI forumundaki konunun linkini paylaşabilir misiniz? @GicaHagi

Ayrıca birkaç eleştiri bende yapmak istiyorum; "Türkiye Resmi Araştırma Ekibi" interaktifliğini uzun yıllar önce kaybetti ve bunun yeniden kazanılması için herhangi bir çaba göremiyoruz. Ne Facebook'ta aktif bir grup ne de Twitter'da aktif bir sayfa...

Her sene beta sürecinde buraya bu başlık açılır. Yıl 2020 evet hala forum sitesine bu başlık açılır... Bizler, her ne kadar bir kaç kişi kalmış olsak da, her sene oyunu beta sürecinde satın alıp bu başlık altında eleştirilerimizi paylaşırız. Ama benim aklımda genel olarak kalan ya olumsuz dönüş sağlanır ya da "Şubat yamasında göreceksiniz." denir ve konu kapatılır.

Beta sürecinde, bir başka deyişle oyun canlıya geçmeden önce, son test kullanıcıları olarak biz dahil oluyoruz ve hata bildirimleri yapıyoruz. Ve gerçekten sizler gibi bizlerde işimizin, gücümüzün arasında belki çorbada bir tuzumuz olur 30 saat bile olsa oynayalım şu betayı diye satın alıyoruz.

Yapay zekanın reaksiyon veremediği, gerçekte de uygulanabilirliği çok düşük olan bir kuralı oyuna bu kadar kararlı bir şekilde ekleyip, bunu bildiren test kullanıcılarına "gerçekçilik" cevabını verilmesi çok saçma, gerçekten çok saçma... yapay zeka bu kurala adapte olamıyor, halihazırda uygulanan bir kural değil, uygulamaya geçiş sürecinde revize geleceği çok yüksek ihtimal ama bunun cevabı "gerçekçilik"...

Oyuncu profilleri tartışmasına hiç girmiyorum, zaten bu konular artık forumda da konuşulmuyor, 2020 yılında da kimse foruma girip Diagne'nin profilini uzun uzadıya tartışmaz... Akıl vermek gibi sakın algılamayın ama kırk sesten, bir doğru duyarız diye Twitter gibi platformlardan insanların da fikirlerine sunulsa, belki sizler de bu sayede yeni ve hevesli arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Ki zaten oyunda Türkiye CA ve PA son bir kaç yıldır ince eleyip sık dokunmuş profiller değil, güncel değil... Son jenerasyon için ele alırsak Wonderkid tespit oranları da bir hayli düştü.

Umarım eleştirilerim doğru anlaşılır, amacım ne akıl vermek ne de negatif düşünce belirtmek, sadece CM01/02'yle yola çıkıp her seriyi hatırı sayılır sürelerce oynamış bir test kullanıcısıyım. Yazdıklarım arasında bir bilgi cahilliğim, yanlış düşüncem varsa belirtirseniz çok sevinirim, onun için de şimdiden teşekkür ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

SIGames forumunda herkes yabancı kuralı yüzünden oyun oynanamaz hale geldiğinden bahsediyor ama unutmuşsunuz CM 03-04'te öyleydi oynuyorduk 😂 ilk sezon 8 di sonraki sezon 6 sonraki sezon 5 e düşüyordu yabancı kuralı.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar dostlarım.

FM21 sürümüyle beraber yepyeni bir seriye merhaba demiş olduk. Bu seride aman aman değişiklik olmuş diyebileceğimiz türden bir yenilik yok, keza böyle bir beklentimiz de yok. Buna rağmen oyunun hızlanması, gereken değişiklerin gelmesi ve ufak tefek düzeltmelerle daha verimli hale gelmesi sevindirdi. Genel olarak yabancı kuralına epey takılmalar olmuş. Bu kurala cidden takılırsınız zaten. Kendimiz adına neyse de yapay zekanın asla uyuşamayacağı bir kural olmasıyla beraber ligimizi daha basitleştirecek türden olacak. Bunun için gerekli yama işine başladık. Yamalarla oynamayı sevmesek de TSL için bu gerekli gibi duruyor. Yama içeriğimiz de 3 farklı kuraldan oluşacak. Öncelikle mevcut kuralın devam etmesi, sınırsız yabancı ve yetiştirilmiş oyuncu kuralından kurtulmuş veya arınmış yeni kuralları içerecek. Yama çıktıktan sonra yamayı sizlerle paylaşabilirim. Bununla beraber TFF böyle rezil bir kuralı yayınlamış olmaları bile kötü karardı. Bu kararı revize edip,düzenlemeler gelecektir. Bu süreçte SIGames gerçekçilik adı altında yapması gerekeni yapmış, sonuçta adamlar her çıkan kuralımızı birebir yansıtıyor. Bu kural değişirse yine tekrardan değişime gidilir. Bu kadar fazla kafa patlatıp, kalp kırmaya değmez.

Hepimize hayırlı forumlar, iyi oyunlar diliyorum. Kendinize iyi bakın dostlarım.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Selim Atalay View Post
    Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar dostlarım.

FM21 sürümüyle beraber yepyeni bir seriye merhaba demiş olduk. Bu seride aman aman değişiklik olmuş diyebileceğimiz türden bir yenilik yok, keza böyle bir beklentimiz de yok. Buna rağmen oyunun hızlanması, gereken değişiklerin gelmesi ve ufak tefek düzeltmelerle daha verimli hale gelmesi sevindirdi. Genel olarak yabancı kuralına epey takılmalar olmuş. Bu kurala cidden takılırsınız zaten. Kendimiz adına neyse de yapay zekanın asla uyuşamayacağı bir kural olmasıyla beraber ligimizi daha basitleştirecek türden olacak. Bunun için gerekli yama işine başladık. Yamalarla oynamayı sevmesek de TSL için bu gerekli gibi duruyor. Yama içeriğimiz de 3 farklı kuraldan oluşacak. Öncelikle mevcut kuralın devam etmesi, sınırsız yabancı ve yetiştirilmiş oyuncu kuralından kurtulmuş veya arınmış yeni kuralları içerecek. Yama çıktıktan sonra yamayı sizlerle paylaşabilirim. Bununla beraber TFF böyle rezil bir kuralı yayınlamış olmaları bile kötü karardı. Bu kararı revize edip,düzenlemeler gelecektir. Bu süreçte SIGames gerçekçilik adı altında yapması gerekeni yapmış, sonuçta adamlar her çıkan kuralımızı birebir yansıtıyor. Bu kural değişirse yine tekrardan değişime gidilir. Bu kadar fazla kafa patlatıp, kalp kırmaya değmez.

Hepimize hayırlı forumlar, iyi oyunlar diliyorum. Kendinize iyi bakın dostlarım.
    Steam Atölye'ye eklenecek mi?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri