Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 97 sonuç

Konu: FM2005 Türkçe v1 Sorunları

Quote Originally Posted by MRe
    Quote Originally Posted by sonerkorhan
    ya dostlar lütfen yardım..ben dosyayı indirdim..turksportal exe. yi yüklerken söyle bihata veriyo
    Could not open uninstall executable for writing:
    C:\WINDOWS\|fotballmanager2005türkçe\uninstal.exe constains an invalid path
    C:\WINDOWS\fotball manager 2005 türkçe\uninstal.exe
    napabilirim lütfen yardım
    arkada$im sen oyunu WINDOWS'un icine mi yükledin ? :P , bide uninstal.exe'yle alakan yok onu anca programi kaldirmak icin kullanirsin , da yani yüklerken DANNNNN die cikan bi sesle beraber ortada 1 HATA mesajimi bu `?´
    ewet aynen öle dannnnn diye çıkan bi hata aynısını yazdım.. napabilirim plase help mee....

Default YARDIM! Dil dosyaları bulunamadı hatası alıyorum!!!!

Sisteminde kurulu FM2005te adını vermek istemediğim bir sitenin türkçe çalışması yüklü.onların yapmış olduğu bu çalışmayı kalitesiz bulduğumdan Turksportalın TürkçeFMV.1 dosyasını kurdum fakat çalıştır dediğimde "DİL DOSYALARI BULUNAMADI " HAtası veriyor..Bu hatayı nasıl düzeltebilirim.Cvp larınz için şimdiden tşk ederim.çalışmalarınızda başarılar..saygılar..

not: sistemimde FM2005 V5.0.2 KURULU

Nesil
    2005
    Yer
    Herkesin geldiği yerden..

oyunu uninstal edip baştan yükle sonra tr yamayı öyle yükle en temiz yöntem bu save dosyalarının yedeğini al ne olur ne olmaz uninstalden sonra silinmeyen yerleri manuel olrak kendin temizle..

Not: bide şu 28lik mb lık olan şeyi kullanmıyorsundur umarım onda sorun çıkması çok doal bişe olur çünkü

Nesil
    2005
    Yer
    Kadiköy'den :P

rimirau öncelikle söylemek isterimki , bu cikan update'ler(SI GAMES tarafindan cikarlian güncelleme yamalari) ki asil amaclari sadece data'yi degil, oyunu tamamen güncellemekle olup, bu update'leri kurduktan sonra sistemindeki herhangi bi FM2005'le olacak hatayi azaltma $ansina sahipsin , + soner abicim bak , Turksportal.exe yi cali$tirdiktan sonra sana $unlari bunlari kabul ediyorumundan sonra, yani sana dosyayi atacagi yeri gösterir ki onlar 100% otomatik olarak ayarlanmi$ sen orayla oynami$ olabilirsin, vede gözat kismina birdahaki yükleyi$inde C:/Program Files/Turksportal diye ayarlarsan zannedersem sorun cikmaz, ve sistemine kesinlikle v.5.0.5 i kur, oyunda olacabilecek sacmaliklari , oyundan atip masa üstüne dönme riskini azaltirsin yani, anlami$sindir umarim, gene sorarsan gene elimizde geldiginde yardim olmaga cali$iriz

ya arkadaşlar bn yaptım yardıma gerek kalmadı
    oyunu tekrar yükledim

yamayı beş sefer indirdim,her seferinde turksportal.exe'yi çalıştırdığımda;launcher error altındada could not find data segment diye bi yazı çıkıo ve yama çalışmıyor.bu söylendiği gibi fm bulunmadığı için mi oluyor yoksa başka bişey mi lütfen bu buraya attığım dördüncü mesaj kimse cevap vermiyo lütfen yardım!

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

dosyayı indirdiğin serverı bana söylersen hangi download. ben bir kontrol edeyim.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Vieri ;

abi proyu sen yazdin demi ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet arkadaşım
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

VALLAHA senin izinden ilerliyom

her pro dilinden az da olsa biliyom

sitende birascik dokuman eklede bizde senin gibi olak ya

Nesil
    2004
    Yer
    antalya

Arkadaşlar postları okuyarak geldim bu pencere sorunu bende de var. small_screen hedefe yazıyorum ama olmuyor (önceden oluyordu şimdi olmuyor yanlış yazmadığıma eminim) neyse işte bu sorun bende de var. Ben kendimce şöyle bi yol buldum. Windowsun masa üstü çözünürlüğünü 1152*864 piksele getirdiğimde oyunu pencere modunda oynayabiliyorum. Tabi 17" lik bir monitorde denedim bunu.Daha kucuk ebattaki monitorlerde olmaz sanırım.

Nesil
    2005
    Yer
    Kadiköy'den :P

pencere hâlinde oynamanin faydasi yada öyle istemenin nedeni nedir acaba ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

oyun oynarken nette dolaşabilirsin, müziklerini hızlı değiştirirsini msn icq aim...nette yapılabilinecek herşeyi yaparsın. hatta bazı psikopatlar gibi fm yanına pencere modda cm'de oynayabilirsin

Default football manager 2005 is already running

arkadaşlar türkçe yamayı yükledim 1 sezon oynadım sorun olmadı ama şimdi oyunu açmaya çalıştığım da fm 2005 çalışıyor diyor fakat oyun açılmıyor.oyunu fm 2005 den açmaya çalıştığımda da football manager 2005 is already running yazısı çıkıyo.ne yapmam gerek yardımlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler.

Default Lütfen yardım!

ben yamayı dört sefer indirdim.rar dosyasından turksportal.exe çıkartıp çalıştırdığımda launcher error altında da could not find data segment yazıyor ve dosyayı çalıştıramıyorum bu forumlarda söylendiği gibi fm dosyasının bulunmadığı için mi yoksa başka birşey mi lütfen yardım edin buraya 5-6 sefer mesaj attım ama kimse cevap vermedi lütfen yardım edin!

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

unfeigned35, bunun türkçe yamanın çalışması ile alakası yok fakat dosyanın kurulum dosyası ile alakalı bir problem olduğu kesin..

hangi download sunucusundan indirdiğini belirtirsen linkteki dosyaı kontrol edeceğim.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim vieri mesela en son turksportal.net'ten download 9 guru bilişim-izmir download sunucusundan indirdim bu 6. sefer oldu yine aynı hata verdi,sen bana sağlam olan sunucuyu söylesen ben oradan indirsem!

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Quote Originally Posted by unfeigned35
    öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim vieri mesela en son turksportal.net'ten download 9 guru bilişim-izmir download sunucusundan indirdim bu 6. sefer oldu yine aynı hata verdi,sen bana sağlam olan sunucuyu söylesen ben oradan indirsem!
    internette kısa bir araştırma yaptım, bu hata mesajı bilgisayarınla ilgili. windows tan kaynaklanıyor muhtemelen.

Nesil
    2005
    Yer
    Orta Asyanın Kanla Sulanm

Arkadaşlar bir şey farkettim. Oyunu türkçe oynamak için normalde sadece "Turksportal.net FM 2005 Türkçe" programını açıp çalıştır dediğimizde otomatik olarak FM 2005'i çalıştırıyordu. Bir de türkçe programın penceresinde şöyle bir uyarı var: "FM 2005 açıldığında programı kapatmayınız." buradan anlaşılan türkçe oynamak için hem FM 2005 hem de türkçe FM2005 yamasının açık olması gerekiyor. Ama öyle değil!! Ben farkına varmadan sadece FM 2005'i açtığımda oyun yine türkçeydi. Tekrar denedim yine aynı. Sanırım türkçe oynamak için sadece yamayı kurmamız yeterli. çalışıyor olmasına gerek yok.

inanmayanlar ss'e bakabilirler:

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

türkçe oynamak için sadece yamayı kurmamız yeterli
    genghis denedim ama olmadı bende abi.yine ingilizce yani...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

bide gennghis nasıl ss koyabiliyorsun foruma?söylersen hataları göstermem daha kolay olur

Tolga Bey ben makinaya format attım yine aynı sorunla karşılaştım bu sorunla ilgili bana yardım edebilirseniz çok sevinirim windows 98 second edition kullanıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Orta Asyanın Kanla Sulanm

Quote Originally Posted by jafet soto
    türkçe oynamak için sadece yamayı kurmamız yeterli
    genghis denedim ama olmadı bende abi.yine ingilizce yani...
    onu bilemeyeceğim. bende oluyor. zaten kazayla farkettim. nasıl olduğu konusunda da bilgi sahibi değilim.

Quote Originally Posted by jafet soto
    bide gennghis nasıl ss koyabiliyorsun foruma?söylersen hataları göstermem daha kolay olur
    * önce ss almalısın yani ekran görüntüsünü jpeg olarak kaydetmelisin. normalde bunu print screen yapıp kaydedebilirsin ama ben beceremedim.
    * o yüzden irfanview diye bir program var.
    * o program da araçlar menusunde ekran görüntüsü yakalama-yı seç ve başlat- a tıkla
    * kaydedeceğin görüntünün olduğu ekranı aç Ctrl+F11 ile görüntüyü yakala
    * sonra resim menüsünde yeniden boyutlandır seçeneğine gir ve boyutu 800x600 yap
    * ss-i jpeg olarak kaydet.
    * şimdi bu kaydettiğin dosyaları foruma koyabilmek için bazı siteler var oralara onlardan faydalanıyorsun.
    * mesela www exs.cx diye bi site var oraya gir
    * gözat bölümünden kaydettiğin dosyayı seç sonra host it! butuna tıkla.
    * gelen ekranda resmin olduğu url yazan yerler var onlardan en alttakini kopyala de.
    * sonra forumda cevap yazdığın yere kopyala.
    * sonra url- yi seç yukarıda bulunan Img butonuna tıkla.
    bu kadar...

not: ama bi tavsiye. eğer her türlü hata için kullanmanı tavsiye etmem. forumda görüntü kirliliği olur. sadece gerektiği yerlerde kullanırsan daha iyi olur. bizim daha önce yazdığımız hataları okuduysan eğer farketmişsindir. bu hata yazma işinde bi format oluştu gibi:
    mesela
    Başlık:....................... (hatayı parantez içine yazabilirsin)
    Haber:.......................(.................... .................) bu format gayet kullanışlı denemeni tavsiye ederim.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

ok öyle yaparım bundan sonra.yalnız ben bu ss işinden vazgeçtim abi hatalı olan bölümü tamamen yazarım daha iyi.çok uzun iş bu ss yaaa...çok sağol genghis

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

ya şu prgramı kaldırsanız olmazmı program bilgisarı çökertmeye başladı.programı
    açıp çalıştır dediğimde ya kitleniyor ya bilgisayar yeniden başlıyor yada düzgün çalıştıgında fm 2005 açıldıgında kitleniyor buna bir çözüm yok mu? bu sorun yüzünden yamayı sildim ingilizce oynyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

71fenerli, ne yazıkki kaldıramayız. çünkü kodlamayı buna göre yaptık ne yazık ki bazı yama hırsızları yüzünden bu böyle..
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

S-B-Z Misafir

arkadaşım şimdi senin ilgisayarında proble oldu diye o program kaldırılırsa verdiğimiz emeği şerefsizler kendileri yapmış gibi yayınlayıp üzerine isimlerini yazacaklar.bence sen güzel bi format at sıfırdan yükle.bizlerde normal çalıştığına göre sende de çalışır.hırsıza anahtar vermeyelim demi ama
    birde yazacam unutuyorum kaç seferdir.çeviride haber bölümünde bir yorumda şöyle diyor."diyerek ateşe benzin döktü" bunu her okuduğumda kopuyorum,kim çevirdiyse de bu bölümü sağolsun moralim düzeliyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by şampiyon
    "diyerek ateşe benzin döktü" bunu her okuduğumda kopuyorum,kim çevirdiyse de bu bölümü sağolsun moralim düzeliyor.
    Yahu ben onu kaldırmıştım çünkü alakalı değildi pek başlık ve içerikle

Önceki yamada gördüğünüz çoğu yer olmayacak yenisinde, baya bi değişiklik yaptım çünkü... Ama bunu beğeneceksiniz kesin

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Dil Dosyası Bulunamıyor Sorun İle Karşılaştım Data Klasörünün İçinde Baktım 4 Dil Var Ama İngilizce Yok Bende Bütün Dilleri Sildim İnglizce Dil Dosyasını Buldum VE Langue Klasörünün İçine Attım Baktım Çalışıyor Yani Demek İsteğim Dil Dosyasısı Bulanmıyor Dediği Zaman Oyunu Silip Tekrar Kurmanıza Gerek Yok Langue Klasörünün İçine Bakın Orda İnglizce Dil Dosyası Yoksa Dediğim Gibi Yapın Yok Diyelimki Var VE Hala Aynı Sorunu Veriyorsa Maalesef Bilmiyorum (:
    l

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri