1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Düşük liglere gelebilecek oyuncu isteriz

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Düşük liglere gelebilecek oyuncu isteriz

Serie C takımlarından napoliyi seçtim ve 1 milyon pound transfer bütçem olduunu gördüm ilk işim kisliyi almak oldu 200 K. ve 800.000 transfer bütçem kaldı bende bikaç beleş adam aldım şimdi sizden isteğim herhangi bir mevkide oynayan(özellikle sol kanat isterim) ucuz ve alt liglere gelebilecek oyuncular var mı kira düşünmüorum düşünürsem kendim yaparım siz bana transfer edebileceğim oyuncuları söyleyin avrupalı olsun tabii
    biraz fazla şey istedim ama idare edin artık

zuk'u al alabilirsen.çok iyi

kislyak arkadasım ben ilk sezon eses e almıstım süper

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

basinas olabilir adam boş takımsız

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Silent Island
    zuk'u al alabilirsen.çok iyi
    benden aldığını bana mı satıon leeeaaan
    başka söylicek arkadaşlar yok mu şimdilik teşekkürler ama her düşük lig takımı alacak adam buraya girip alır siz yazmaya devam edin belki alırım dediklerinizden

abi serkan gedik-furkan baştan gibi adamları da getir yabancı hakkını aşmıyorsan.bir de yükselirsen guarin'İ kesin bağla unutma sakın.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

silent kardeşim bu adakmlar acaip para istio sözleşmede ya guarin e bakacam gelecek yıl ama o da zor gibime gelio bergkamp ı getiremedim oturup ağlayacaktım neredeyse arsenalle anlaştım o gelmek istemedi
    zuk da bi takıma gitmiş takımıyla anlaştım daha sözleşmem çok yeni diyip reddetti gelecek yıl onu alırım büyük ihtimalle
    bu arada şu fm scout programı ne güzel bişi ya etrafın tozunu attırdım

oyuncu kirala
    napiyim abi sende hakkaten çok şey istion olmas ki

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

eee daha yazacak kişi yok mu

dusan djuric.ve genelde isim değilde bölge söyleyim iskandinav ülkelerine bak

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

eeee daha yokmu

12. Default

ilk sezondaysan i.mansız boşta

bolic var deli oynuo

papa waigo

pendiksporda cem demir war süper oynuyo ben bi ara sakaryaspor a aldım süper ligde bile ii oynadı özellikleri kötü görünüo ama ii oynuyo

ilhan demirci mutlak gelir

furkan bastan bedavaya gelir forvete young var rw essende serkan calik sabir lazim omer pyrazoglu ve arkadasim anderlecctve genk takiminin turk oyunculari cok ii cikior ornegin genkde 15 yasinda vardi belcika asilli turk cok ii oluir

furkan baştan temur altunhan fatih şen dzeko çek liginde cok deli oynuyo maradona diye bi futbolcu var 17 yaşında boşta o da emnimki beğeneceksiniz. ayrıca yasin karaça çetin aydın veya standard daki benjamin 2. lig ekiplerinde cok iyi işler yapıyorlar

Mesaj Yetkileri