Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 83 sonuç

Konu: Türkçe FM v2 - Panel Sorunları

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Türkçe FM v2 - Panel Sorunları

Türkçe FM v2 panelinde karşılaştığınız sorunları buraya yazarak çözüme kavuşturalım.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

yahuu hiç sorun yok muuuu
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Hayır yok demek ki gördüğün gibi
    Herşeyi o kadar güzel ve mükemmel yapmışsınız ki kimse de bir sorun yok
    Tekrar bu başarınızdan dolayı tebrik ediyorum sizleri

bende Football Manager 2005 5.0.5 yaması yüklü siteden Güncelleme datasını ve
    Türkçe FM v2.0’ ı yükledım fakat hangısını kurmam gerekıyo gunceleme datasının nereye kopyalamam gerektıgını anlamadım veya sadece Türkçe FM v2.0’ yuklesem Güncelleme datasını yuklemesem ne fark eder

5. Default

arkadaşlar yardım tuşlara basılmıyor yazılar iç içe karışmış durumda bende. mosueyle kapata basmaya çalışıyorum basmıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    konya

dostum yeni oyun açmadan bu versiyon çalışmıyor mu bi de datasızı nereye atacaz datasızı v1.0 kurulumuna mı atacaz yoksa 2.0 a mı bi yardım edin

7. Default

arkadaşlar ekran program böyle çalıştır simgesine tıklayamıyorum. kapatamıyorumda ancak başlat çuğundan sağ tıklayıp kapat diyorum nasıl çalıştıra bacama ben.

Merhaba Arkadaşlar,
    Kurulum ile ilgili yapmamız gerekenler:
    İlk önce Turkçev1 yamasını Program Ekle/Kaldır dan kaldırıyoruz.
    Daha sonra Turksportaluptade.rar klasörünü açınız. Burada db isimli bir dosya var. Bu dosyayı FM 2005 ın kurulu olduğu dızındekı data klasörünün içerisine kopyalayınız. Değiştirilsinmi sorusuna evet diyerek bu aşamayı tamamlayınız.
    En son olarak da TurkçeV2 yi kurmanız gerekiyor.

Not : Datalı kurmanız kayıtlı oyunlarınızı etkilemeyecektir.

Saygılarımla...

tesekürler odin

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

ekranı kaydıracak resimler koymamaya özen gösterelim arkadaşlar

11. Default

arkadaşlar yokmu üstteki resmin çaresini bilen niye böyle.

Quote Originally Posted by madadaşövalye
    Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım ekran ayarın 800 x 600. Bunu 1024 x 768 yaparsan bu sorunun ortadan kalkar gibime geliyor.
    Ayrıca Active Desktop ayarlarını kontrol ederek değişiklikler yapabilirsin.

Saygıalrımla...

13. Default

Quote Originally Posted by odin
    Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım ekran ayarın 800 x 600. Bunu 1024 x 768 yaparsan bu sorunun ortadan kalkar gibime geliyor.
    Ayrıca Active Desktop ayarlarını kontrol ederek değişiklikler yapabilirsin.

Saygıalrımla...

arkadaş 1024-768 zaten benim. genede böyle.

Nesil
    2005
    Yer
    konya

yalnız datasızı yapıştırdığımızda da oluyo mu datalıyı kurmasak

Merhaba Arkadaşlar,

madadaşövalya,
    Ekran Ayarlarından web içeriğini göster gizle gibi kısımlardan bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. Ayrıca İnternet Explorer ayarlarını varsayılan olarak geri yüklemen de sorunun çözümeüne yardımcı olabilir. Bilhassa gelişmiş ayarlar sekmesindeki bölümler.

Saygılarımla...

16. Default

Merhaba Arkadaşlar,

madadaşövalya,
    Ekran Ayarlarından web içeriğini göster gizle gibi kısımlardan bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. Ayrıca İnternet Explorer ayarlarını varsayılan olarak geri yüklemen de sorunun çözümeüne yardımcı olabilir. Bilhassa gelişmiş ayarlar sekmesindeki bölümler.

Saygılarımla...
    arkadaşım bu web sayfası değilki bir program bu sorun ya monitörden kaynaklanıyor yada enkran kartından veyada sistemden.

senin dediklerini yaptım olmuyor.

Quote Originally Posted by tufan20
    yalnız datasızı yapıştırdığımızda da oluyo mu datalıyı kurmasak
    Merhaba Arkadaşlar,
    tufan20; Şimdi datalı versiyonla oyunu oynayabilmen için ; FM 2005 versiyonun .5.0.5 olması lazım. Ondan sonra Turksportaluptade.rar klasöründeki db dosyasını data klasörüne yapıştırdığında oyunu datalar yenileştirilmiş şekilde oynayabilirsin.
    Fakat Datalı oynamak istemeyip te sadece Türkçe V2 yüklersen belirli bazı alanlarda İngilizce kelimeler çıkacaktır.

Ayrıca datalı datasız diye 2 kurma dosyası yok. Bir dil yaması var bir de Data yaması.
    Dİl yamasını kurman gerekiyor, data yamasını yapıştırman.

Saygılarımla...

18. Default

1. sayfaya resim ekledim bu problemin nedenini veya çözümünü bilen bir vatandaş yokmu yaww.

Merhaba Arkadaşlar,

madadaşövalya,

Saygılarımla...
    arkadaşım bu web sayfası değilki bir program bu sorun ya monitörden kaynaklanıyor yada enkran kartından veyada sistemden.

senin dediklerini yaptım olmuyor.
    Merhaba Arkadaşlar,
    madadaşövalye, sonuçta XP Active Desktop ilkesi üzerine çalışıyor. Ayrıca sistemden kaynaklanması ihtimali yok ama yinede
    Başlat / Çalıştır dedikten sonra sfc /scannow komutunu kullanarak sisteminin doğruluğunu denetleyebilirsin. Sorun monitör olamaz, çünki diğer ekran öğelerini de etkiler. Ayrıca tüm FM bileşenlerini kaldırıp tekrar kurabilirsin.

Saygılarımla...

20. Default

o dediğini yaptım. birşey açılmıyor bir ekran geliyor 1 saniyede gelip gidiyor. nasıl olacak şimdi nolcak benim durum bu problemle buna benzer programların hepsinde yaşıyorum.

Merhaba Arkadaşlar,

madadaşövalye;
    Tüm programlarda bu şekilde sorun yaşıyorsan ; Vısual Basic 6.0 Runtime dosyalarını tekrar kurmayı denesene.

Bu da bir başka ihtimal.

Saygılarımla...

22. Default

Merhaba Arkadaşlar,

madadaşövalye;
    Tüm programlarda bu şekilde sorun yaşıyorsan ; Vısual Basic 6.0 Runtime dosyalarını tekrar kurmayı denesene.

Bu da bir başka ihtimal.

Saygılarımla...
    bak iyi aklıma getirdin runtime olabilir peki runtime dosyalarını nereye atıyoruz windowsta. hangi kasöre

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

o nasıl bir hatadır öyle aklım almadı

ama dikkat edersen yerleşimde bir sorun var tüm yazılar kaymış.. abicim senin ekran çözünürlüğün 1024*768 olması gerekiyor bir kere zaten öyleymiş bunu dışında başka programlarlada hata ile karşılaşıyorsan başka sorun olduğunu söyleyebilirin.

şaşırdım valla çok ilginç bir sorun ama bunun programla alakalı birşey olduğunu düşünmüyorum
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

24. Default

yok yaw olmuyorr.
    runtime javanın en son sürümünü visual basic en son sürümünü yükledim v2 yi sildim tekrar yükledim olmuyorr.
    napacam ben şimdi.

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

datayı kurunca, yeni oyun açtığımda exe hatası verip atıyor daha oyunu kurarken.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Versiyon 5.0.5 mi?
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

madadaşövalye, senin ekran fontlarında sanırım sorun var standart yapsana onları birde öyle dene yada active desktop ile ilgili bir problem var gibi
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

28. Default

Quote Originally Posted by Vieri
    madadaşövalye, senin ekran fontlarında sanırım sorun var standart yapsana onları birde öyle dene yada active desktop ile ilgili bir problem var gibi
    oldu özel yazı boyutunu normale çevirdim oldu. kendi sorunumu kendim çözdüm bravo bana uzun gayret sonucu 3 saat uğraştım be yeah!!!

http://img33.echo.cx/img33/5201/adsz9sk.jpg

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

kurulum programı zaten vbruntime dosyalarını da kuruyor

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by Vieri
    Versiyon 5.0.5 mi?
    Evet Mustafa 5.0.5 versiyon

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri