Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 56 arası toplam 56 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile Avrupa Macerası.....

abi cok iyi bi kariyer yapmıssın tebrik ederim.ama sunu soylemeden edemiyorum.bence serveti yedege koy.onun yerine ugur ucarı al derim ben.savunma olacakta alan degilde adam savunması yapsan daha basarılı olursun bence.ama tabi oyun senin oyunun.ben sadece onerdim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Önerin için sağol ama defansa kompany aldım. Artık sorunum kalmadı

Adam adamayı sevmiyorum. Belki daha başarılı olabilir ama ben sevmediğim için kullanmıyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sekopej
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Yeni sezon için bazı transferler yaptım onları zamanla yazarım. Kullandım yama 6.03 çıktıktan sonra bizim sitenin yaptığı Türkiye güncellemesi. Gerçi kadrolar geçen sezonun devre arasından kalma ama olsun. Yakında bu sezonun yaması çıkar onu kullanırız....

Evet bazı arkadaşların isteği üzerine taktiğim upload ettim. Eğer başarısız olursanız sorumluluk kabul etmem ha...

Buradan indirebilirsiniz....

Taktiğin inmio walla hemenpaylaş hata verio ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

http://www.hemenpaylas.com/download/...2007_.tac.html

Buradan dene bakalım. Ben indirdim. Sorun olursa yaz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Oke indirdim sağol ..

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

almanyada birtürü de bunu da sonuna kadar okudum La Fontain hikayelerinden bile daha eğlenceli

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by yavuzselim_58
    almanyada birtürü de bunu da sonuna kadar okudum La Fontain hikayelerinden bile daha eğlenceli
    Vallaha yaw.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eheheh sağolun arkadaşlar yakında 3. sezonu da yazacam ama oynayamıyorum bir türlü oyunu....Ama en yakın zamanda yazacam inşallah...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Beklicez başarılarını.....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by sekopej
    Eheheh sağolun arkadaşlar yakında 3. sezonu da yazacam ama oynayamıyorum bir türlü oyunu....Ama en yakın zamanda yazacam inşallah...
    ayrıntılı ve bol ss li olsun haaaaaa! basarılarını beklioz ona göre yüzümüzü kara cıkartma!

Serkan hocadan ilginç açıklamalar!
    3.sezonumu başarılı bir şekilde geçiriyorum. Burada ve buradakilerden çok mutluyum. Takımımı Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapmak istiyorum. Önümüzde ki en büyük engel olan Real Madrid'i yenip yarı finale adımızı yazdırmak istiyoruz. Real Madrid'i yenecek güçteyiz.. Onları yeneceğiz!!

açıklamalarında bulundu.. Hayırlı olsun Serkancım Real çıkmış

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sağolasın inşallah geçeceğim onu da. İlk maç deplasmanda iyi bir skorla dönersem Kadköy'de işlerini bitiririm....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Vee 3. sezon ile karşınızdayım. Umarım beğenirsiniz....

Vee 3. sezon ile karşınızdayım. Umarım beğenirsiniz

Evet arkadaşlar Avrupa'da başarısız geçen bir sezonun ardından bu sene kesinlikle başarılı olmak zorundaydım. Bu hedefle yola çıkmıştım ve hedeflerime ulaşacaktım. Öncelikle geçen sezon transfer yapmadığım için kasa doluydu. Tuncay'ı da maalesef sözleşmesi biteceğinden dolayı aralık ayında sezon sonu transfer olmak üzere Real Madrid'e 29 milyon dolara sattım. Para sorunum yoktu. Kadroyu güçlendirip başarılı olacaktım.

Yabancı kontenjanı dolu olduğu için yeni yabancıya yer açmak vesilesiyle Nery'i gönderme kararı aldım. Solda Mehmet Polat vardı ve belki bir Türk sol bek alabilirdim yanına. Tek yabancı kontenjanımı defanstan yana kullanmaya karar verdim. İlk göz ağrım Kompany'e teklif götürdüm, hala Anderlecht'teydi. İyi bir teklifle kulüp kabul etti sıra geçen sefer beni reddeden oyuncuya gelmişti. Ama UEFA Kupası'nda aldığım kupadan sonra onun da fikri değişmiş ve teklifimi kabul etti. Diğer yabancılarımdan memnundum fakat başarı için de daha fazla transfer lazımdı. Ben de Avrupa'daki Türklere rotayı çevirdim.

İlk olarak sağ beke Hamit'i istedim. Para bol ya harcıyorum 9 peşin 9 taksitle Schalke'ye teklif götürdüm ve kabul ettiler. Şimdi Tuncay'dan açılan boşluğu doldurmaya gelmişti. Nihat iyi bir form tutturmuş ve Roma'ya transfer olmuştu. Artık onu almak benim için imkansızdı. Ben de Halil'e yöneldim. Fiyatını sordum 22 milyon dolar dediler. Ben de biraz düşündüm ve kabul ettim. Hamit de bende olduğu için Halil sözleşmeyi de kabul etti. Sol beke de 1 transfer yapacaktım. Aklıma Malik geldi. Onun da fiyatını soruşturdum ve bir miktar peşin ve taksitle onu da kadroma kattım. 4 transferle transferi kapattım. Artık sadece başarılı olmak kalmıştı.

Aldığım ve sattığı oyuncular aşağıda;

Taktiğim aynıydı. Değiştirmeyi düşünmüyordum. Lige iyi bir başlangıç yaptım. Ama geçen sezon olduğu gibi kolay maç kazanamıyordum. Yine yenilgisiz ilerliyordum ama maçlar rahat geçmiyordu. Ve ŞL kuraları çekildi. Arsenal, PSV ve Olimpiyakos'du gruptaki rakiplerim. Açıkçası moralim bozulmuştu. Olimpiyakos kolay rakip sayılabilirdi geçen sezon yine aynı gruptaydık ve 2 maçı da rahat kazanmıştım. Ben ŞL istiyordum ama en kötü yine UEFA diye seviniyordum. Ve ilk maç geldi. Arsenal'le evimde oynayacaktım. iyi bir başlangıçla belki gruptan çıkarım diye düşünüyordum ve beklediğim oldu evimde rahat bir oyunla Arsenal'i 2-0 geçtim. Gerçekten çok sevinmiştim. 6 puan da Olimpiyakostan alırsam 2. tura çıkabilirdim. 2. maç PSV deplasmanıydı. Ne kadar bastırsam da yine de yenemedim ve 2-1 likskorla karşılaşmayı kaybettim. 3. maç evimde Olimpiyakos ile. Beklediğim gibi rahat bir oyunla 3-0 galip geldim puanımı 6 ya çıkarmıştım. 4. maç deplasmanda yine yenerim diye düşünüyorum ama bir türlü istediğim golü atamadım. Maçın sonuna doğru bir de gol yemeyeyim mi? Evet 1-0 kaybetmiştim. Garanti gördüğüm bir maçta puan kaybetmiştim. Sonraki maç yine deplasmandaydı. Arsenal ile karşılaşıyordum. Kritik bir maçtı bu. Ama yine ilk maçta olduğu gibi deplasmanda da 3-2 rahat bir oyunla galip geldim. Artık inancım artmıştı. Bu takım bu kupayı kazanmalıydı. Son maç evimde PSV ileydi. Beraberlik halinde tur atlıyordum ama bana beraberlik yeter mi? Yetmez ve yetmedi de. 1-0 maçı kazanıp 12 puanla grubu lider olarak tamamladım. Maçlardan görüntü alamadığım için böyle anlattım, aşağıda grup puan tablosu var....

2. turda rakibim Ajax oldu. Gerçekten şanslıydım. Bu arada ligde 2 sezon sonra ilk mağlubiyetimi aldım. Biraz zorlansam da ligde liderliğimi sürdürüyordum. Kupada da aynı şekilde önceki senelerde olduğu gibi namağlup devam ediyordum. Ajax ile ilk maç deplasmandaydı. İyi bir skorla dönüp burada turu geçmeliydim. Beklediğim gibi orada fazla zorlanmadım ve maç 2-2 bitti. 2. maçı da evimde 3-1 kazanıp toplamda 5-3 ile çeyrek finale kaldım....

Çeyrek finalde rakibim Real MAdriddi. Yine ilk maç deplasmandaydı. Bu sefer geçenki gibi şanslı görmüyordum kendimi. Ama yenilmeyecek rakip yoktur. Bu arada Türkiye Kupası'nda da yarı finale çıkmıştım. Rakibim Beşiktaştı. İlk maç deplasmanda oynanacaktı. Gerçekten öyle bir sonuç oldu ki bu güne kadar aldığım en farklı derbi galibiyetiydi. 8-1 evet 8-1 inanmayanlar resme bakabilir.....

Bu maçta takımın morali en üst noktaya çıkmıştı. Bir sonraki maçta da Denizliye 5 gol atınca artık Real MAdrid maçını beklemeye başlamıştık. Moraller üst düzeyde takım Madrid'den avantajlı döneceğine inanıyor. Ve maç günü geldi. Deplasmanda yenilsem bile atacağım 1 gol Kadıköyde beni bir üst tura taşıyabilecek skoru yakalamamı sağlayabilirdi. Ve Madrid'de beklemediğim bir skorla karşılaştım. Maçta fazla zorlanmadım ve sonuç aşağıda...

2. maç evimdeydi. Skor avantajı bendeydi. Artık buradan turu veremezdim. Evimde de yine üstün bir oyunla maçı 3-2 kazanarak yarı finale çıktım. Oyuncular, taraftar yönetim gerçekten mutluluktan havalara uçuyorlardı. Ben Artık işimi daha da ciddiye alıp bu dakikadan sonra Kupayı başkasına bırakamazdım. Bu kupa benim olacaktı. Yarı finaldeki rakibim Manchester oldu. Yine zorlu bir rakiple karşı karşıyaydım. Ama yılmak yok o kupa Türkiye'ye gelecek.....

Beşiktaş ile Kupa'daki 2. maçı yapacaktım. 8-1 in verdiği bir avantaj olsa da be yine as takımla sahaya çıktım. İlk 14 dakikada 4-0 olunca bu maç daha da farklı olacak diye düşünfüm fakat takım fazla sıkmamaya başladı ve 1 gol yiyerek karşılaşmayı 4-1 tamamladık. Sonuçta 12-2 lik skorla finale çıktım. Finaldeki rakibim GS'dı.

Ligde de artık bir standart tutturmuştum ve giderek arayı açtım. 18 puan farkla 6 hafta önceden şampiyonluğumu ilan ettim. Artık Manchester maçları vardı hedefte. Yine şanslıydım ki ilk maç deplasmandaydı. Geçen turda düşündüğüm gibi deplasmanda atacağım 1 gol bana finali oynatabilirdi. İlk maç oynandı, evet 1 de gol attım ama Manchester ezici bir oyunla 3-1 galip geldi. Açıkçası içimi bir karamsarlık almıştı. Tek sevindiri olay attığım gol ve eğer 2-0 yakalayabilirsem finale çıkabilirdim....

2. maç 1 hafta sonraydı. Arada Gençlerbirliği maçı vardı onu da 2-0 aldım Evet 2. maç gelmişti. Ben burada fazla anlatmayayım. Birkaç ss ile maçı ve heyecanımı anlarsınız...

Evet finale çıktım. Finaldeki rakibim Chelsea'ydi. Bu müthiş bir duyguydu. Fenerbahçem finale çıkmıştı. Grupları gördükten sonra umutsuzluğa kapılan ben şimdi Final oynayacaktım. Hem de yendiğim elediğim takımlar da boş takımlar değildi. Bu arada Manchester maçından 3 gün sonra GS ile lig maçım vardı. Her ne kadar şampiyon olsam da bir derbiyi kaybetmemeliydim.. Maçı 2-1 kazandım. Ama 3 gün sonra tekrar GS maçım vardı. Bu sefer Kupa finalinde karşılaşacaktık. Takım iyice yorulmuştu. Zor bir maç olacaktı. Ve belkediğim gibi de zor maç oldu ve 120 dakika 2-2 sona erdi. Maç penaltılara kaldı. Maçtan fotolar....

Zor da olsa penaltılarla kupayı aldım ve 2 kupanın sahibi olmuştum. Artık tek kupa kalmıştı alınacak. Şampiyonlar Ligi Kupası...

Evet maç günü geldi. İki takımın dizilişleri kadroları oyuncu puanları aşağıda. Ben şunu söyliyeyim gerçekten zoru başardım...

Evet kupayı penaltılarla aldım. Türkiye Kupası'ndan sonra ŞL'de de penaltılarla kazandım. O heyecanı inanın tarif edemem. Sezonu 3 kupayla kapattım. Bu arada ligde 1 maçım kalmıştı o da BJK ileydi. BJK yine hüsrana uğradı maçı 4-0 kazandım.

İşte bana 3 kupayı getiren oyuncular. Taktiğimi zaten biliyorsunuz. Bundan sonra artık katıldğım tüm kupalara adayım..

Şimdi Çek Cumhuriyeti ile Avrupa Şampiyonası'na katılacağım. Bakalım orada ne yapacağım?....

Biraz uzun oldu ama okuyup yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim...

Saygılar....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

çok güzel bi kariyer yapmışsın serkan abi umarım Çek Cumhuriyeti ile katıldığın Avrupa Şampiyonasınıda kazanırsın
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Baştan sona okudum. Azmin sonu budur işte.. Hele BJK maçların gerçekten süpermiş. Anelka kadronda yıldızlaşmış. Kaçırma bence. Umarım Çek Cumhuriyeti ile başarılı bir kariyer yaparsın. Hikaye için teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Kariyerin süper ötesi serkan abi başarılar.Bu arada yanlış anlama ama çek cumhuriyeti ile katıldığın avrupa şampiyonasında inşallah Türkiye ye finalde elenirsin Şaka yapıyorum başarılarının devamını dilerim.

serkan seni kulübün favourite personelİnde görmek istiyoruz. bu arada gs kupa finalinde Kompany'i öldüresim geldi Entersan olaydır ki şu ana kadar fenerle 2 kere Şl aldım.ikisinde de penaltılara kaldı. kariyerinin devamını getirirsin inşalah.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Madem öyle alın bakalım kulubün bilgilerine bakın

Bu arada Çekler ile Avrupa Şampiyonası maceram benim açımdan pek başarılı değildi. Federasyon kupadaki performansından memnunum dese de ben yine de istifa ettim

Ve Avrupa Süper Kupa finalinde Liverpool ile karşılaştım ve 2. defa da bu kupayı alamadım maalesef

ŞL grupları da belli oldu Barcelona, Rangers, Benfica. Çıkacağım inşallah rahat bir şekilde....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Hımm.Dolu dizgin gidiyorsun da aklıma bir soru takıldı.Neden soyadını büyük harflerle yazdın ? Ben normal menejerler gibi Ali Ipli yazıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bilmem ben genelde bir yeri imzalarken, form doldururken falan hep büyük yazarım soyadımı. CM-FM oynarken de kendimi bildim bileli büyük yazarım. Ne bileyim öyle alışmışım öyle gidiyor...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

harika bi kariyer tbrkler

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by ms1907
    harika bi kariyer tbrkler

teşekkürler...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bravo serkan artık kıtasal arası şampiyonlugu bekliyoruz senden

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by nekop
    bravo serkan artık kıtasal arası şampiyonlugu bekliyoruz senden
    Seni mi kırcam al sana kıtalararası kupa..

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tebrikler seko iyi kariyer yapmısın yine

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Ohoooo.Aşmışsın artık sen.Başka takımlardan menejerlik teklifi gelmedi mi hiç sana....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri