Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: Palermo

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi imza nasıl hareketli olmuş...
    Birde sadece gs gençleri değilki.Öbürleride var..
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Quote Originally Posted by C@RLosTeVeZ
    ya millet bu BarceloGs arkadaşımın yaptığı yamayı kullanırsam oyundan daha fazla mı zevk alırım?

yoksa ...
    kullan kardeş yamayı.çok iyi

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Quote Originally Posted by sanalkardes
    kardeş bakıyorum.bugün nigel de jong la fabio santosu transfer ettim.
    Bencede iyi bir transfer özelliklerine Fm de baktım.Başarıların devam edeceğini umuyorum.

sağol kardeş

pardon sanal kardeş ben dikkat etmemişişim ikinci sezon olduğuna tamam bende alıyorum hemen ilk sezonra boer i ama kompanyi alamıyordum tebrik ededirim de yong süpr trnsfer başarılar

Quote Originally Posted by pascal88
    pardon sanal kardeş ben dikkat etmemişişim ikinci sezon olduğuna tamam bende alıyorum hemen ilk sezonra boer i ama kompanyi alamıyordum tebrik ededirim de yong süpr trnsfer başarılar
    pascal kardeşim kompany i ikinci sezonda aldım.Bi hile yok.Zaten bana da hp-fm-gs kardeşim önermişti.Teklif yaptım geldi adam.Çok da iyi oynuyo.Hiç bi hile de yapmadım

pascal kardeşim kompany i ikinci sezonda aldım.Bi hile yok.Zaten bana da hp-fm-gs kardeşim önermişti.Teklif yaptım geldi adam.Çok da iyi oynuyo.Hiç bi hile de yapmadım
    yok ya hile yaptın demedim ben bitürlü getiremiyodum ikisini birden birini alıyodum hep kompany gelmiyodu saten ilk başta ben ikinci sezonda olduğunu bilmiyodum başarılar zaten çok güzel iki li onlar de yong en beğendiğim oyuncuların başında geliyo

Nesil
    2005
    Yer
    Zonguldak Siteniz:Turksportal

İyi Bir Kadro Kurmuşsun Tebrinkler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

abi sen kompany 'yi kaç a transfer ettin ?ben 7.5m teklif yolladım kabul etmedi sonra chelsea talip oldu 19m ye aldı .tanımalamda wonderkid yazyı 19 yaşında dehşet bir adam defansta almak istedigim oyuncuarlın başında geliyo her sezon ama bir turlu getiremiyorum. yazarsan sevinirim

Kardeş 9€ a aldım.Kompany i.Ama o zaman hiç bi kulüp devreye girmedi.Şİmdi bütün hepsi adamı istiyolar

kardeş bence 1-2 defansını sat bi solkanat al farfanı kesinlikle öneririm forwettede oynuyo mükemmel adam

kardeş 2 tane adam sattım.Farfana bakıyorum şimdi

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yavvv Senin Forvetler süper değilmii haa pardon sol kanat içinmiş

kardeş
    ben bi orta saha almıştım
    hemde ucuz
    ama
    her oyunda yok galiba
    jorge acuna

önerebilirim sana

skini cmfmfan.com dan mı indirdin

evet kardeş ordan indirdim

harika bi kadro 2 bilemedin 3 yıldız daha olsa kimse tutamaz zaten bu kadro italyada 1. avrupada kaçıncı olur.acaba.

bi yerde gördüm adamın biri bu takımla çoşturuyordu bende kadrosuna bakıyım dedim hakikaten güzel kadrosu var geleceğide çok şyş takımın sanada ayrınca tebrikler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri