Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Amazonda fm 2006 daha pahallı nedendir sizce

Default Fm2007 Kurulum Sorunu !

Boyle Bir hata ile Karşılaşıyorum.Javayıda Yukledim ama burayı gecemiyorum.Nedir Bu yaw

dil ayarlari tamam dediginiz gibi application datadaki dosyalari da siliyorum fakat hala siyah ekran cikiyor. nedeni ne olabilir

Ayarları ingilizce yaptığımda "etkin olması için yeniden başlat" filan diyor.Yeniden başlatmadan halledemez miyim bunu?

Quote Originally Posted by pilgrimage View Post

Boyle Bir hata ile Karşılaşıyorum.Javayıda Yukledim ama burayı gecemiyorum.Nedir Bu yaw
    ayni sorun bende de oldu.. tarik ile konustum bana nasıl düzeltecegimi söyledi ..
    dil ayarlarini kurulumdan önce yaptim o problem bende olmadi ..

herkesin yorumundan anlaşılıyor ki fm 2007'nin baya bir kusuru var inşallah bunları giderirler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Thumbs up hakkaten cok komik...

Quote Originally Posted by crazyboy_guray View Post
    ben oyunu cok güzel bicimde oynuorum gercekten sports interactive yakısan bi oyun
    adam 15 yaşında ama sorunsuz bi şekilde oyunu çatır çatır oyunuyor...
    HELAL OLSUN sana kardeşim...
    ne unicode durdurabilir seni nede klavye ayarları...

yürüüü be genc osmannn . D

arkadaşlar
    Error in instructions. Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Invalid variable specification. Line number . die sworun alıorum na***am yaaa

Quote Originally Posted by standard View Post
    FM 2007'yi install etmek gercekten zor. Dili Ingilizce yaptim soylendigi gibi aynen, Java'nin da son surumunu yukledim. Ancak install etmeye kalkistigimda, bu sefer ilk setup ekrani (o meshur error veren) doluyor ve hicbir sey olmuyor. Artik sorunun ne oldugunu cozemiyorum, merak ediyorum benden baska bu problemi yasayan var mi diye.
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyordum hallettim bugün...İlk önce Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
    Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sonra girip sinirden arka arkaya 4-5kez baştım kurulumuna oldu

arkadaslar creative profil deyince bise yazamiyorum ne yapicam_

Default oguz

dedilerinizii yaptimm bilgisayar coktuuu gibi biseyler oldu sonra ayarlari geri aldimm bi zahmet yardimm

Arkadaşlar ilk başta ne güzel oyunun setupuna girdi birden elektrikler kesildi bi daha bastımda setup a girmio bu hatayı werio acil yardım

ya arkada;lar cok guzel soluyosunuz ama ben manager ozelliklerini yazamiyorum onu nasil yapacagiz yardim edin lutffennn ya

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Aynı sorun bende de var yardım edin lütfen...

15. Default

Arkadaslar bu ne kadar sacma bir olaydir. TR deyiz diye bu hatayi cekmek zorunda miyiz. Madem ki burasi FM nin Turkiye resmi sitesi . Bu hatayi raporlamak ve gondermek de bu sitenin isi . Sanirim demo ciktiktan sonra Turksportal gerekli uyariyi yapmis. Ama bu sorun duzelmemis. Simdi Turksportaldan istegim hatanin cikarilacak bir yama ile duzeltilmesini saglamak. FM nin en guzel yani ALT+Tab yaparak kucultulebilmesi ve yuklenme zamanlarinda int de surf yapilabimesiydi. Ama simdi Ing klavye ile nasil sorunlarla karsilasabilecegimizi dusunun. Buradaki arkaaslara da bir sitem de bulunacagim. Sorunu cozdum diye sevinenler var. Sorunun cozunmus olmasi gibi bir durum yok. Sorun devam etmekte cunku bizler Ing klavye ayarlarini kullanmak zorundayiz. Bu sorunun cozulmesi ancak bir yama cikartilarak eski FM
    lerde oldugu gibi oynamaya devam edebilmektir. Bu konuda Turksportal a guveniyorum .

Quote Originally Posted by toutatis View Post
    Arkadaslar bu ne kadar sacma bir olaydir. TR deyiz diye bu hatayi cekmek zorunda miyiz. Madem ki burasi FM nin Turkiye resmi sitesi . Bu hatayi raporlamak ve gondermek de bu sitenin isi . Sanirim demo ciktiktan sonra Turksportal gerekli uyariyi yapmis. Ama bu sorun duzelmemis. Simdi Turksportaldan istegim hatanin cikarilacak bir yama ile duzeltilmesini saglamak. FM nin en guzel yani ALT+Tab yaparak kucultulebilmesi ve yuklenme zamanlarinda int de surf yapilabimesiydi. Ama simdi Ing klavye ile nasil sorunlarla karsilasabilecegimizi dusunun. Buradaki arkaaslara da bir sitem de bulunacagim. Sorunu cozdum diye sevinenler var. Sorunun cozunmus olmasi gibi bir durum yok. Sorun devam etmekte cunku bizler Ing klavye ayarlarini kullanmak zorundayiz. Bu sorunun cozulmesi ancak bir yama cikartilarak eski FM
    lerde oldugu gibi oynamaya devam edebilmektir. Bu konuda Turksportal a guveniyorum .
    Uyarılarınız için teşekkürler. Yalnız biz Türkiyedeyiz diye bir tek biz bu sorunu çekmiyoruz bu sorunu çeken bir çok ülke var. Yani bu genel anlamda bir sorundur. Evet Turksportal gerekli uyarıları yapmıştır. Yalnız bu hata çıkarılacak bir yamayla olacak gibi değil. Bizde sizler gibi Sİ bekliyoruz.

arkadaslar benim bi sorunum var dil seceneklerin' yaptim ama oyunu kuramadim hangi programla kuruyoruz acil bilgi verebilirmisiniz

Quote Originally Posted by hasanzeyhan View Post
    arkadaslar benim bi sorunum var dil seceneklerin' yaptim ama oyunu kuramadim hangi programla kuruyoruz acil bilgi verebilirmisiniz
    Oyunu kuramadım derken? Biraz daha net açıklarmısın?

Quote Originally Posted by torres_1905 View Post
    Aynı sorun bende de var yardım edin lütfen...

arkadaş napcaz biz yaaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Republic of FENERBAHCE

aplication data da fm2007 dosyasini siliyorum ama yeniden cikiyor oyuna basla dedigimde

Quote Originally Posted by thealonewolf View Post
    dil ayarlari tamam dediginiz gibi application datadaki dosyalari da siliyorum fakat hala siyah ekran cikiyor. nedeni ne olabilir
    bendede öyle sebebi nedir dil ayarlarımda tamam

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Bu durumda bişe diyemicem arkadaşlar elimizden gelen bu kadar...

beyler bi yardım edin last name ve first name yi yazamıorum bi cvp lütfen nasıl yazdınız isimleri kutucuk fln yok bende çıkmıo

Arkadaslar ben su meshur siyah ekran olayina yeni bi boyut getiriyorum. hakkimiza hayirlisi...benim problemim de bu sanirim.
    herhangi bir aciklamaya ve yardima acigim

Errors occurred during the installation.
    One or more errors occurred during the copying of files (bean13) . Please refer to the install log for additional information.
    One or more errors occurred during the copying of files (bean124) . Please refer to the install log for additional information.

bu arada soylenen herseyi yaptim. demoda da ayni hata oldugunda yaptiklarimi tekrar ettim yani...demoda duzelmisti ama burada hayir, oyun su an iptal durumda.
    evet oyunum orj diil. demodaki problemleri ve ilk gun isyanlarini duyduktan sonra orjinal alma fikrimi iptal ettim.
    hataya gelince(en azindan bendeki) cd deki dosyalarin corrupt durumda olabilecegini tahmin ediyorum. sadece tahmin tabii ki. Fm 2007 klasorundeki "fm data editor.exe" dosyasi fm2007 ikonlari seklinde degil de duz exe dosyasi gorunumunde. bu beni corrupt dosya tahminine itti. bilemiyorum...

ben internetten indirdim oyunu ama sifre istiyo ve verdikleri sifre de yanlıs.yapmam gereken bişey var mı oyunu satın almak dışında?çünkü henüz buraya gelmedi

setup a bastigimda run inf dosyasi bulunamadi diyor/daha bastan sorun cikiyor demo vers da/ klavye ayarlarini yaptim goruldugu uzere javanin da son vers nu zaten yukluymus/o halde sorun nedir bu iskence nedir

"null" dan şikayet eden arkadaşlar sigamesin sitesinde elemanın birinin işe yarıyor dediği yöntem C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal ın içindeki sports interactive'i silip tekrar yüklemek olarak sölemiş.Ama oyunu hiç yüklemiyorsa bu klasörün çıkma ihtimali yok sanırım...

Bende setup a tıkladığımda önyüklemeyi yapıyor bitince hiçbirşey olmuyordu.JARlı sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımda "null" yazıyordu...Önce javayı kaldırıp tekrar yükledim.Sonra Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
    Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sorun çözülmüştü.denemekte fayda var

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Bende FORMAT ATIP yükledim.

oyunda türkçe dil seçeneği var mı

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Yok abi.Olsa nie bu kadar kendimizi paralayalım....

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri