1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Hilesiz antrenman

Default Hilesiz antrenman

Arkadaşlar hiç kendi yaptığı ama hilesiz antrenman programı ile başarılı olan yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Serhat Antreman Programı
    nanılmaz başarılı öneririm..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=26467

burda kendi yaptığım ve başarılı sonuçlara ulaştığım bi antrenman programı var ayrıca programı tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaw bu antremanın taktıgın hılelısı nası oluyo anlamıs deılım yanı bırı bı taktık yapıyo taktık cok ıı yada antreman cok ıı cıkınca nıe heme hılelı dıe bı laf atılıyo yada denıyo bırı bana acıklarsa sevınırım yanı hılelılısı nası oluyo bunun

mista7fb sana sonuna kadar katiliyorum kardesim antremani nicin yaparken adam takiminin performansini arttirmak icin.ama iyi antreman yapinca dedigin gibi hemen hileli deniyo taktik icinde ayni seyler gecerli.

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Hayır öyle diil Hileli antreman fm 2005de mesela Shooting weya o tarz dosyalar oluodu onu note padle açıp içindeki rakamların hepsini fuulledinmi oyundada antrenmanada uyguladınmı takım coşardı fm 2006da biraz farklıydı sanırım ama 2007 de hileli ant yapılamıcak die biliorm

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar birisi çıkıp bana sölesin. Antreman programı nasıl yapılır.Başkasının antreman taktiğini istemiyorum.Kendim yapmak istiyorum.Bu konuda kimsenin bilgisi yok mu?

antreman proları bi işe yaramıyor kardeşim boşuna ü-zme kendini oyunun başlangıcında nasılsa öyle bırak

arkadaslar banada hileli antrenman gönderebilecek olan var mı.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by gokhan96 View Post
    Arkadaşlar birisi çıkıp bana sölesin. Antreman programı nasıl yapılır.Başkasının antreman taktiğini istemiyorum.Kendim yapmak istiyorum.Bu konuda kimsenin bilgisi yok mu?

antreman tecrübeli den programlar - yeni - tam zamanlı program - programın adı ve yeni program ayarlarını sağdan yapabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ultrarıza View Post
    antreman proları bi işe yaramıyor kardeşim boşuna ü-zme kendini oyunun başlangıcında nasılsa öyle bırak
    peki ozaman neden adamlar koymus bosuna okadar derinlik eklemis??
    sırf dursun diye mi??
    millet antreman programı sayesinde yıldız yaratıyo...

dogru soyluosun

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

bende kendim bir çok antrenman programı hazırladm ve başarılı oldum

ilk 11 oynayan oyuncunun ozellikleri artar
    oynatmadigin oyuncuya istedigin programi uygula ozellikleri duser
    hem oynatip hem ozel program uygulayacaksin
    atak oyunculara aerobik`i yuksek tutmanizi oneriyorum hizlanmalari acisindan

ben kendi antrenman promla çalışıyorum ve tıkır tıkır işliyo ama siteye vermedim

Nesil
    2006
    Yer
    -

Serhat Antreman Programını nerden bulabilirim herkesin dilinde

Quote Originally Posted by coolnash View Post
    Arkadaşlar hiç kendi yaptığı ama hilesiz antrenman programı ile başarılı olan yok mu?
    forma verdim ben 2 tane

18. Default

fenerim için özelbir antreman programı arıyorum

ss yokmmu kardes

arkadaslar hileli antreman diye bir şey yok 2007de... bu 1
    2.sici kendi antreman programımı yapıoyrum we bütün genç futbolcularım muthiş gelişiyor. hiç bir zararıda yok..
    3. genel antreman yapan futbolcum yok. gençler için we tecrübeliler için toplam 12 .eşit antreman programım war. mesela sol açıklar war orta sahanın ortası,defansın ortası, süratli forvetler war, genç yetenekler içinde bu tarz bir çok antreman programı uyguluyorum üşenmeden hepsini tek tek yaptım sizde kendi antreman programınızı yapın bana kalırsa hem kendinizi iyi hissedersiniz hemde oyundan daha çok zevk alırsınız.

arkadaslar sıze tavsıyem antreman yapmasını bılmeyenler ıcın ındırın bıtane bakın nelere göre antreman yapmıslar ona gore kendınızde yapabilirsiniz

Mesaj Yetkileri