1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: 4-5-1 alin kullanin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default 4-5-1 alin kullanin

ben bub barcadan oznerek yaptim barcalenoya 3 cektim deplasmanda alin kullanin bene cok iyi.

http://rapidshare.com/files/6643374/...2008_.tac.html

tek gereken topu oynua iyi sokan bir defans ve iyi bir kaleci.ofansta fazla sorun yasamazsiniz.iyi orta acan kanatlar ve kafa vuran bir st ye ihtiyaciniz olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bide fixtur koyim dedim.gs ile ilk iki snemde 2 kere sampiyonlar liginde final oynadim ama kaybettim.bence buyuk basari...takimla mutlaka konusun kotu oynayanlara ona guvendiginizi soyleyin.kesinlikle cikis yapiyor..

tebrik ediyorum

konu yanlış yerde arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

konuyu taktik bölümüne açsaydın keşke

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

indirip denedim kayserisporla 9 maç yaptım 7 galibiyet 2 beraberlik aldım.. biri gsye karşı biride 12 haftada namağlup bursaya karşı.. güzel bi taktik arkadaşlar yapanın emeğine sağlık..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyun kurucuy hangi mevkideki ve nasıl özellikleri olan bi oyuncuyu seçcez? ayrıca target men kullanmak daha doğru olmaz mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes kadronu degıl taktık dızılısını ver

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyun kurucular kanat özellikli olan oyuncular olursa daha iyi olur.mesela gs de carrusca ve cafercan aynı mevkide oynatıyorum ama ikiside sol kanat için ideal.kadro dizilişini unutmuşum şimdi veriyorum.taktikte target man kullanabilirsin ben tercih etmedim ama istersen sen kullan.

oyun sıkıştığında wide özelliğini arttırın ve daha çabuk oynatın biraz riskli ama denemeye değer.umarım size yardımcı olur

konu yanlis yerde

arkadaslar konu yanlıs yerde olabilir ama biz bun dan sızce bi seyb ogrendik mi ona baklım dimi yani !!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abı ındırcem ıns ıse yarar ama arkadasın basarılarını gorunce yaramaz demek bıraz zor

Başka deneyen var mı?

Mesaj Yetkileri