1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Sonunda İstikrarı yakaladım(Galatasaray)

Default Sonunda İstikrarı yakaladım(Galatasaray)

beyler şuana kadar en iyi istikrarı 4 1 3 2 sistemiyle yakaladım dmc pozisyonunda iyi bi ön libero koyarsanız ki ben cihanı monte ettim idmanlarda cihana da dmc pozisonunu çalıştırıyorum adam 8 9 oynuyor forvete ümit karanın yanına cesar delgado yu transfer ederseniz takım eskiye nazaran iyi oynuyor.Haaa bu arada ben defansın sağına güngör öztürk sağ açığa ugur yıldırımı transfer etmiştim belki işinize yarar
    iyi eğlenceler

katılıyorum, senelerdir 4-1-3-1-1 oynarım hiç başarısızlık yaşamadım.

screen shot koysanda bi görsek neler yaptın... kimleri yendin... kadron,taktiğin vs....

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

4-1-3-1-1 atak yapın takım komutlarını witdh'i narrow,closing down ve time wasting'i often tackling'ihard,tight marking'i de işaretledin mi kralı yenemio süper taktik ama 1 ila 3 hafta sabretmak lazım

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Abi böyle tam yer edinmiyo, sen bize kadro ve taktik ekran görüntülerini yolla yaw..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewt sen bize kadro ve taktik görüntünü yolla

bende 4-1-3-2 ile büyük başarılar kazandım ilk sene bende cihanı oynatmıştım dmc de sonra mascherano geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu konuyu taktik ve antreman bölümüne taşıyorum. Lütfen konuları yerine açalım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Bir öğrenilebilse şu konuların açılımı... Neyse Ben ilk defa kendimden beklemediğim bir taktik denedim..Çok klasik ama benim sevmediğim bir taktikti...Açtım 3-5-2 ofansif hazır taktiklerden üstünde biraz oynama yaptım..Sonra gs ye uyguladım ..O da nee ilk sene ligi yenilgisiz uefa türkiye kupası sonra avrupa süper kupayı aldım...2. sezon bir yenilgi ile yine şampiyonoldum ligde, devler ligi finalde arsenal 2 1 yendi alamadım kupayı ..Türkiye kupası trabzon yarı finalde eledi beni...Şu an 3. sezon çeyrek finaldeyim cl de rakip manchester Türkiye kupası geçen senenin yarı finallleri gs-ts sakarya-fenerbahçe ..Lig 2 puan farkla devam ediyor yenilgi yok...Ama hala aynı 3-5-2 taktiğini oynuyorum...Demekki bu taktikte iyi yani...

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Quote Originally Posted by the_dunker
    screen shot koysanda bi görsek neler yaptın... kimleri yendin... kadron,taktiğin vs....
    Evet bende merak ettim.ss koy.

Mesaj Yetkileri