1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Oyuna zor diyenlere tavsiyeler

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

Default Oyuna zor diyenlere tavsiyeler

Antalya spor ile 1 lige çıktım. kupada yarı finale çıktım deplasman golü farkı ile GS ye yenildim. GS yi Sami Yen de yendim.
    Feneri inim inim ağlattım.
    Antalyasporda iken taktiğin resmini çekmedim. Fener olarak gösteriyorum. Ayrıca hocalara ve antremanlara çok önem verdim. Alabildiğim en iyi hocaları alıp iyi oldukları konularda atreman yaptırdım.
    Tackling kesinlikle SERT
    pres kendi sahanda - kontra atak var - ofsayt tuzağı var - adam markajı geri 3 lü için yok (gerekirse DMC ler yapıyor). takımı genelde aynı adamlarla oynattım. free role ve target man vermedim.

yukarıda lig altıncısı yazdığına bakmayın. daha lig başlamamıştı o zaman.
    sorularınız olursa yazın. başarılar.

evet hocam bende senın gıbı yaptım bı yıgın hoca aldım ve yeteneklerıne gore en ıyı neyı calıstırıyorsa ayarladım cok faydası oluyor futbolculara taktıgıme gelınce 4-3-1-2 oynuyorum orta uclu defansıf onlerınde alex playmaker olarak onunda onunde cesar delgado ve anelka kosu yollarına toplar anelka 42 gol attı 1 sezonda tacklıng sert olunca kart gorme olayları artıyo ben mıd yapıyorum ataga ıse gobekten alex le kalkıyorum mental ım atackıng cabuk oyun ve derınlık az pas kısa boyle uyguladıgın zaman topa hakım olabılıyosun

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

ben kart görmeye razıyım. sonuçta yeri doldurulamayan oyuncu yok ama her maç sert oynayarak çok daha başarılı oluyoruz. Alexi ortada ben de düşündüm. galiba öyle de yapacam. mehmetin yerine mutlaka adam lazım. demek istediğim buradaki isimlerin önemi yok. benim anlatmak istediğim her takım için geçerli olacak bir sistem. Kimin nerde oynadığı size kalmış.

saol gerçekten süper

bana 3 lü savunma dengesiz gelio her zaman ben yapamıorm ama yapanı tebrik etmek lasım bence de tacling hard olmalı
    sağ açığa adam istiosanız uğur yıldırım derim tam mevkisi

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Tebrik ederim güzel taktik...

Arkadaşlar ertyq'in de belirttiği gibi antrenman olayı çok önemli,iyi hocalar alıp, onların yeteneklerine göre vericekleri antrenmanları ayarlayın....

ugur yıldırım güzel inanılmaz frikik atıyo ama 2 maç ustuste oynayamıyo cok cabuk yoruluyo

ewt doğru ozman şöle diim sağ taraf için yabancıya hiç gerek yok uğur yıldırım+okan koç

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

bu taktikte kanat adamları cok yoruluyor, bir de DMC ler oldukça fazla yorulanlardan.
    o yüzden çabuk yorulan adamlar yaramaz

slm arkadaşlar ben 6 yıllık cm ve fm oyuncusuyum.ilk defa bir fm de bu kadar zorluk yaşıyorum.bir türlü çözemedim oyunu.dediklerinizi bende yapıyorum ama bi türlü başarı sağlayamadım ne barca da ne fener de.atak oynuyorum,kısa pası deplasmanlarda uzun pası tercih ediyorum,tackling hard bende de,4-1-3-2 taktiğinde defansta sağ kanatta hamit,solda deniz,ortada önder ve koray avcı var.orta sahada tuncay kemal ve appiah dan oluşuyo önlerinde alex oyun kurucu.ilerde anelka ve cesar delgado.yedeğide mokoena.daha başka ne yapabilirim bilmiyorum ama deli olacam.yardım bekliyorum.herkese başarılı sezonlar..

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

takımı iyi motive etmek çok önemli. maçtan önce rakiple ilgili atıp tutun. yarılarda takımla konuşun, gaz verin küfür edin. yapın işte bişeyler. oluyor, o kadar da zor değil sadece öncekiler fazla kolaydı

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Diger FM-CM serilerinin aksine ben de bu kez 3lu savunma deniyorum.
    Ozellikle WR ve WL pozisyonunda oynayan oyuncular verimli oluyor gibi geldi bana. (Yukarıdaki taktikte o tarz oyuncu yok)

Nesil
    2006
    Yer
    ali sami yen, izmir

ertyq , antrenör olarak kimleri alcaz önercein birileri warmı??

14. Default

millet sağ kanat yasin karaça hiç uğraşmadan alın hem ucuz hem de yıldız oluyo ilerde
    oldum olası cmlerde aynı taktiği kullanırım hep istediğim başarıyı alıyorum 4lü defans bir dmc
    mr ve ml amr ve aml ye okla
    amc fcye okla
    ve iki fc
    her zaman başarılı
    yalnız fm2005 te denemedim

abi bence yeni başlayan biri karşı takımın düzenini bozarak maç kazanmalı örnek 442 başladığı maç 41212 gibi birçok taktik uygulayarak sonucu değiştirir ben 4 yıldır bu oyunu oynuyom we hala bu düzendeyim hocalar antreman we taktik gerisi hava yok para yok kariiyer falan hepsi boş bence

Quote Originally Posted by ceZa_1905
    ertyq , antrenör olarak kimleri alcaz önercein birileri warmı??
    Reinhard Stump 'u alabilirsin..zaten senin takımında baş antr. var ama seenin onla sözleşme imzalaman gerkio
    -

mehmet72 Misafir

BÖyle Taktİk Mİ Olur **** Taktİk Olursa Bana Bakkkkkkkk 4-4-2

Oğlum biraz düzgün konuş..ne o öyle "salak malak"..akıllıca konuş yoksa o aklın kalmaz...sitedeki 3.msjın ve 3 ü de senn dememen gereken söz..anlamışsındır umarım..
    -

Nesil
    2006
    Yer
    ali sami yen, izmir

Quote Originally Posted by Maymuncuk
    Reinhard Stump 'u alabilirsin..zaten senin takımında baş antr. var ama seenin onla sözleşme imzalaman gerkio
    tmm saol

Nesil
    2005
    Yer
    34

Quote Originally Posted by jee_han_86
    ugur yıldırım güzel inanılmaz frikik atıyo ama 2 maç ustuste oynayamıyo cok cabuk yoruluyo
    ben vierinin antremanını yaptırıyorum hic de oyle bi sorunu yok ama bi ara vardı sezon bası antrenmanları cok onemli bence onlara dikkiat edince sorun olmuyo bide ben amr oynatıyorum genelde

kadrom
    cordoba
    toraman hayrettin gökhan a.tandoğan
    sergen yıldıray govou pancu
    meduna zalayeta

bu kadro ve koç ararken world class ve national coach,piskeatris,scout alırsanız ve eğer bjk ye seniz tayfur havutcuyu ve hans jorritsma yı alırsanız başarıyı yakalarsınız.ve taktik 4-4-2 atak

Mesaj Yetkileri