1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: avrupa kupalarına katılma

Default avrupa kupalarına katılma

oynadığım oyunda bu sezon v.manisa 4. olurak euro vase e katıldı bu normal 11.trabzon euro cup a 12.bursa ise euro vase e katıldı burası anormal çünkü kupada final fb ile bjk arasında oynandı trabzonu bilmem ama bursa gruplara bile kalamamış neyse yeni sezon başladı ama euro vase de manisaspor euro cup tada trabzon yok bu olay nsl oluo geçen senede böle olmuştu bu olayı ben anlayamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Çok karışmış ya. İlginç..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

senin oyun kafayı yemiş hani trabzon yarı finale kalmıştır kupada bursadan önceki takımlarda gitmeyi kabul etmemiştir desem ama takımların kupada gözükmemesine bişey bulamadım
    So what?
    Saike

valla bende anlamadım ilk sezondada alakasıztakımlar gitmişti

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by crespo1992 View Post
    oynadığım oyunda bu sezon v.manisa 4. olurak euro vase e katıldı bu normal 11.trabzon euro cup a 12.bursa ise euro vase e katıldı burası anormal çünkü kupada final fb ile bjk arasında oynandı trabzonu bilmem ama bursa gruplara bile kalamamış neyse yeni sezon başladı ama euro vase de manisaspor euro cup tada trabzon yok bu olay nsl oluo geçen senede böle olmuştu bu olayı ben anlayamadım

belki 11. trabzon değilde mersin idman yurdudur.12. de giresunspor.belkide final bjk fb arasında değilde lille le mans arasında oynanmıştır.böle olunca vestel euro cupa giderken trabzonda onunla birlikte gitmiş bursada onları edirneden yolcu etmiştir...ya biraz karıştı sanırım

abi senin oyun baya aşmış yalnız...

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    belki 11. trabzon değilde mersin idman yurdudur.12. de giresunspor.belkide final bjk fb arasında değilde lille le mans arasında oynanmıştır.böle olunca vestel euro cupa giderken trabzonda onunla birlikte gitmiş bursada onları edirneden yolcu etmiştir...ya biraz karıştı sanırım

kafayı yedi oyunDD

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abicim böle oynarım diosan devam et yoksa sana tavsiyem acilen yeni bi kariyere başla

Nesil
    2007
    Yer
    stamford bridge weya saracoğlu

bnce bu oyunu fasla saman gecirmeden kapatıp bastan basla cunku ilerde daa cok emek werdiin saman basına daa buyuk bi bela acarsa daa kotu olur senin için

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

Talking

hehe 1502005 arkadaş çok güzel bi noktaya değind,in yaww
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 1502005 View Post

hehe abi sen ne güzel anlattın öle yaww

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

oyun bozulmuş galiba

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

format:C

Quote Originally Posted by kral_67 View Post
    format:C

bundan başka düzeltme yolu yok mu

Bence yeni bir kariyere başla.Yoksa ileride daha da saçma şeyler çıkabilir ve emeklerin boşa gidebilir.

allah allah.abi sn fm yi gunde kac saat oynuyon belki oyun kafayı yemisti hata veriyodur

bazen bende de 12.13. takımlar ec veya ev ye kalıyorlar. Açıklaması da yazıyordu ama anlamadım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abi o açıklama ne olabilirki biraz şike kokuyo gibi geldi bana

beyler bu arada şimdş baktım trabzonda gruptan çıkamamış türkiye kupasında harbi harbi kafayı yedi oyun

Mesaj Yetkileri