1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Güzel bir taktik

Default Güzel bir taktik

Interle çok başarılı olduğum bir taktiği paylaşmak istedim.Diziliş klasik 4-3-1-2 şeklinde.İç sahada forvetlere kanatlara doğru ok çıkartıyorum.Forvetin sağındaki oyuncu iyi dripling yapabilen bir oyuncu olmalı.Taktiğin en önemli kısmı,ortasahadaki 3 oyuncunun Team work-work rate özelliklerinin iyi olması.Yani benim gözlemlerim onu gösteriyor.İyi pres yapan,top kapan oyuncular olursa,o kadar başarılı olursunuz.Bir de savunma oyuncularınız ağır olmazsa iyi olur.Örneğin Barzagli,hiç iyi oynayamadı bende...
    Şunu da farkettim.Takımın moral düzeyi de sonucu etkiliyor.Yenilirseniz taktiğime suç bulmayın...Çünkü takımınız iyi durumdaysa sizi başarıya götürecektir...
    http://rapidshare.com/files/15473629...2008_.tac.html

İyi şanslar...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

bakalım deneyelim yorumumuzu öle yapalım...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

ss koysaydın keşke

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ss koyarsan Daha Cok ilgi ceker ss koy bence

Ibrahimovic Aguero Fc

M Fernandez Amc

Lacourt Vieira Poulsen Mc

Grosso Mertesacker Cordoba Maicon Defence

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ekran görüntüsü demiştik diziliş değil. Bu arada Inter'le başarılı olmak çok kolay.

Quote Originally Posted by cumhurkorkut View Post
    Ekran görüntüsü demiştik diziliş değil. Bu arada Inter'le başarılı olmak çok kolay.
    Ekran görüntüsü koymayalı aylar oldu.Arkadaşlar kusura bakmayın...Ama dizilişin klasik 4-3-1-2 olduğunu söylemiştim...
    Burası bir paylaşım forumu değil mi?1 kb lık bir dosyayı indirip fikirlerinizi sunmak çok mu zor?
    İnterle başarılı olmak elbette kolay ama onlara da maçı kazandıran taktikler değil mi?Eğer sen amatör bir takım yönetiyorsan zaten bu taktikle ilgilenmezsin olur biter dimi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

ama interle baştan savma bir taktikle de başarılı olabilirsin ....

Paf takımla İtalya kupası finaline çıktım.Hem de as Milan'ı eleyerek...İnterin pafının Milandan daha güçlü olduğunu söylemezseniz herhalde.

Neyse,lütfen yanlış anlamayın...Sadece sizin de fikirlerinizi öğrenmek istedim.Belki daha iyi bir taktik haline getirebilirim..Ama böyle yorumlar getirecekseniz,buraya taktik koymanın ne anlamı var?
    İnterden güçsüz bir takım yönetiyosanız,bu taktiğin etkisi hakkında daha doğru bir fikriniz olabilir...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu da görüntüsü:

http://img343.imageshack.us/my.php?imageaktikqa3.jpg

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Milan transferde coşmuş. Milan'ı elemesene! Neyse, Inter için normal.

Mesaj Yetkileri