Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 350 sonuç

Konu: Oyuncu Paylaşım Alanı

marcelo ve niko kranjar

Quote Originally Posted by mert961 View Post
    ya anlamıyorum nasıl alıyorsunuz böle yıldızları ben istiyince adamlar küçümsüyo teklifi hem de verebileceğimin en iyisini veriyorum neden acaba
    kardeşim her yerde aynı tavsiyeyi yaptım sanada yapcam muhammed zidan falan hikaye okadar para etmez sen uğur yıldırım ı al hemde türk süper bi adam frikik ustas orta sahayada lille den jean II makoun diye bi dm süper bi adam başarılar birader...

as_cnk Misafir

abi sag defans muslu nalbantoglu kesinlikle oneririm degeri 475k siz teklif goturduunzde bi cok takimda teklifte bulunuo 2.5milyona alirsinz cok mukemmel bi oyuncu hem kanattan ileriyede dogru cikio ve ii gelisio

as_cnk Misafir

Quote Originally Posted by mert961 View Post
    ya editör konusunda yardım etçek yok mu???
    ne yardimi istion sole yardimci olayim editor illa orjinal cd istemio sakatlik icinse takimina gir injury pronounce var onu sifir yaparsan oyuncu sakatlanmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    alex in anlasmasi bitiyo die misimovici aldim kesinlikle super bi oyuncu fakat alexte su anda anlasma imzaladi bakalim seneye 2side war napacaklar

marcelo
    biseswar
    yildiray
    Ilginc bi ismi var adamin

fernando gago kameni aimar ve senderos su an hepsi takimimda(galatasaray)vede cok iiler

cardenas beyler ve tabi millan hem genc hemde ucuz

wason renteria soy ad yanlış olabilir fc mükemmel

Quote Originally Posted by as_cnk View Post
    ne yardimi istion sole yardimci olayim editor illa orjinal cd istemio sakatlik icinse takimina gir injury pronounce var onu sifir yaparsan oyuncu sakatlanmaz
    giriom editöre bişiy olmuo.ben bjk yi orjinaline uygun bi hale getirmek istiyorum.ayrıca bjk yi ingiltere ligine geçirebilir miyim..güzel olurdu.yardım ederseniz sevinirim

arkadaslar bu oyuncular beyki sizde iyi ama baskasnda olmas sunlara bakin . . .
    e.JOHNSEN-ugurUCAR-m.SEDEF-GIODA-javierRODRIGUEZ-kikinFONSECA--canerERKIN-adu-d'aleesandro-obiMIKEL-kerlon-cesarDELGADO-vucinic-cafercan-özgürcan-olcanADIN- HALUK TURKERI tek gecerm 2Meuro
    .......ve daha cok var deneyin görün ...

2 sezonda bukadar oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben direk ilk aklima geleni soliycem Andres D'Alessandro

kaçıncı sezon aldın?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by ZyN View Post
    search den bakablrsnz unrealistic target seceneii ni isaretleyin kadrodnzda 6 yabanci yoksa gelmeye niyeti olan tum oyunculari gosterr
    dostum yeni oyunda gostermio hepsini belli oyunculari gosteriyo o cok kotu iste

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

farfan javia garcia bunlar kolaylıkla gelebiliyor tabi birazda dünya çapında başarıların varsa daha güzel oyucular alabilirsin sorun olmuyor benim dikkat ettigim dünya çapında başarın oldugu zaman ve world class oldugun zaman bütün oyuncuları alabiliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

Default Oyuncu Paylaşım Alanı

Fazla söze gerek yok

17. Default

Cem Sultan, Emre Colak, Irfan Basaran, Ugur Ucar, Ferhat Ozturan bunlara ne oldu? Cem hepsinden daha iyi mesela

Ya Bana Cardenas Gelmiyor Siz Nasil Aldiniz

19. Default

Gelir Cardenas sunabilicegin en iyi teklifi sun ben onu cok dandik takimlardeyken bile almistim

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

Diğer oyunculara pek fazla ilgilenemedim arkadaşım ama cem sultan gökhan ünaldan ders alıyo zaten daha 3. sezondayım 17 yaşına yeni girdi 2 sezon sonra patlatacam bombayı

21. Default

tamam o zaman bombayi patlatinca bizim de haberimiz olsun. ben genelde 16'sina basinca cem'i a takima aliyorum golleri pes pese siraliyor valla

Quote Originally Posted by efedinho View Post
    ARKADASIM HANGI TAKIMDASIN EGER TANINMIS BI KULUP DEGILSE GELMEZ
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by efedinho View Post
    EGER DUSUK PROFILLI BI TAKIMDAYSAN GELMEZ

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

nasıl bir antreman programı uyguluyorsun?

24. Default

Bence Ajax antreman programi en iyis yeni cikti fm downloads da onuu oneririm ya da Seasoned Alcoholics Training's de cok iyi dit ama Ajax aha iyi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tabi kendi programinizi yapmak ya da bu programlari bir alt yapi olarak kullanmak daha iyi bence oyunculari kendi ozel antreman programi ile yetistirmek en iyisi

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

Arkadaşım vieri antreman programını kullanıyorum her pozisyon için kaleci için forvet için farklı antremları war onu kullanıyorum 2 sezondan beri ama cardenası ben forvette oynatıyorum o yğsden bu kadr gelişti antremandanda yeni pozisyonunu forvet yaptım...

arkadaşlar nicola zigic nasıl bi oyuncu?

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Ya bunlar zaten herkes tarafından bilinen iyi bir antreman programıyla cok iyi olan futbolcular nikola zigic e gelince ben fm 2006 da almıstım bitiricilik ve kafa 20 idi.Boy 202 cm oldugundan herkes takoz bir forvet oyuncusu sadece kafa golü atan bir forvet oyuncusu zannedebilir ama öyle değil cok iyi adam alırsan faydalı olur.
    sorun aslinda ne oldugum degil yaptigim seyler beni digerlerinden ayirir...

KoP cHoiR

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

nikola zigic oyunda çok iyi bir target men olarak söyleyebilirz uzun boyuna rahmen kazma bi forvet değildir eğer 4 4 2 sistemiyle oynuyosan ideal oyuncun olabilir almanda yarar var derim...

Nesil
    2006

Exclamation Oyuncu Paylaşım Alanı

Beğendiğiniz oyuncuları buraya özellikleri ile birlikte yazarak sitede ki diğer kullanıcılara oyuncu tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Default defans oyunucusu

Merhaba
    fb ile üçüncü sezondayım.Transferin bitmesine 6 gün kala yaptığım maçta lugano ve can arat sakatlandı defansın ortasında oynayabilecek tek önder var.Yabancı kotamda dolu.Çok acil iyi bir defans almam lazım.İbrahim toraman veya gökhan zan veya ikisini birden alacağım.Özellikleri birbirine yakın.Siz hangi oyuncuyu önerirsiniz.Kısa zamanda takıma uyum sağlayabilecek.

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri