1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: 2. sezon başlamadı

Default 2. sezon başlamadı

Arkadaşlar ilk sezonumu bitirdim ama 2.sezon başlamadı 2.lig b de bazı maçlar bitmedi ondanmı acaba

Nesil
    2005
    Yer
    Fenerbahçe

zannetmem. biraz açar mısın konuıyu tam olarak bişi anlamadım....

oyunda birinci sezonumu tamamladım.Ama ikinci sezonun fiktstürü vb. hiçbirşey gelmedi.sanıyorum 2.lig b katagorisindeki tamamlanmayan bazı maçlardan dolayı ama benim olduğum zamanda başlaması lazımdı.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Türkiye 2. liginden bir takımla oynuyosan ikinci sezon fikstür gelmiyor ama 6.0.2 ile bu sorun ortadan kalkıyor

ben fenerbahçeyle oynuyorum ama 2.ligler açık 6.0.2 yi indirdim ama orjinal değil oyun maalesef.(orjinalmi olması lazım)

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Bende bi kere Milan'la oynarken sezonun ilk yarısı bitti Ocak ayına girince ilerledim ve ikinci yarının fikstürü yok sonra tekrar yeni oyuna başladım sorun düzeldi sende yeni oyun dene bi istersen

yaa yeni oyunda olurda ben çok güzel bir takım yaptım onu yeniden yapmam imkansız.o patchi yüklesem saveim düzelirmi acaba.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

sanmıyorum ama sen bu sezonu bay geçip hiç maç yapmasan ondan sonraki sezonu beklesen belki o zaman gelir, böyle bişey olabilir denemek lazım ama boş boş ilerlemek de sarmaz

bir tek şampiyonlar ligi maçlarıyla kesmez hemde takımın kondüsyonu dayanamaz.

kopya oyunların bazılarında bu sorunla karşılaşılıyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Bilkent University

kopya oyun ile alakası yok.sigames oyuna türkiye ikinci lig sistemini yanlıs aktardı.ikinci ligde maclar tamamlanamadıgı için yeni sezon fikstürü cekilemiyor haliyle 2.sezonda baslamıyor.6.0.2 ile bu sorun düzeliyor.kayıtlı oyununu düzeltmeyecektir.

bilmiyorum ben öyle duymuştum.ama bazılarında oluyor bazılarında olmuyor.bunun nedeni ne olabilir peki?

yaa olmadı bu kadromu edit den fenere geçiririm olur biter

akıllıca

ama ben türkiyenin de teknik trektörü olmuştum orası yatar anca başka bir teknik trektör daha açıp onu alıcam tr ye.

Nesil
    2005
    Yer
    AVNİ AKER

akıllıca ama ne kadar doğru tartışılır

Nesil
    2001
    Yer
    Bilkent University

oyunun orjinal halinde ya da 601 ile oynamaya kararlıysanız türkiye 2.liglerini acmayacaksınız ligleri kurarken

holali61 başka türlüde bir daha o transferleri yapamam.ayrıca o olaylar bir daha o olaylar olamaz örn: sudi arabistanın fransayı çeyrek finalde 6-0 yenmesi bir de böyle düşün.

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

makaay arkadaşım iki ek paketi de indir 6.0.2 yle revulation update i hiç bi sorun kalmaz bn indirdim oyun da baya değişiklik var oyun çok güzelleşio tavsiye ederim özellikle 6.0.2 yi ama bnce ikisini de indirin

Mesaj Yetkileri