Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: 4-4-2nin en garanti wersiyonu --NO RAPİD--

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

aslında bu taktik deplasmanda cok iyi işe yarıo deplasmanda trabzonu 4-0 yeniorm dielm kayseri erciyesi kendi sahamda 2-0 yeniorm

Bide bunun home taktiğini yaparsan tam süper olacak

Taktik baya güzel.Fenerbahçeyle ligde deplasmanda 2 maç yaptım.2 sini de kazandım.Milanı deplasmanda yedeklerle 1-0 yendim.Yalnız takım komutlarında atak oyuncu ve oyun kurucu aktif halde.Buralara adam ayarlamalı mıyız.

Bu arada 4 numaralı adam 10 golü geçebilir demişin ama sanırım o 3 numaralı adam olcak.Yani en azından bende öyle oldu

hadi yaaa ama 4 numarali adam gol atmali neyse yaaa iyi iste senin 3 numara manyak galiba

arkadaslar bu taktik disarda da icerdede baya iyi calisiyor takimin biras alissin taktige o zaman olur yani bende gerek gormuyorum ama ortasahanda orta ikili iyi olsun tamam belki sakatlanmistir elemanin walla orta ikili idare etmezse buyuk takimlari zor yenersin

atak oyuncu ve oyun kurucular aktif olmali oyunda manyak ise yariyor yani taktikde

Yorumlar icin tesekkur ederim CALISMALARIMIZ DEWAM EDIYOR BILGILERINIZE SUNARIM
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by altug_ View Post
    aslında bu taktik deplasmanda cok iyi işe yarıo deplasmanda trabzonu 4-0 yeniorm dielm kayseri erciyesi kendi sahamda 2-0 yeniorm

Bide bunun home taktiğini yaparsan tam süper olacak

altug hem iki gol yedigim takim yok diosun hemde bide home tktigini yaparsan super olcak diosun kardes anlamadim ben walla seni kizma yani ama bi mesajin farkli soluyo oteki farkli

deniyelim bakalim.

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Quote Originally Posted by efrasiyap26 View Post
    Yorumlar icin tesekkur ederim CALISMALARIMIZ DEWAM EDIYOR BILGILERINIZE SUNARIM
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

altug hem iki gol yedigim takim yok diosun hemde bide home tktigini yaparsan super olcak diosun kardes anlamadim ben walla seni kizma yani ama bi mesajin farkli soluyo oteki farkli
    Sen anlamadın demek istediğimi yani deplasmanda 4 gol atıorm kendi sahamda 2 gol mesela aynısı şamp ligindede oldu bremen i deplasmanda 2-1 yendm kendi sahamda 1-1 kaldık yani demek istediğim bu taktik deplasmanda cok daha iyi aynısının bide home a göre ayarlarsan evimde heralde 8-0 fln biticek maçlar ama güzel taktik daha tek malubiyetimi liverpooldan aldım oda dediğim gibi şansa

biras bakalim ayarlicazmi kendimde her iki kulwardada basariliyimda o yuzden soledim ok

Quote Originally Posted by efrasiyap26 View Post
    atak oyuncu ve oyun kurucular aktif olmali oyunda manyak ise yariyor yani taktikde
    Tamam aktif olmalıda buraya hangi mevkideki adamları koyalım.Mesela atak oyuncu olarak hangi forveti ayarlayalım.Oyuncuyu seçmedikten sonra aktif olup olmamasının hiçbir önemi yok.

Nesil
    2004
    Yer
    belcika

usta link olu galiba, bir bak istersen

evet linkte problem var arkadaşım düzeltitrsen seviniriz

problemlerinizi halledelim arkadaslar ilk olarak linkimizi guncelliyorum supheniz olmasin ayrica bu aksaklikdan dolayi ozur dilerim

atak oyuncu 11numarali adam

oyun kurucumuz ise 7 numarali adam

ok arkadasim ayrica bu adamlarin yerine gecen yedekleride isaretle tamam mi

bende bu taktiği beşiktaşta denicem sağol

kardeş sen ligde 1. sıradasın ama senin o ligde bi iş war
    chelsea kaçıncı sıralarda üst sıralarda kimler war ooo..
    başarın tesadüf deil gibi duruyo diger takımların duruma bakılırsa

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

bende şimdi galatasaraydan ayrıldım newcastle a geçtim bu taktikle newcastle kümeye oynuodu suanda 4.sıraya kadar cıktık we chelsea çok kötü durumda 10. sırada yıllar ilerledikçe ii takımlar kötüleşio we lig lideri west ham

Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    kardeş sen ligde 1. sıradasın ama senin o ligde bi iş war
    chelsea kaçıncı sıralarda üst sıralarda kimler war ooo..
    başarın tesadüf deil gibi duruyo diger takımların duruma bakılırsa

kardesim sen bana hile yaptin mi diosun benim bugune kadar ne gercek hayatta nede sanal dunyada hileyle hurdayla isim olmas sen taktigi yukle sonuc alamiosan sikayet et eger bi hilem olsaydi GURURLANARAK o resimleri oraya koymasdim bence aklini basina al sadece yorum yaz sikayet edeceksen kisisel olarak gel......

bu taktik gerçekten süper... Etimesgutla sadece 1 mağlubiyetle Lig A yükseldim tabi 6 beraberlik.. Türkiye kupasını kazandım gerçekten inanamadım. Bu taktikle Feneri 2 kez yendim.. Sağol Dostum

basarilarin dewam eder insallah kardes yalniz yorumlara dewam etmeyi unutmuyalim ok

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

1 aydan beri fln fm oynamıodum şimdi bende blackburnu seçip deniorm senin taktiği bakalım

huntelaari transfer et cok super olur

neden kimse yorum yapmiyor yaaaaaaaa

eyw sagolasın en kritik macımda denedim yüzümü kara cıkarmadı sagol.

eywallah kardesim bu taktik garantilidir yane dewam yorumlara

taktiği indirdim ama fm nasıl uyguluycam
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aci cevap arkadaşlar

super bi taktik dostum(:
    fenerle 29 mac yaptım lıgte 23 galıbıyet 5 beraberlık 1 yenılgı aldım...
    29.haftada garantıledık sampıyonluu(:
    cok saol taktık ıcın cok ıse yarıo(:

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Kobenhavn'da denedim. İlk maçta Denmark Super Cup finalinde 6-0 kazandım. Eyw. saolasın gerçekten işe yarıyo...

tebrik ederim akşam altayda denedim mükemmel bir taktik emeğe teşükkür başarılarının devamı

Taktiği FB ile denedim.26.haftada şampiyon oldum.Fortis Türkiye Kupasını aldım.Şampiyonlar liginde son 16 ya kaldıktan sonra Arsenale şanssız bir şekilde elendim.2-1 mağlupken maçı kazanamayacağımı düşünüp taktiği değiştirdim, üstüne 2 tane daha yedim, 4-1 bitti (: Seneye alıcaz inşallah kupayı (: Arkadaşlara fikir olması açısından bugün SS eklerim.

evet arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler bu taktigi daha da gelistiricem insallah ama su an OSS sinavi arifes'ndeyim o yuzden hemen hemen 2 aydir hic fm2007 oynamadim sinan kardesim sana bi tavsiyeye bu taktik oyle bi taktik ki dakka 90 da atar berabera biter muhakkak bi hal caresini bulur lutfen macin ortasinda taktikle oynama bak bende uzuldum kupayi kaptirmisssin arsenala

kardesler dualarinizi bekliyorum su OSS sinavim basriyla gecsin allah hepimizin yardimcisi olsun

Sağol dostum taktik ilk sezonda baya işe yaradı.Sanada sınavda başarılar

super taktik kardes ellerine saglik daha ilk macta gosterdi kendini denizlisporu 4-0 yendim bu arada ben besiktasim

çoooooooook güsel kardeşim Allah razı olsun denedim barcelonayla duman attırıyom,kendine ii bak ve emeğine saygımız sonsuz unutma...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri