Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: 4-4-2nin en garanti wersiyonu --NO RAPİD--

abi walla olmuyor ya benim tekima bi taktik bulamadim yanrdim edin bi
    lutfen takim gk frank rost dl marcelo dr hamit altintopdcbordon dc bordon mc sivok mc lincoln mr halil altıntop ml kobiashvili fc kuranyi fc soren lorsen

Ellerine sağlık kardeşim. Ben Bjk ile oynuyordum fakat taktik işini bir türlü beceremediğim için oyunu bırakma aşamasındaydım. Son çare taktik araştırırken senin taktiğini gördüm,denedim ve ard arda galibiyetlerle takımı üst sıralara taşıyorum. Teşekkür etmek için üye oldum siteye, çok çok teşekkür ederim. Herşey gönlünce olsun.

paylasım ıcın saol denıyecem

Thumbs up 4-4-2nin en garanti wersiyonu --NO RAPİD--

arkadaslar yeni resimlerle destekliyorum konuyu ona gore bakmadan gecmeyin

evet arkadaslar baya uzun bır süredir bu sitenin ekmeğini yiyorum yani calışmalarını bende bi tane uzun ugraşlar sonucu ortaya çıkardıgım 442 nin en garanti wersiyonunu wermek istedim kendi çapımda şimdi capslarla konuya girelim....

http://img95.imageshack.us/my.php?im...zyonlarra2.png

sımdı arkadaslar sıze numara numara mevkılerın oturumunu açıklıyacagım...

1-(KALECI)gercekten benım taktıgımde cok onemlı bır yere sahıp ayak gucu kuvvetlı kaliteli bir kaleci olması sizin açınızdan güzel olur

2,5-(BEK OYUNCULAR)arkadaslar klasık 442 taktiğin en can alıcı blgeleridir aslında buralar fazla belli etmeselerde oyuna katkıları coktur arkadaslar burası için belirliyeceginiz adamların dripling ve ya Acceleration (hızlanma)en az ıkısınden birisi 15 olsun küçük takımlarda ona göre olsun bu mevkıde yaşlı oyuncuların yaşama yansı yoktur oyunu kötü etkilerler çünkü yaşlandıkca hızları düşüyor

3-buradaki oyuncularınız uzun boylu olmalı ve saglam bir adam olmalı...

4-burdaki adam size cok fayda sağlıyacak inanmıyacaksınız ama bi sezonda 10 golü gecebilir boyu uzun kafasıda güçlü olsun...

6,9-oyunu koparacak adamlar bunlar orta yapma güçleri fazla olsun zaten kanat oyuncuları hızlı olmak zorunda bide iiyi orta yaptımı üfff yemede yanında yat...

7- sızın beynınız burası olacak buradaki adam birascık daha ofansif güçleri yüksek olsun (AMC olsun kesınlıkle olmadı MC ama sakın DM koymayın)bu adam da oyun kurucu

8-burdakı arkadasda sizin defansif ortasahanız kesınlıkle DM koyun şut gücü yüksekse 16 falan sezon içinde bu fırlamanın neler yaptıgını görürsünüz...

10-evet arkadaslar bu taktıkden güzel yaralanan bir bölge burası sadece size diyecegim oyundakı en hızlı forvetınızı bu bölgeye koyun bitiricilik falan önemli değil gol yagmur olup yagacak sızlerde göreceksınız

11-oyunumuzun yıldızı burası kımı koyarsanız oynuyor ve gol yağmuru baslıyor macı izlerken yerınızde duramıyacaksınız tek tavsiyem bu adamın şut ve bitiriciliği yüksek olsun tamam...atak oyuncuya bu adam mi koyun ve yedegini

evet arkadaslar bu taktiği deneyin ve yorumlarınızı ekleyin size bir tavsiye daha genelde yardımcı antrenöre taktiği sec dioruz o bizim kadar bilgili degil size belirttigim yere koyun adamları o zaman tad alırsınız taktıkden

DOWNLOAD

http://dosyam.net/?id=cfky30bu linkde aktif ama dosyam.net de sorun war yani link yasiyor
    http://www.mytempdir.com/1335671guncellenmis link

TAKTİĞİN UYGUlAyan takımlAR

HULL CİTY : champıonshıpden premier divisiona terfi
    ESKİŞEHİRSPOR .:lıg Adan SÜPERLİGe terfi bide ılk 5de bitirdim sezonu

BLACKBURN ROVERs: işte burda delirdim premier division şampıonlugu sonra sırasıyla UEFA ŞAMpıONLAR LİGİ kupları sonra KITALAR ARAsı dunya kupası sonra blackburnun galatasaray gıbı borcu wardı borcumuzda bıttı dunyanın en zengın 6. takımıyım şuan devam edırum

bu taktık zor koşullar altında basarılı bır taktık defans kapı ortsaha rakıple dalga gecer forvet yagmur gıbı gol atar hadı sıze kolay gelsın ındırın zevkın doruklarına cıkın tabiki fmde ben ötesine karısamam

Efrasıyap26 dan sevgılerle

qüsel anlatmışsın sonucların da ii denicem saol

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ama taktik kullanılmıor TAC DOSYA deilki normal dosya o yüzden kullanılmıo 1 düzenle sunu yaws

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by efrasiyap26 View Post
    2,5-(BEK OYUNCULAR)arkadaslar klasık 442 taktiğin en can alıcı blgeleridir aslında buralar fazla belli etmeselerde oyuna katkıları coktur arkadaslar burası için belirliyeceginiz adamların dripling ve ya crossingi (hızlanma)en az ıkısınden birisi 15 olsun küçük takımlarda ona göre olsun bu mevkıde yaşlı oyuncuların yaşama yansı yoktur oyunu kötü etkilerler çünkü yaşlandıkca hızları düşüyor
    ]
    dostum okuyodum da daha baştan faul. Crossing orta açmaktır. Acceleration hızlanmadır.

Sağol emeğine sağlık... Temanda güzelmiş...Taktiğini bir ara denicem... Bakalım nasılmış???

crossing ne bilim yawww ingilizcem bu kadar ama aciklamayi werdim yaaa ingilizce icin affedin kardesler

duzelttim walla

deneyin yorumlari bekliyorum

tac dosyası diil.eklenmiyor.

Güzel başarı yakalamışsın,taktiğini güzel tanıtmışsın emeğine sağlık.

evet tac dosyasi deil bu duzelti ver kardes

arkadaslar kusura bakmayin tac dosyasi degilmis onceki yuklenen ama simdi duzeltildi simdi gonul rahatligiyla indirebilirsiniz.............

ellerine saglık deneyecegim taktigi

sagol kardes duzelltigin icin

eline yüzüne klavyene saglk kardes deniyelim bakalım

kendinizde düzeltebilirdiniz sadece sonuna .tac eklemekle olur.taktik için eline sağlık kardeş.iyi ki rapide koymamışsın yoksa nasıl indirecektik taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    -

deneyeceğim sağol....

Yeni başladığım Kobenhavn kariyerimde kullanıp deneyceğim. Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

evet cok guzel acıklamıssın ındırıcegım bende hatta ındırıyorum

de masaustunde yok nereye yuklenıyor??

arkadaslar evet blackburnda sezon bitti we 20 puan farkla sampionum sonra FA ve Championship kupalarini aldim sonra uefa sahibi reali yenip sampionlar sampionu kupasinida aldim sonra world championu oldu yane kitalar arasi kupasi ehehehehe

yasasin taktikim benim

ayrica o kadar oyuncu sattimki yane genc transfer butcem 157miillion dolar oldu

kaçıncı sene oluyor bunlar ?

besinci sezonum ama takimimda bulanan yildizlar en onemlisi huntelaar manyak cikis yapti kesinlikle hile yoktur yaptiysam gebereyim taktik oyunculara super uydu tabe ona gore yaptim we basari geldi en onemli transferimi gecen yil buffonu alarak yaptim ondan onceki kalecimde vincent enyeama yeni yeni acilmaya basladi yonetim ne dersem yapior hile yok azim ettik basardik

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by efrasiyap26 View Post
    besinci sezonum ama takimimda bulanan yildizlar en onemlisi huntelaar manyak cikis yapti kesinlikle hile yoktur yaptiysam gebereyim taktik oyunculara super uydu tabe ona gore yaptim we basari geldi en onemli transferimi gecen yil buffonu alarak yaptim ondan onceki kalecimde vincent enyeama yeni yeni acilmaya basladi yonetim ne dersem yapior hile yok azim ettik basardik
    tebrikler walla ne dielim...

bir sir wereyim transfer doneminde baya yogun calisiyorum buyuk takimlarin istedigi genc oyunculari takimima daha fazla maas onererek aliyorum sozlesmesi bitinde para wermeden aldigim bir suru oyuncu war mesela simdi 50milyon dolar teklif edilen stutruidge adini eminim yanlis yazdim mancity takiminda bi velet 6milyon dolara aldim sonra giovanni dos santos bunuda belese aldim totenham 45 milyon dolar werdi kiyamadim alt yapi teknolojilerini cok gelistirdim ve manyak cocuklar cikmaya basladi tabiki baska takimdan gelecek vaadeden veletleride takima kattim en onemliside LAURI DALLE VALLE manyak bi adam oldu kimseyede satmiyorum fiziksel gelisimi muhtesem adam sakatlanmiyor hizli ne bilim super 170K ya almistim simdi 25milyon dolar veriolar ilk goz agrim satmiyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    D|e|n|e|Y|En YOKMU YAWWWWWW

14 maç galibiyet serisi.. aptallar 2 kırmızı yedi berabere kaldım sonra...
    çok müthiş taktik usta...

evet bir arkadasimiz denemis yorum icin tesekkurler FALCONI hangi takimsin sen daha calismalarim dewam ediyor bu taktigi dahaada KRAL yapicam

BU GOZLERDE HIC HATA YAPCAK BAKIS WARMI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    65 kisi indirmis yorum yok arkadaslar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    walla ayip O kadar indirmissiniz yorum yazin yaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

kardeş indirdim şimdi fm yi kuruyorum patch yapıyım derken db yi silmişim kurduktan sonra gs ile taktiğini deniycem emeğine sağlık

saolasın kaptan güzel taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Kardeş mükemmel bi taktik ligin ilk yarısı bitti galatasaraylayım henüz malubiyetim yok ligde şampiyonlar ligindede tek malubiyetim liverpool a 1-0 kendi ewimde oda 78.dkda frikikten attılar we 4 eksikle sahadaydım we henüz hiç bi takımdan 2 gol birden aynı maçta yemedim Helal olsun mükkemmel paylaşım

yawww moralim duzeldi walla billa tesekkurler arkadaslar siz boyle desteklemeye dewam edin ben daha ne kral taktikler yapcam ama oyunu oynuyamiyorum su siralar su 2.1 i bir kurayim hele neyse hepinize tesekkurler warsa bi sorun soyleyin ben tktigin uzerinde hemen halledeyim BUYUK KUCUK TUM TAKIMLARIN KRAL TAKTIGI BUDUR ARKADASLAR

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri