1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Basit takım/Büyük Başarılar/Hall Of Fame'de Zirveye

Default Basit takım/Büyük Başarılar/Hall Of Fame'de Zirveye

Herkes şampiyon olabilir.herkes en iyi oyuncuyu alabilir. Bu herşeyin en iyisi demek değildir. Biz arkadaşlar uğraştık başardık.

Buraya başarılarınızı yazabilirsiniz.kendinize güveniyorsanız.takımınızı ve Favori oyuncularınızı unutmayın..!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe ile 2 sezon Süper Lig Şampiyonluğu,2 tane Türkiye Kupası,1 Tane Şampiyonlar Ligi kupası
    Sonrasında Juventus ile bir sezon boyunca mağlubiyet almadan,UEFA Kupası,Serie A şampiyonluğu,İtalya Kupası
    Türkiye'nin en ii menejeriyim dünyada bilmiyorum tam kaçıncı olduğumu nasıl bakacğaım hatta sölerseniz makbule geçer

Options menüsünden Hall Of FAme sağ taraftan National işaretle kaçıncı olduğunu görürsün tşkler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Arkadaşlar çok basit olmasa da A.Madrid ( Zaten Fener'de onun kadar var ). Daha sezon bitmedi ama şampiyonluğa oynuyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

bjk ile ilk sezonda uefa kupasi lig maglubiyet almadan bitti ve turkiye kupasini aldim turkiyede ilk siradayim genelde ise 35 ti sanirim

istanbulsporla ilk yıl malum birinci lige çıkış,ikinci yıl sadece 3 mağlubiyetle şampiyonluk..beyhana dikkat..serkan gedik fm06da da çok iyi..antepli nerdal güneş ikinci sene gol kral..azar karadaş ikinci yıl asist kralı..şimdi sıra şampiyon liginde..

Mesaj Yetkileri