Sayfa 429 / 439 İlkİlk ... 329379419427428429430431 ... SonSon
12,841 ile 12,870 arası toplam 13150 sonuç

Konu: Transfer Haberi Çöplüğü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uykum_ fiRaRi View Post

carlos yalanlaması başkaydı.Fb yönetimi, Lig devam ettiği için oyuncuların performanslarını etkilemesin diye söylememiş basına.
    onun için mi yoksa carlos ile ilgilendiğini bildiğimiz milanın harekete geçmemesi için mi? farkeden birşey olmaz adriano,ronaldo gibilerle ilgilenen tek biz değiliz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by M.O.S.H View Post
    ya ziconun neyine guveniosn anlamiorm her teknik direktorun bi felsefesi wardir takimi ona gore kurar ama bu ziconun hic bi taktik anlayisi yoq ayrica saha kenarindanda mudahele dahi etmio kisacasi zicodan bi cacik olmaz
    kardeş bende aynı senin gibi düşünüyordum ama sonuçta bizi mutlu sona ulaştırdı,şampiyon olduk yaptığı hataları tekrarlamayacağını ümit ediyoruz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by uykum_ fiRaRi View Post
    ne birkaçı ya basında 30 tane transfer haberi çıktıysa 30'uda yalanlandı.
    akla yatkın olmayanları evet yalanladılar... ama ya diğerleri?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

anıl hızlı bi oyncu iyi de oynyo ama ilk 11 çkmayabilr..ardaya gelince tekrarlyorm dünkü performansı süperdi onunla ilgili şüphelerm vardı şımardı diye düşünyodm ama dün kaptanlık versen onu da yapardı o derece oynadı serkan çalık bu yıla damgasnı vuracak demştm 5-10 sayfa önce ve tekrarlyorm bu çocuk bu yıla damga vuracak..bi sag bek (çok gerek yok ama iyi bi adam gelecekse kimse hayır demez) bide forvet alınrsa uefada da iyi işler olur

3. Default

trabzonun basına zıyayı hoca diye getirirlerse bole olur neyse yakında avnı akerdede samıyendekı gıbı bı olay cıkar bunlarda defolup gıder eger gururları varsa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    onun için mi yoksa carlos ile ilgilendiğini bildiğimiz milanın harekete geçmemesi için mi? farkeden birşey olmaz adriano,ronaldo gibilerle ilgilenen tek biz değiliz
    İkiside olabilir ama benim dediğim seçenek daha mantıklı.Yoksa Milan carlos'u almak istese çoktan alırdı.Demek ki ilgilenmiyorlarmış.Neyse bitmiş transferi konuşmaya gerek yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post
    tarh olarak bilmyorm ama dün gerçekten çk ayrı bi deivid vardı sahada
    tamam ben öğrenirim artık maçı,bir izleyim şunu merak ettim vallahi

tarh olarak bilmyorm ama dün gerçekten çk ayrı bi deivid vardı sahada
    3.lig takımına karşı oynadı artık o kadar olsuN...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmirli / Kocaeli Üni.

kardeş bende aynı senin gibi düşünüyordum ama sonuçta bizi mutlu sona ulaştırdı,şampiyon olduk yaptığı hataları tekrarlamayacağını ümit ediyoruz
    Ya kac puanla sampiyon olduk lutfen gecen seneki fener bjk we gs takimlarinin kadrolarini aklina getir kadro olarak kat kat ustunduk gecen sene fenere sampiyonlugu tuncay alex tumer gibi bireysel yetenegiyle mac kazandiran adamlar getirdi zico deil

2. lig takımına karşı oynadı, 3. lig değil Ayrıca Deivid çok iyi değildi dün sahada, boş kaleye kaçırdığı gol saç baş yolduracak cinstendi. Kısacası Deivid aynı Deivid

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    3.lig takımına karşı oynadı artık o kadar olsuN...
    önemli olan deivid dün takımın kaptanymş gibi oynadı (tekrarlyorm izledigim dakikalarda )kendinden emindi .. önemli olan bu deivid geçen seneknden farklı bunu görmek çok kolay

10. Default

Daha önce de belirttiğim gibi yöneticilerimizden her ne kadar çelişkili açıklamalar gelse de kötü senaryoları bir kenara bırakıp mutlaka yeni transferler olacağını söyleyebiliriz...sabırla bekleyelim...bu arada kadro oluşumu ve transferler üzerine burada arkadaşlarımızın yaptığı analizlere biraz da ben yorum ekleyeyim...

-Kale konusunda şimdiden yorum yapmak çok zor..Orkun çok hırslı ve kararlı bir portre çiziyor..handikapları yan top zaafı ve kendine olan aşırı güveninden ötürü hata yapma potansiyeli...Fizik olarak Aykut daha hazır görünmekle beraber henüz yeterli maçta görev almadğından net bir yorum yapamıyorum..ama 2 sene evvel Kadıköy'de kupa maçından kalenin ortasından yediği frikik golü hala gözümün önünde..tabi ki kaleci hata yapar ama o günkü iyi oynunu neticesini alamayışımızın müsebbibi olarak onu görmekten kendimi alıkoyamadığımdan sıcak bakamıyorum hiç..yine de ekstrem hatalar olmadıkça bu bölgeye transfer yapmayız...

-Kalli'nin futbol felsefesini görev aldığı ilk dönemden gayet iyi bilirim..geçen bunca senede tabi ki o da çağdaş futbolun gelişimi doğrultusunda anlayış değişkikliğine gitti ama temel doğrularından vazgeçmeyeceğine eminim..bir kere herhangi bir şablona veya taktiksel sisteme bağlı kalmayı kesinlikle benimsemeyen bir hoca..hatta bununla ilgili o dönem'sistem satanalr gitsin süpürge satsın' diye beyanat vermişti..bu doğrultuda diğer mevkileri bugünkü koşullarla yorumlamaya çalışayım:

-Defans konusunda oldukça fazla alternatife ve çok yönlü oyuncuya sahibiz..geçmişte 3'lü savunma ile maçlara çıkan Feldkamp bugün 4'lü defansı kullanacak gibi..yalnız bu sistemde orta alan bloğundan bir kişi eksildiğini ve de 2.adam olarak Lincoln gibi daha ziyade hücumsal özellikleri ile ön plana çıkan birinin oynayacağını düşünürsek;Kalli mutlaka orta göbeği takviye etmek isteyecektir.Bu bağlamda ya Lincoln'ü 2. forvet gibi düşünüp direk orta sahaya birini monte edecek ya da kanat oyuncularından en az birini içe yakın oynayabilme özelliği olanlardan seçecektir..bu uygulamada ise tercih edilen adamın kanadındaki bekin ileri geri gidebilme özelliğinden ve son derece enerjik olması gerekir...diğer yandan savunmanın göbeğinde oyunu geriden kurabilme özelliğine sahip birini kullanması kesin görünen Kalli buradaki ikinci kesici açığını diğer bekin stoper özellikli olmasıyla kapatmayı düşünebilir..Yıllar önce Fatih Hoca'nın Fener maçında uyguladğı kaydırmalı defansa benzer bi sistem...bütün bunların ışığında savunma bloğu:Sabri-Song-Bouzid-Anıl veya Servet-Song-Bouzid-Volkan(Servet ile Song yer değiştirebilirler) oluşacaktır..Son derece iyi bir profesyonel ve takım oyuncusu olan Tomas ise pahalı sözleşmesinin kurbanı olup gönderilebilir.Kalli geçen yıl Paflarda stoper oynayan Anıl'ı yeterli görürse Emre Aşık bile yolcular arasına girer....

-Orta saha takımın en önemli bölgesi..Kalli bu bölgeyi mutlaka alan daraltan,devamlı basan ve topun ağırlıklı olarak bizde kalmasını sağlayacak yetenekte futbolcularla kurmak isteyecektir..ayrıca en az bir kanatta hücuma destek verip forveti besleyecek iyi orta yapabilen bir oyuncu kullanacaktır..defans ve orta göbek kurgusunu da destekleyecek biçimde diğer tarafta daha ortaya yakın oynayacak birini düşünebilir...Linderoth göbekte zaten banko...işaret ettiğim sistemde önünde Lincoln'ün de yeri garanti...Sağbekte Song veya Servet oynarsa ortanın sağı Sabri'nin olur...Şaş kalli felsefesini özümserse formayı Sabri'den kapabilir..bu durumda sol taraf için bahsettiğim özellikte tek alternatif Ayhan gibi duruyor ki o da yetersiz..Sabri'nin sağ bek olduğu durumda ise solda Şaş veya Arda oynar bu şablonda da sağ tarafa Barış veya M.Topal düşünülebilr ki onlar da yetersiz..Hele bir de Lincoln veya Linderoth'un sakatlık problemi yaşama ihtimali düşünülürse burdan çıkan sonuç orta alana mutlaka transfer yapılma zorunluluğudur..tercihen sol ayaklı Ayhan tipinde oynayabilecek bir yabancı futbolcu bu açığı kapatır..Kalli'nin esasında şans vermeyi düşündüğü Carrusca ise kendi kuysunu kazarak yolcu listesine girmiş görünüyor...

Deivid ağzıyla kuş tutsa Fenerbahçe taraftarına yaranamaz artık. Geçen sene bizim için çok önemli olan AZ Alkmaar maçında kaçırdığı gol hala aklımdan gitmiyor.

Dünkü maçta da boş kaleye atamadığı gol eskisi gibi olduğunu gösteriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Seyrantepe Stadı İhalesi’nde Teklifler Alındı

Seyrantepe Stadı projesinde teklif veren firmaların belirleneceği ihale TOKİ tarafından bugün Ankara’da yapıldı.

Nurol İnşaat, Cengiz İnşaat, Eren Talu Mimarlık, Mesa İnşaat ve Bozoğlu İnşaat firmalarının sunduğu teklifler ihale şartnamesindeki kriterlere uygun bulunarak incelenmek üzere kabul edildi.

Yapılacak inceleme sonunda kesin olarak kabul edilen firma TOKİ tarafından önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak alıntıdır..

hayırlı ugurlu olsun Galatasaray ımıza

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Eskilerden söyle bir kadro kurdum...............

-----------------------Jefferson-----------------------

----Fatih -----Stepanov---------erdinc----------Eller

---------------------Symkowiak(Ayman)Kontejan dan dolayı --------------------

------Gökdeniz------------------------------Musampa-

---------------------Marcelinho-----------------------

------------Umut-------------------Jun----------

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Deivid ağzıyla kuş tutsa Fenerbahçe taraftarına yaranamaz artık. Geçen sene bizim için çok önemli olan AZ Alkmaar maçında kaçırdığı gol hala aklımdan gitmiyor.

Dünkü maçta da boş kaleye atamadığı gol eskisi gibi olduğunu gösteriyor.
    benim izledigim bölümde çok iyiydi..maçın tamamını izlemedigim içn sen daha iyi biliyosndr ama dedim ya izledigim bölümde çok saglam oynadı

Question

önemli olan deivid dün takımın kaptanymş gibi oynadı (tekrarlyorm izledigim dakikalarda )kendinden emindi .. önemli olan bu deivid geçen seneknden farklı bunu görmek çok kolay
    Bende sana soruyorum 3.lig takıma karşı oynadığı kendinden emin futbollalamı geçen seneden iyi oldğu kanısına vardıN???

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yeniden bir yapılanma olsa güzel olur.Bugün gördükten sonra Trabzonlu arkadaşlarıma üzüldüm.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

seneye cift forvetle oynanacak forvette kezman - deivid ikilisi oynayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by M.O.S.H View Post
    Ya kac puanla sampiyon olduk lutfen gecen seneki fener bjk we gs takimlarinin kadrolarini aklina getir kadro olarak kat kat ustunduk gecen sene fenere sampiyonlugu tuncay alex tumer gibi bireysel yetenegiyle mac kazandiran adamlar getirdi zico deil
    kardeş haklı olduğun yanlar var ama şu an hiçbir teknik direktör fenerbahçeyi zico kadar tanıyamaz diyelim zico kovuldu kim gelicek yerine? gelecek olan kişi geçen sezon yaşadıklarımızı bu sezon yaşatır mı yaşatmaz mı?garantisi yok! o yüzden zico ama tabii ki bu senin fikrin

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bende sana soruyorum 3.lig takıma karşı oynadığı kendinden emin futbollalamı geçen seneden iyi oldğu kanısına vardıN???
    bende sendeki zihniyeti anlamyorm adam geçen sene böyle 2.lig 3.lig takımlarına karşı oynadı ne yapabildi bu yıl ise kendine güveni gelmş gördüm sorumluluk aldı korner sonrası fener kontra atak yiyecekti koştu atagı durdurdu mücadele etti ..ayrıca antremanlarda da çok iyiymiş bunu sdce ben söylemyorm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    seneye cift forvetle oynanacak forvette kezman - deivid ikilisi oynayacak.
    dediğin gibi olursa vay halimize...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bende bi Galatasaraylı olarak gerçekten çok ama çok üzüldüm Trabzonspor lu kardeslerim adına

ivan Misafir

bende sendeki zihniyeti anlamyorm adam geçen sene böyle 2.lig 3.lig takımlarına karşı oynadı ne yapabildi bu yıl ise kendine güveni gelmş gördüm sorumluluk aldı korner sonrası fener kontra atak yiyecekti koştu atagı durdurdu mücadele etti ..ayrıca antremanlarda da çok iyiymiş bunu sdce ben söylemyorm
    evett bak herkes onu atlıo Hucum hattndan koştu ben aurelio sandm ilk başta Foul yaptı kontra yemedi takm

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Eskilerden söyle bir kadro kurdum...............

-----------------------Jefferson-----------------------

----Fatih -----Stepanov---------erdinc----------Eller

---------------------Symkowiak(Ayman)Kontejan dan dolayı --------------------

------Gökdeniz------------------------------Musampa-

---------------------Marcelinho-----------------------

------------Umut-------------------Jun----------
    Fıstık gibi kadro ...............

ivan Misafir

Trabzon halkı kadar takımınaa sahip çıkan 1 tane taraftar grubu söyleyinde görelim?

25. Default

arkadaşlar bana katılmayabilirsiniz ama bence bizim takımda şu anda avrupadaki rakiplerlerimizle canhıraş boğuşacak; golü ,oyun tıkandığında kendi bireysel meziyetleriyle kendisi yaratacak forvet oyuncumuz - golcümüz YOOOK. Şurası aşikar; çok kaliteli dünya çapında bir forvetin takımımıza gelmesi şart. "Bizde forvet bol,hücumda sıkıntı çekmeyiz" düşüncesine asla katılmıyorum. Hakan Şükür de çok emek verdi katkı yaptı yıllardır bu camiaya saolsun varolsun eywallah amma yeter artık be kardeşim ortaokuldan beri Hakanı seyrediyorum,kazık kadar adam oldum hala Hakan yaw.. biraz değişiklik.. görsellik, farklılık..

Mersinidmanyurdu'muz Uşakspordan Abdullah Apakı , Ordudan Mutlu Akçayı transfer etti bu futbolcular hakkında bilgisi olan yorum yapabilirmi buraya teşekkürler.

Benim zihiniyetimi anlama gerek yok... Bir ömür sana lazım olmicak birşey çünkü...
    Diyosunki Deivid iyi oynadı... Bnde dedimki 3.Lig takımına karşı oynasın artık...
    Sende dedinki ama bu sene geçen seneden farklı... Daha iyi... Bnde sana basit bir soru sordum 3.Lig takımına karşı oynadığı futbollamı vardın bu kanıya...

Sen olayı benim zihniyetime bağladın... Umarım sen haklı çıkarsın antremandaki iyi performansı 3.Lig takıma karşıkı performası onu geçen seneden daha iyi yapar...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ivan View Post
    evett bak herkes onu atlıo Hucum hattndan koştu ben aurelio sandm ilk başta Foul yaptı kontra yemedi takm
    bende uzak kameradan aurelio sandm yaknlaşnca bi baktm deivid bu bile bişey yani adam mücadele ediyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Benim zihiniyetimi anlama gerek yok... Bir ömür sana lazım olmicak birşey çünkü...
    Diyosunki Deivid iyi oynadı... Bnde dedimki 3.Lig takımına karşı oynasın artık...
    Sende dedinki ama bu sene geçen seneden farklı... Daha iyi... Bnde sana basit bir soru sordum 3.Lig takımına karşı oynadığı futbollamı vardın bu kanıya...

Sen olayı benim zihniyetime bağladın... Umarım sen haklı çıkarsın antremandaki iyi performansı 3.Lig takıma karşıkı performası onu geçen seneden daha iyi yapar...
    iyide bu bir hazırlk maçı bzen amatör küme takımları büyük liglerde ilk 5 oynayan takımlardan daha mücadeleci olabilyor..bu yüzden 3.lig olsn 5.lig olsn farketmez benm anltmaya çalışp da anlatamadıgm şey deividin kendine gelen güveniydi ayrıca sadece maçlarda degil antremanlarda da iyimş

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ivan View Post
    Trabzon halkı kadar takımınaa sahip çıkan 1 tane taraftar grubu söyleyinde görelim?
    haklısın kardes Ts hep dolu tribünlere oynadı maçlarını

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Yahu haLA aynı adamLar haLa aynı umutLar haLa aynı yaLanLAr vs..
    Ben size demedimmi transfer falan yok artık olursa stopere olacak diye ?
    Tamam kabul herkes ister yıldız futbolcuları takımda görmek, ama cok abartıyorsunuz yane
    Sizin gibiler sayesinde de gazeteler bi dünya para kazanıyor
    Neyse.. Deivid takımda kalacak, Mateus kiralık gidecek, stoper alınacak TÜRK! baska bi şey beklemeyin.. Bundan baska bi olay gelişirse süpriz olur, onu da klup açıklar..

Hade seLametLe..

Mesaj Yetkileri