1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: ofanssa ofans defanssa defans :) biraz havalı oldu ama

Default ofanssa ofans defanssa defans :) biraz havalı oldu ama

arkadaşlar bu siteden veya yabancı sitelerden binlerce taktik denedim ama hiçbiri tutmadı şimdi diyeceksiniz böle konuştuğuna göre süper bi taktik yaptığını zannediyordur die öle değil işte yaptım bi taktik şu anlık fb de denedim ilk sene lig + türkiye kupası + türkiye süper kupası + uefa cup çeyrek final 2 sene devam etmekte yanlız ufak bi hatırlatma hiç tranhsfer yapmadım fb nin kadrosu neyse onlan devam 2. sene doğal olarak carlosu kazımı filan aldım neyse bu taktiğimi sizlere sunuyorum inş sizede yardımcı olur

buyrun buda taktik

http://dosyam.net/?id=9rs769

yorumlarınızı bekliyorum

arkadsim eminsinmi taktik guzel die bn bi taktik kulaniorm ilk 14 macta 1 gol yedim sen 5 tane yemissin tmm golde atmissin ama avrupada basari yakalarmi taktik

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Enteresan bir taktik yahu defans çizgisini geriye koşturmaktaki amaç ne ki?

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Enteresan bir taktik yahu defans çizgisini geriye koşturmaktaki amaç ne ki?
    kontraları önlemek için ama hızlı defans şart
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sametyener View Post
    arkadsim eminsinmi taktik guzel die bn bi taktik kulaniorm ilk 14 macta 1 gol yedim sen 5 tane yemissin tmm golde atmissin ama avrupada basari yakalarmi taktik
    evt kardeşim ikinci sezon taktik oturdu takıma taktik şam. gruptan 1. çıktım manchasteri filan yendik

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kalende çok pozisyon vermiyormusun kontra yemeyeceğim diye çok ilginç geldi bana taktiğin.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Taktik ilginç ama 1'den fazla gol yediğinide görmedim yada gözümden kaçtı Hem fazla gol yemiyorsun hemde farklı galibiyetler alabiliyorsun..

aynen öle kardeşim bi dene bakalım yorum bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

taktik güzel ama alexi oynatamazsın bu taktikte o sıkıntı oluşturabilir veya iyi bir AMC'yi oynatamazsın

2. sezon gelen giden bunlar ilk sezon hiçbir değişiklik yoktu aziz yıldırım napıyosa bendede aynen o var

şampiyonlar ligi 2. turda shalke 04 ü eledim şimdiki rakibim porto bakalım nolcak bu arada talihsiz bir şekilde nasıl oldu hala anlamış değilim antalyaya yenildim abartısız 10 tane sakatım vardı o maçtan önce oluyo arada fmninde zevki burda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    taktik güzel ama alexi oynatamazsın bu taktikte o sıkıntı oluşturabilir veya iyi bir AMC'yi oynatamazsın
    yok be ofansta sıkıntı yaşamıyorum marco paşayla appi saolsun uzaktan hallediyolar

133 bakan var hiçmi deneyen yok

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

enteresan ama başarı güzel bravo...

Mesaj Yetkileri