Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: Atletizmden Futbola Wigan Athletic Eray Adada

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Evet arkadaslar yeniden sizlerleyim.2. sezonumda ilk yari bitmek uzere
    Gecen senenin bi ozetini yaparsak ligi 3. bitirdim FA Cup u aldım sezon hazırlıklari cercevesinde 4 hazirlik maci yaptı 5 transfer yaptim(Ben Foster,Van Damme,Fredheim Holm,Larsen,Wiltord) Ve sezon bası Barcelona ya sampiyonlar ligi on elemesinde elendim Daha sonra CSHD Yİ ALDIM
    Uefa fa 1. turu rahat gectim Gruplar aciklarndi Sevilla Anderlecht Red Star WİGAN Rosenborg
    Wigan:4-1:Rosenborg
    Anderlecht:1-0:Wigan
    Wigan:1-1:Red Star
    Sevilla:2-2:Wigan
    Evet bu sonuclar beni grupta anderlecht in ardından 2. yapti ve şampiyonlar liginden gelecek rakibimi beklemeye basladım
    Lig de 6. yim isler umdugum gibi gitmiyor ligde UEFA da ii ama Lig de hayal kırıklıgına ugradim lig ve uefa icin 2 3 takviyeye daha ihtiyacım var siz birkac isim onerirseniz cook sevinirim. transfer donemi yaklastı defans 2 orta sahs ariom forvette fena olmaz 9mytl butcem bekliyorum...
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

defansin ve ortsahanin neresine? forvete Eddie Johnso'nu öneriyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    defansin ve ortsahanin neresine? forvete Eddie Johnso'nu öneriyorum
    evet ama o adama izin cıkmadi ortasaha ve defansin ortasi...
    önerilerinizi bekliyorum
    Darağacında Olsak Bile ;

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

defansin ortasina Zat Knight, Garay
    Ortasahani ortasina: arouca, lucas,

garay, arouca ve lucas'ı alamazsın iş izninden dolayı..

Lee Chun-Soo alırsan güzel olur forvete.
    Defans içinse tudor'a bak derim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Default Atletizmden Futbola Wigan Athletic Eray Adada

slm arkadaslar wigan kariyerimle sizlerleyim Gece uyurken:
    03.00: Ozel Numara
    Eray:Kim bu manyak
    Ozel No:Hi Eray! How are you
    Eray:Kimsin lan dalgami gecıon benle
    Ozel No:I am Dave Whelan
    Eray:HAA bende Tom Cruse
    Dave Whelan:Selam Eray Ben Wigan Atletik baskanı Mr.Whelan
    Eray:Memnun oldum Ne oldu hayırdır gecenin bi yarısı?
    DW:Ya sorma gözüme uyku girmedi Ne olacak bu wiganın hali derken sen aklima geldin aradim 118 i (İngilterede 118 ne arasın yalanci adam) buldum numaranı aradım bu saatte
    Eray:İyi halt ettin Ne güzel uyuyodum EE ne oldu
    DW:Biletini ayırdım Yarın İngiltere ye JJB stadına geliyosun ve bir basın toplantısıla Wigan ı calıstırmaya baslıyosun
    Eray:Kime emir verion Mr. Whelan babanın usagı yok burda ama senide kıramam simdi hadi bakalm yarin gleiyorum
    DWBozuk turkcesiyle)Saol dostum Seni aramızda gormek icin sabirsizlanıyorum Hadı GOOD NIGHT

[img=http://img337.imageshack.us/img337/1813/737qe8.png]

ERTESİ GUN

FANATİK:ERAY ADAYI SALLAMAYA GİTTİ
    FOTOMAC:TUGAY EMRE VE TUNCAY A ARKADAS CIKTI
    FOTOSPOR:REAL MADRİD İ ELİNİN TERSİYLE İTTİ(yine yalan haber)
    THE DAİLY MİRROR:WELCOME TO WİGAN
    StarTv Spor Haberleri Ertem Sener:Bültenimizi son bir haberle kapatiyoruz Eray Ebil İngiltere ye indi 5000 civarinda taraftar karsıladı Yrın klup binasında resmi sözlesmeyi atmasi bekleniyor!!!

Ve imza gunu
    Eray:Buraya basarı icin geldim Takım avrupa kupalarina katilacak 6 hazirlık macı oynayacağız 4 5 takviye sart Takımda istemedigim 2 3 disiplinsiz oyuncu var İnsallah Dave Whelan Baskanımım yardımıyla Wigan iyi yrlere gelecek
    TARAFTAR:I LOVE YOU ERAY I LOVE YOU ERAY.....

Hazirlik maclari basarinin gostergesiydi

Evet 12.5 m ytl lik transfer butcemler gerekli takviyeleri yaptım

Lee Chu Soo taraftarı costurmustu adeta

Hiccc Lee ye cosarlarda Iversen altta kalırmı?

Bu Transferler 11m ytl tutmustu ama Tottenham ın oyuncum Leighton Baines e yaptıgı teklif hepsinin borcunu karsilamaya yetti 10M YTL İSTE

Evet ilk macim bolton lar taraftar ve baskan transferlerden mutlu ezeli rakibim ve ilk hafta rakibim olan bolton kiskanclik krizlerindeydi umariz iyi bir sezon gecirirz Kariyerimle sizlerler olmaya devam edeceğim

WİGAN KUCUK TAKIM DEGİL BUYUMEYE HAZIR TAKIM ERAY EBİL....

SİZLERİ COK SEVİYORUM

BOL FM Lİ GUNLER DİLİYORUM HERKESE BASARILAR

eVet iste derbi buna denir

yonetim cok mutlıu

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar dılerım
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

ilahi elin ingilizine şakır şakır Türkçe konuşturmuşsun başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

saolun arkadaslar insallah basari gelecek

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

evet lige hızlı basladım 3 de 3 yaptım 4 5 mac sonra fiksur ss sini de koycam
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar kendi gozlerinizle gorun premier lig de 7 lig cupasında 1 mac yaptım
    Henuz maglubiyetim yok

Bu sonucların ardından taraftar destekledigi takımın yıllar sonra lidelik koltugunda bulunmasından duydukları mutlulgu dile getiyorlar Bakalım Sizce bu saltanat ne kdar surecek dusunceleriniz neler
    Darağacında Olsak Bile ;

12. Default

bravo eray cok ii baslamissin gercekten transferler cok ii tkım ici uyum sorunuda olmazsa insallah basari gelir gercekten cok ilginc bi kariyere benziyor

Iversen nerede biz oradayiz.
    Olumune wiganliyiz artik. Basarilarinin devamini dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ozgur0ozdemir View Post
    Iversen nerede biz oradayiz.
    Olumune wiganliyiz artik. Basarilarinin devamini dilerim.
    saol kardes ben zaten herzaman rosenborgluydum
    HERZAMAN HERYERDE I V E R S E N gol gol gol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet arkadaslar tekrar merhaba VE iste 2 ay boyle gecti
    8 lig 2 lig kupası macı yaptım
    ama malesef tottenham a elendim iste fikstur

ve iste ligdeki en kritik viraj
    ilk yaridaki son 4 macım Chelsea Arsenal Manu Liverpool
    en zoe rakipler bunlar umarim toplam 5 - 6 puan cıkartabilirim

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ve chelsea macı
    aslında gercegı soylemek gerekırse chelsea bu galibiyeti kaliteli oyuncularıyla hakeden taraftı fakat futbolcularımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum

ve arsenal macı
    bu macın basında 10 kisi kaldım fakat buna ragmen muthis bir oyun sergiledim
    ve 1-0 one gectim daha sonra son 10 dakkaya girilirken 1-2 yaptılar durumu ama 89 da emile heskey sahneye cıktı ve skoru belirleyen golu attı 2-2

ve Manchester macı
    zorlu maclarım aralıksız devam ediyordu bu sefer rakip sampiyonlugun en onemli adaylarından Manu ydu maca hızlı basladı manu ve daha 11. dakikada 2-0 one gecti Wigan cabuk toparlandı ve 28 de 2500 Civarında wigan taraftarını umutlandıran gol geldi Emile Heskey den 55 de Carrick atıldı
    Manchester taraftarını korku sardı fakat umutlar ve korkular bosa cıktı...

ve Livepool macı
    evet zorlu 1 aylık virajın sonuna gelmistik artık rakip liverpool du JJB stadını dolduran 25129 taraftar aslında uzun yıllar unutulmayacak bir maca tanıklık edieceklerdi Onceki 3 macta sadece 1 puanla yetinen Wigan tum gucunu bu maca saklamıs gibiydi.Maca hızlı basladı 8.dakikada 1-0 one gectik 33 e geldigimizde skor 1-2 aleyhimizeydi 36 da eski livepool lu heskey durumu esitledi ve dakika 81 valencia herkesin ofsayt diye durdugu bir anda muthis bir fuzeyle skoru belirleyen golu atmıstı ve bu virajdan top. 4 puan cıkardım

ligin ilk yarisi bitmisti biz averaj farkıyla liderdik fakat onumuzde daha oynamamız geren 19 mac ve bir suru kupa macı vardı devre arasında bir iki takviye yapmaya karar verdim titus bramble ve camaranın sakatlıgı canımı sıkıyoru iste ilk yarı boyle gecti buyrun

Bir soru:Sizce defansa ve forvete hanig iki fubolcuyu almalıyım oneri yaparsanız cok sevinirim....
    Darağacında Olsak Bile ;

harika gidiosun wigan ı sampion yaparsan cok buyuk iş basarmıs olursun bu basarı tarihe altın harflerle kazınır ama 19 mac daha var destekciniz...

16. Default

bravo kardesım zorlu maclar oynamıssın gercekten heyecanlı olmus ilk yariyi lider biitrmek zor baya dogrusu basarılarının devamını diliyor hikayeni heyecanla takip ediyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Bir Iversen modası aldı gidiyor..

omer-faruk-14 Misafir

Quote Originally Posted by TobiAslan View Post
    Bir Iversen modası aldı gidiyor..
    Ne de olsa hepimiz İlhan abinin öğrencileyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

vee Ezequiel Garay sesleri

Wigan transfere doymuyor yeni hedef 21 yasındaki Racing oyuncusu Garay
    bonservis konusunda puruzler halledilirse transfer an meselesi

veee İste bir transfer bombası daha Wigan forvet arayıslarına son noktayı koydu Wigan ın Eski 21 Yas Altı takımını formasıda giymis olan Bobby Zomora yı 7m ytl ye renklerine kattı ayrıca defans arayıslarınıda surduren Wigan Garay transferinde izin çıkmazına girince transfer tıkandı yeni hedef İnterin arjantinli defansı Nicola Burdisso

Bobby Zomora

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/DEMO/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]

Nicola Burdisso

Ve yeni transferler bir basın toplantısıyla medyaya tanıtıldı

Eray:İki kaliteli transfer yaptık eksik mevkileri en iyi sekilde doldurduk.Umarım basarılı olurlar ve sampiyonluga ulasırız
    Buırdisso:Buraya gelirken on yargılarım vardı ama Wigan gercekten iyi bir takımmıs
    Zomora:West Ham da huzur yoktu transfer listesine konmayı talep ettim ve beni Wigan aldı Su anda cok mutluyum
    Baskan:İki guzel ve kaliteli transfer yaptık Menajerimize ve Taftarımıza tesekkur ediyoum Umarım basarılı olurlar
    Ayrıca Burdisso nun 6 Zomoranın 24 Numaralı formaları giyecekleri acıklandı

Darağacında Olsak Bile ;

20. Default

eray abi transferler iyi keske Garay ı da alabilseymissin ama burdisso ve zomora onlarda iyi transferler umarım basarılı olursun

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by niceray View Post
    eray abi transferler iyi keske Garay ı da alabilseymissin ama burdisso ve zomora onlarda iyi transferler umarım basarılı olursun
    saol kardesim Keske alsaydım ama naparsın ah fedarasyon ah
    Darağacında Olsak Bile ;

22. Default

evet keske alsaydın adam super gelision insallah sampiyon sen olursun
    eger sampiyon olursan valla muthis olur da bakıom yorumlar biraz az be aslında cok zevkli gidio hikaye

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Evet arkadaslar Wigan ile koskoca 1 sezon bitti gercekten yorucuydu
    Cok zorluklar yasadık sıkıntılar cektik Cok isstedigimiz Premier Lig şampiyonluğunu alamadık Ama Chelsea ve Man Utd nin ardından 3. olup Hem avrupa kupalarına gittik(SAMPİYONLAR LİGİ) hem Ezeli rakip Boltonu Geride bıraktık(2 puan fark)
    İste Premier Lig

FA Cup da İstedigimiz sonucu aldık ve sampıyon olduk iste son 3 mac
    6th Round Wigan:2-0:Man Utd

Semi Final Blacburn:2-4:Wigan

Final Bolton:1-2:Wigan(Uzatmalı)

İste mutlu son Ezeli rakip Bolton u yine yenmistik taraftar zafer sarhoşlugundaydı.Baskan cok mutluydu.İlk kez kazanmıstı Wigan Bu kupayı tabi Ligde 3. lükde basarıydı Şampiyonlar ligine katılacaktı takımımız.

FA Cup Finali sonrası Basın Acıklamaları

Eray:Oncelikle oyuncularımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum.Taraftarımıza boyle bir sevinc yasattıgımız icin mutluyuz.Ayrıca Baskan ve yonetim kurulumuza bizlerden desteklerini esirgemedikleri icin sukranlarımızı sunuyoruz..
    Bu galibiyetin ezeli rakibimiz karsınında alınmasıda sevincimizi 2 kat artırıyor.....

Başkan:Ben ne soyleyebilirim ki Su anda galiba dunyanın en mutlu insanıyım dersem yalan olmaz.Herbirini alınlarından opuyorum ve hocamız Eray ı tevrik ediyorum..

Futbolcular:Oncelikle kupayı aldıgımız icin cok mutluyuz insallah hocamız seneyede takımda kalır.Ve premier lig sampiyonu oluruz..

ERTESİ GUN BU OLAY BASINDA BUYUK YANKI UYANDIRMISTI

The Daily Mirror:İmpossible is Nothing(Hicbirsey imkansız degildir)
    Marca:El Mundo da Gracias AS Erays' Wigan Athletic FA CUP
    Fotomac:Eray İngilterede tarih yazdı
    Fanatik:Fatih Terim i kıskandıracak basarı
    Fotospor:FA Cup Finalinde TURKİSH KEBAB

ingiltere basını buna cok onem veriyordu yankıları gunler gecmesıne ragmen devam ediyordu
    fakat Wigan cephesinde sok bir gelisme yasanmıs Eray yeni kontart konusunda Baskan Dave Whelan ile anlasamamıstı Bu olay tedirginlik yaratıyordu.Eger Baskan Eray ın istedigi oyuncular icin yeterli para ayırırsa Eray takımda kalacak.İlk sezon bitti insallah ikinci sezonda da takımda kalırsam sizlerle 2. sezonuda paylaşacagım Transfer doneminde an ve an sizlerle olucagım Herkese bol FM li gunler...
    Darağacında Olsak Bile ;

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Bravo ilk sezon icin guzel bir basari...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

saolun arkadaslar yeni transferlerimle tekrar sizlerle olucagım
    Darağacında Olsak Bile ;

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Gönüllerin Şampiyonu WİGAN ATHLETİC

29. Default

haydi bakalım eray abi senden iyi transferler bekliyoruzz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Evet arkadaslar takımımla 2 senelik sozlesme yaptım Yeni sezon oncesi hazırlıklarım bitmek uzere.Transferleri bitirdik.Transferler icinde cok onemli oyuncular var.Gereken yerlere as ve alternatif olmak uzere toplam 5 adet transfer gerceklestirdik.Tabi sınırlı butcemizin yetiigi kadar.İste imza sov...

1-Ben Foster(Kaleci) ManU 5M YTL

2-Jelle Van Damme(Defans) Anderlecht 1.2M YTL

3-Kevin Larsen(Orta Saha) FC Lyn Oslo 1M YTL

4.Daniel Fredheim Holm(Orta Saha) Valerenga 3M YTL

5-Slyvain Wiltord(Forvet) Lyon 550K YTL

Hepsinin toplam maaliyeti 11M YTL tuttu Taraftarlar da transferlerden memnundu İste onlar

Evet transfer asaması bitmis Avrupa Macerası baslamıstı 3. Ön Eleme macında seribaşı deildim tabi Ve kim geldi dersiniz BARCELONA
    iLK mac sahamızdaydı ama sonuc tam bir hezimetti 0-5

aslında hersey acıkca ortadaydı artık Wigan a UEFA yolu gorunmustu UEFA icin transferlerimiz yeterliydi Ama daha onemlisi sırada Community Shield VAR sırada bu macım Chelsea ile Son sampiyon Lige kupayla baslamak takımımız icin cok ii olacaktı Veee iste o mac

İstedigimi aldım sampiyon olduk supriz bir sekilde Penaltılarla Kazandık

Evet boylece Wigan a tarihindeki 2. kupasınıda kazandırmıs oldum Yeni sezon bizleri bekliyor umarım bu kez sampiyonluk bizim olurrrr....
    Darağacında Olsak Bile ;

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri