1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: FM Modifier Allah Aşkına Yardım!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Exclamation FM Modifier Allah Aşkına Yardım!!!

arkadaşlar ben bu modifieri kullanamıyorum. v2.2 ve v2.1'i indirdim ama kullanamıyorum. load'a basıyorum sağa sola heryere basıyorum ama hiç bişey olmuyor. artık monitöre kafa atacak hale geldim, yedim kafayı yaa. nerde hata yapıyorum bilmiyorum. oyunu sildim, herşeyi kaldırdım skin, face vb... yani pc'de fm 2007 ile alakalı hiç bişey bırakmadım sonra hepsini tekrar yükledim ama yok yok yok yine olmuyor. eğer yardım edemezseniz pc'ye format atacam ama bunuda yapmak istemiyorum. işin uzmanları lütfen yadrdım edin. sırayla anlatın. programı açtıktan sonra neye basacaz ne yapacaz bi söyleyiverin ya saat iki buçuk ve delircem...

dostum oyun açıkken çalıştırcaksın modifier i
    sonra load diceksin...

oyunu aç.. sonra modifieri aç ve oynadığın oyunu yükle. sonra modifierde load'a bas.. yüklenince sol altta toplam şu kadar veri yüklendi gibisinden birşey yazacak. onu görünce istediğini yap modifierle..

boşuna silmişsin oyunu keşke sorsaydın

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Exclamation

file:///C:/Documents%20and%20Setting...Desktop/ss.bmp

arkadaşlar görüntü bu işte resme bakın belki sorunu anlarsınız, çünkü yaptıklarınızı en az 100 kere yaptım ama hiçbişey olmadı. oyun kapalıyken açıkken ama hiçbişey yok.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

hangi oyun veriyonunu kullanıyosun??

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Exclamation

Quote Originally Posted by GingkO View Post
    hangi oyun veriyonunu kullanıyosun??
    7.02 versiyonu kullanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konu açarken kullandığımız başlıkların forum kurallarına uygun olmasına dikkat edelim.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri