1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Saygı

Thumbs up Saygı

Arkadaşlar gerçekten gs de yada küçük bir takımda avrupada başarılı olursanız ünlü futbolcular gelirmi ben gs deyim hiç bi futbolcu gerlmiyo bende yemin ettim avrupada başarılı olup bunları alacam eğer gerçekten böle bi şey varsa lütfen cvp bınızı ''evet'' ya da ''hayır'' diye yazmayın

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

ben bjk deyim cicero,feindonu,d'alexsondoru filan aldim

Ne alakası var şimdi

Quote Originally Posted by peker_553
    Ne alakası var şimdi
    ne kadddar kaprisli bi arkadaşmışsın sen yaw...

semih5, bjk deyim iyi oyuncuları alabildim diyor. sen de alırsın diyor

Quote Originally Posted by semih5
    ben bjk deyim cicero,feindonu,d'alexsondoru filan aldim
    bu arkadaşın sözünde hiç bir ters bişey yok. gayet te anlamlı bişey yaznış. Ama sen hem yardım istiyorsun hemde ters cevaplar veriyon. Senin buu cevabını okuduktan sonra milletin sana yardım edeceğini pek sanmıyorum ama neyse...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

ilk once anlada sonra konus sonrada gel yardim iste

Nesil
    2005
    Yer
    34

semih yardım istemedi ki 2. si uefa da yada şamp liginde basarı elde edince gelio iyi adamlar tabi biraz ugrasmak gerek

Nesil
    2005
    Yer
    KAPALI ALT

avrupa da başarılı olunca yani uefa ş.ligi ni alınca takımın werdiği maaş artıyo we oyuncuları ilkna etmek normalden kolay oluyo büyük kupa aldığınızda bi oyuncunuzla sözleşme imzalamayı deneyin maaşın arttığını görüceksiniz

şampiyonlar ligini kazan o zaman paran varsa gelir

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

tabi büyük takımlardan kapmak için peşinatı da yüksek tutacan kontratta.Ben daha ikinci sezonumda Beşiktaş'a Kerlon'u aldım,alırken deportivo,Valencia falan teklif etti istediğinin iki katını verdim,takıma getirdim ve şimdi uçuruyor beni Avrupa'da.Büyük yıldızlar yerine ben genç yıldız adaylarını alıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

walla ben ilk sezonu bitirdikten sonra alvaro recoba ve uğur yıldırım'ı aldım. ilk sezonumda da ayrıca uefa gruplarda elenmiştim. ama zaten uğur gs'ye gelmeye meyilli çünkü favori kulübü gs. alvaro recobanın da sözleşmesi bitmişti

Nesil
    2005
    Yer
    izmir-Sakarya-Tekirdağ(öm

Talking

büyük başarı kazansan elbette gelirler ama gidipte ronaldinho ya fln boşuna teklif yapma sadece zaman kaybı olur

Mesaj Yetkileri