1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Paf Takımı

Smile Paf Takımı

Arkadaşlar bildiğiniz gibi milli maç aralarında uzun süreli tatiler var 14-15 gün bu arada 18-yada 20 yaş altı takımıyla maç yapıyorum hem oynamayan oyuncular for tutuyor hemde alt yapıda beğendiğim oyuncuları as kadroya alıyom.sizde yapıyormusunuz

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

ben yapmıyorum ben şuan milandayım ve yapmadım

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Ben de yapıyorum, en sevdiğim şeylerden biri bu hatta.

Bende yapmiuyorum

Hic yapmadim ama genclere cok sans veriyorum özellikle U20 ve U18 takimindakilere. 22 kisilik bir kadrom var ve oyunculari esnek kullanmiyorum yani her mevkide 2 kisi oluyor. Ikiside herhangi bir sebepten dolayi oynayamayinca Altyapidan yerine adam aliyorum ve skoru etkileyen bir hata yapana kadar oynatiyorum.

Cok iyi oluyor cünkü ileride takimda düsündügüm gencler tecrübe kazaniyor ve kendini gelistiriyor. PA'si düsük olan futbolcularin ise degeri yükseliyor ve daha iyi fiyatlara satabiliyorum.

Ben böyle sakat oyuncum varas oynatacak adamım yoksa yapıyorum.Zaten genelde paf takım maçlarının kontrolu bendedir ben yönetirim

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

pek fazla olmasada yapıyorum
    zaten gençlere çok şans veririm yakında TÜRKİYE 21 yaş altının hepsini almaya çalışacam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben yapmıyom pafta oyuncu tutmam hiç hepsini serbest bırakırım.ama gelecek vaadedenleride kiralık yolklarım.al sana form

Lightbulb

Arkadaşlar bi de bu yödnedn bakın mesela ben gs deyim linderoth olmasa mehmet güven olacaktı o yüzden yedek kalıyo bende maçlarda riske etme istemediğiimim için 18 takımıyla yaptığım maçta oyantıyom.yada zico nasıl antep maçndan önce paf takımda oynatığı yededk oyucnuları beğenip as kadroya aldıysa bende de olur. YA DA (3 seçenek) önümüzdeki maça değişik bir kadroyla çıkmak istiyosunuz o kadroyu orda denersiniz (4 seçenek ve en önemlisi)oyuncuarın moralleri düzdelirr şimdiden sağlunn

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Arada yapıyorum
    Galatasaray gibi önemli altyapıya sahip olan takımlar icin iyi oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

yok valla yapmıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

yapmıyorum zaten yabancı liglerde reserve lig oldugu icin cogu oyuncu orda form tutabiliyor istediginde alıyorsun

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

milli mac aralarına avrupanın büyük takımlarıyla oynanan turnuvalar sıkıştırıyorum,turnuva başına en az 2-3 m para kazanıyorum,ordan kazandığım parayla en yetenkli gençleri transfer ediyorum,bu da bir tür altyapıyı güçlendirme yöntemi)

valla hiç yapmadım ama belki denerim bi ara...

yeni sezona geçecekken reserve ve 18 yaş altı takımımla turnuva yapıyorum ben klübüm adına tabii 4. de tanınmamış bir ekip oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bundan sonra yaparım eğer yararlı olucaksa

Mesaj Yetkileri