1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Tevez Fiyaskosu...

Default Tevez Fiyaskosu...

FM 2007'de 2 defa oynatma şansı buldum ikiside fiyasko ile sonuçlandı ama ikisindede 35m euro para getirmesini bildi İlki Sezon 2009,2010 sezonu Galatasarayın başındayım bedava transferle aldım tam bir fiyasko Cesar Delgado'nun yarısı kadar oynayamadı sezon sonu uyum sürecini atlattım Türkiye'ye alıştım dedi ama riske girmedim bedava aldığım adamı 35m euroya sattım. 2, buluşmamız ise başka bir oyunda oldu 2010-11 sezonu Atleticonun başına yeni geçtim Aguero ve Tevezi ben gelmeden evvel satmışlar :S ve yelerinde Tevez , Yakubu ikilisi var ben devre arasında Yakubu'yu satar iyi bi santrafor alırım derken giden adam yine Tevez oldu Yakubu 14 maçta 16 gol Tevez 20 maçta 8 gol ve bu seferki adresi 35M euroyla marsilya oldu ordada AMC oynatıyorlar 7,38 ortalamayla oynuyor 8 maç 0 gol 0 asist 0 maçın adamı ee Tevez sizde nasıl ?

valla oyundan oyuna fark ededbiliyo oyuncunu durumu ama ben bikez deneme fırsatım oldu bi sezonda 19 gol attı sora oyundan sıkıldım kapadım

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

Ya çok haklısın çok yüksek maç ortalama puanı olmasına rağmen çok az gol atıyo o yüzden şimdiye kadar hiç almadım

ben de süperdi valla,değişiyo oyuna göre...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

valla bende westhamla 2 sezon oynadım onla gitcem dedi yollamadım ilk sezonun ilkyarısı 5 gol attı 2. yarı açıldı 15-16 gol falan attı 2. sezonun ortasında henüz gol atamamıştı ben istifa ettim laudrup geçmiş takımın başına 12 golle bitirdi sanırım ama asistleri güzel

HIc denemedım ama onun yerıne neredeyse her oyunumda kerlonu alırım

anladımki bu adamdan forvet olmaz amc oynatmak lazım zaten oyun genelde öyle oynatıyor onu. batuhan daha iyi be hiç olmazsa wonderkid oluyor ilerde

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Benim oyunlarda dehşet oynar.West Ham'ı aldığımda attığı 2 gol hala aklımdan çıkmaz.

İlkinde topu aldı.Sürdü, 2 kişiyi geçti, çok sert vurdu, top üst direkten döndü.Top döndükten sonra ilk anda gelişine bir daha vurdu ve gollllllll.

Bir diğerinde ise rakip Wigan'dı.Tevez'e çok güzel bir pas atıldı.Öyle bir çalım attı ki anlatamam.Sonra kaleci ile karşı karşıya ve gollll.

Quote Originally Posted by sergioagüero View Post
    Benim oyunlarda dehşet oynar.West Ham'ı aldığımda attığı 2 gol hala aklımdan çıkmaz.

İlkinde topu aldı.Sürdü, 2 kişiyi geçti, çok sert vurdu, top üst direkten döndü.Top döndükten sonra ilk anda gelişine bir daha vurdu ve gollllllll.

Bir diğerinde ise rakip Wigan'dı.Tevez'e çok güzel bir pas atıldı.Öyle bir çalım attı ki anlatamam.Sonra kaleci ile karşı karşıya ve gollll.
    Heyecenlandım şimdi

Quote Originally Posted by sergioagüero View Post

Sen bide Gaston fernandez ve batuhan'ı izle o zaman Tevez'i çöpe atarsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Tevez her zaman süper

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

bazen bazı oyunlarda kötü olabiliyor oyuncular

13. Default

bende de super oynuyor valla.19 macta 24 gol 7 asist ile oynuyor.Yarim sezondur bende.Fenerbahcede yani.30 yasinda aldim 19 $

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende tevez harika oynuyo 4 sezon üst üste en iyi avrupa golcüsü seçildi

Ben de 50 milyona almıştım chelsea ye yarıda 15 maçta 2 gol attı ondan sonra 40a sattım zarara geçtim

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Bence Parayı bastırıLıp aLıncak bi oyuncu değiL kadro dursa yararLı oLabiLir fakat oLMassa eksikLik yaşanmaz

Mesaj Yetkileri