1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: haberleri okuyamiyorum

Default haberleri okuyamiyorum

ya arkadaslar sorumlu kisiler bana bi yardim edin kayitli oyunumu aciyorum ancak haberler e girince haberler gorunmuyo yesil sayfa geliyo bos yesil sayfa haberler yok nasil duzelticem diger hersey normal haberler birikti zaten traansfer donemindeydim belki transfer teklifi gelmistir bi yardim edin cache yi sildim ancak yine ayni
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya bi yardim edin be sadece okuyosunuz bu ne yaa bi iki kelime yazin

Nesil
    2007
    Yer
    Karsiyaka, Izmir

bu hatayi yuklu oyunda sonradan mi yapti? eger oyleyse en son yukledigin skin veya addon'u sil, duzelir. veya da yeni ve farkli bir skin/addon yuklemeyi dene

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by sdtdursun View Post
    ya arkadaslar sorumlu kisiler bana bi yardim edin kayitli oyunumu aciyorum ancak haberler e girince haberler gorunmuyo yesil sayfa geliyo bos yesil sayfa haberler yok nasil duzelticem diger hersey normal haberler birikti zaten traansfer donemindeydim belki transfer teklifi gelmistir bi yardim edin cache yi sildim ancak yine ayni
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya bi yardim edin be sadece okuyosunuz bu ne yaa bi iki kelime yazin
    kardesim biraz sakin olsan okuyup yazmayanlar emin ol sorunun cozumunu bilmeyenlerdir herkesin bilmiyorum diye cevap yazmasının sana yardımı dokunur mu?

ya arkadasim ewet kayitli oyunumda oldu bu olay ama yeni bi oyun kurup denedim ordada skin yuklemedim ayrica ne yapmam gerek

Nesil
    2007
    Yer
    Karsiyaka, Izmir

daha onceki mesajda da yazdim. yeni bir skin download edip dene sitemizden...

Mesaj Yetkileri