Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 127 sonuç

Konu: Kaan Kariyer

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Wink Kaan Kariyer

Kaan'ın Kariyerleri Artık Bu Topic'te!

Bundan böyle bütün kariyerlerimi bu başlık altında toplayacağım.Böylelikle hem forumda kirlilik olmayacak hem de kariyer hikayelerim daha uzun soluklu olacak.

İlk Takım : Fenerbahçe

Kariyerime Fenerbahçe ile başladım.Yaklaşık 15 maç yaptım.Ss'ler yarın burada olacaktır.Kariyere geçiyoruz..

Son Dakika ! ! ! Fenerbahçe Yönetimi Sonunda Olaylara Dur Dedi ! ! !

Fenerbahçe yönetimi takımın üstüste aldığı mağlubiyetler ve iktidarsız futbol sonrası takımın Teknik Patronu Arthur ****nes Coimbra Zico ile yollarını ayırdı.
    Saat 11.30 gibi basın toplantısı düzenleyen Aziz Yıldırım şu şekilde konuştu

"Yaklaşık 1 sezondur takımın gösterdiği iktidarsız futbol iyice bizi bunalttı.
    Taraftarların da isyanı sonucu bu karara vardık.Eski teknik direktörümüz Zico'ya teşekkür eder,bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

Yeni Teknik Direktör arayışlarına başlamış bulunmaktayız.Hedefimiz takıma tanınmış isimlerden çok işini iyi bilenlerden birini getirmektir.Camiamıza hayırlısı olsun."

Muhabir:Zico'nun Fenerbahçe kulübünden alacağı 1 milyon YTL tazminatı ödenmediği ve kendisinin Fenerbahçe kulübüne dava açacağı doğru mudur?

" Bu haberler kesinlikle asılsızdır.Eski Teknik Direktörümüz Zico ile yollarımızı 2 saat içinde konuşarak ayırdık.Kendisinin tazminatı peşin ödenmiştir.Zico'da böyle bir açıklamasının olmadığını bize izah etmiştir."

Muhabir:Zico'nun yerine medyada Cristoph Daum,Ersun Yanal ve Rıdvan Dilmen'in isimleri geçiyor.Bu 3 isimden biriyle anlaşacağınız doğru mudur?

" Şuan da görüştüğümüz 2-3 hoca var.Gereken açıklamayı bu hafta yapacağız,herşey Fenerbahçemiz için.Basın toplantısı bitmiştir arkadaşlar. "

Yönetimin görüştüğü 2-3 kişiden birisi de bendim.Uzun yıllar boyunca sırasıyla Fenerbahçe,Livorno,Real Murcia ve İstanbulspor takımlarının formasını giymiştim.

İşte Futbolcu İstatistiklerim:

1990-1997 : Fenerbahçe - 72 maç 20 gol

1997-2000 : Livorno - 30 maç 2 gol

2000-2003 : Real Murcia - 43 maç 6 gol

2003-2005 : İstanbulspor - 54 maç 10 gol

2005 sezonu sonu geçirdiğim menisküs hastalığı sonrası futbol hayatım sona ermişti ve Teknik Direktörlük hayatım başlamıştı.

3 Gün Sonra

Aziz Yıldırım'a yalvar yakar Fenerbahçe Kulübü Teknik Direktörlüğümü kabul ettirmiştim.Maaş olarak çok düşük bir ücret istemiş,Lig ve Kupa'yı kazanacağıma dair yemin etmiştim.

Bu gelişmeler üzerine Aziz Yıldırım Fenerbahçe Kulübü Teknik Direktörlüğümü basın toplantısıyla ilan etmişti.

İşte o basın toplantısı . . .

Aziz Yıldırım:"Evet arkadaşlar basın toplantımıza hoşgeldiniz.Bildiğimiz üzere eski Teknik Direktörümüz Zico ile 3 gün önce yollarımızı ayırmıştık.Bugün yola eski futbolcularımızdan Kaan Selçuk ile devam ediyoruz.Kendisine ve takımımıza başarılar dileriz."

Muhabir: "Medyada takımın adı bu kadar çok ünlü Teknik Direktör ile geçerken siz tecrübesiz Teknik Direktör Kaan Selçuk'u seçtiniz.Sizce Selçuk takımın ağırlığını kaldırabilecek mi?

Aziz Yıldırım: " Ben şahsen Kaan kardeşimize çok güveniyorum.Kendisi zaten yıllarca takımımızın da formasını giymişti.Ancak geçirdiği rahatsızlık sebebiyle futbola veda etti.Ben Kaan kardeşimin sonuna kadar arkasındayım.İnanıyorum ki o bütün eleştirilere cevap verecek."

Muhabir: Kaan Selçuk'un tecrübesiz oluşu sizi hiç endişelendirmedi mi?Üstelik taraftarlar da bu olayı şaşkınlıkla karşıladılar?

Aziz Yıldırım: "Taraftarlarımızdan şu süre zarfında tek isteğimiz yeni Teknik Direktörümüze ve takıma destek olmalarıdır.Takımımız için en doğru seçimi yaptık.Bu yüzden hiç bir şekilde endişe gibi bir duygu ile karşılaşmadık.Basın toplantısı bitmiştir teşekkürler.."

Ve artık Fenerbahçe'nin Teknik Direktörüydüm.Takım ve Teknik Heyetle tanıştıktan sonra hemen yönetimle birlikte transfer çalışmalarına başladık..

İlk ilgilendiğimiz oyuncu Norveç'in Rosenborg takımından Steffen Iversen oldu

1.85 boyunda ve özellikle hava toplarına son derece hakim olan Steffen Iversen ile özellikle Mahmut Uslu'nun yoğun çabaları sonucu Iversen ile sözleşme imzalanmıştır.

Kulübü Rosenborg'a bonservis bedeli olarak 3.4 Milyon Ytl ücret ödenmiştir..Futbolcumuza başarılar dileriz.
    Fenerbahçe Yönetimi
    Deivid De Souza'nın Sözleşmesi Karşılıklı Olarak Fesh Edilmiştir.

Futbolcularımızdan Deivid De Souza ile kontratını karşılıklı olarak fesh etmiş bulunmaktayız.Deivid'e bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.
    Fenerbahçe Yönetimi

Appiah Deportivo'da!

Fenerbahçe Kulübü Futbolcularından Stephan Appiah Deportivo La Coruna Kulübü ile anlaşma sağlamıştır.Deportivo Kulübü Appiah için 9 Milyon Yeni Türk Lirası ödemiştir.Appiah'a bundan sonraki hayatında başarılar dileriz
    Fenerbahçe Yönetimi
    Andréas Guardado Fenerbahçemiz'de!

Meksika ve Atlas takımlarının sol kanat oyuncusu Andréas Guardado ile Takımımız 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.Bu futbolcu için Atlas Kulübüne 5.75 Milyon Yeni Türk Lirası bonservis bedeli ödenmiştir.Futbolcumuza başarılar dileriz.
    Fenerbahçe Yönetimi
    Mehmet Yıldız Fenerbahçe'de!

Sivasspor forması altında başarılı işler yapan Mehmet Yıldız ile Kulübümüz 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.A Milli Takımımızda da başarılı bir performans gösteren Yıldız için 4.1 Milyon Ytl bonservis bedeli ödenmiştir.Futbolcumuza başarılar dileriz.
    Fenerbahçe Yönetimi

Volkan Yaman Fenerbahçe'de !

Antalyaspor ve Milli Takımın başarılı Sol Kanat oyuncusu Volkan Yaman Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.Volkan için kulübü Antalyaspor'a 6.5 Milyon Ytl bonservis bedeli ödenmiştir.Futbolcumuza başarılar dileriz.
    Fenerbahçe Yönetimi

Kariyerime yarın sabah Ss'lerle birlikte devam edeceğim..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Başarılar Dilerim Kaan.

İyi bir başlangıç yapmışsın.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler Murat abi zaten şuana kadar 15 maç falan oynadım yarın Sslerle yazarım buraya

Bu arada
    Elhadji Maxi Update V2 ile oynuyorum
    Veritabanı orta
    Açılan Ligler:Turkcell Super Lig,İngiltere Premier Ligi ve İtalya Seria A'dır.

Başarılar dilerim Kaan..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Saol Mert

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar başlangıç güzel olmuş..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağol bjkxxx

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar Kaan başlangıç güzel.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağol Yunus kısmetse yarın Ssleri ekleyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bekliyoruz Kaan.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hazırlık Kampı:

Şahsen Hazırlık Kampının Olumlu Geçtiğini Düşünüyorum.

Transferlerimiz:

Giden Futbolcular:

Taktiksel Dizilişimiz

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçları

Bu sonuçlardan sonra Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalıyorduk işte grubumuz:

Kolay grup sayılır ve bu gruptan çıkarız gibime geliyor..

Efsane Geri Dönüyor!

Türkiye Kupası Grupları Belli Oldu!
    İşte Fenerbahçe'nin de bulunduğu A Grubu:

İlk kupa maçımızda Vestel Manisaspor karşısında 2-0'lık zaferle ayrıldık..Ancak sakatlanan Kezman'ı 3 hafta kadar arayacağız..

Lig'de Hız Kesmek Yok:2-0

Bu sonuçlardan sonra Lig'de,Kupa'da ve Cl'deki Puan Durumumuz:

Lige,Cl'e ve Kupaya mükemmel başladık,oynadığımız tüm maçları kazandık..
    Şimdi bu başarıda en önemli rolü oynayan oyunculara göz atıyoruz..

Tekrar Görüşmek Üzere...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

çok iyi başarılar, devamını dilerim

Yeni maçları bekliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ovvvvvvvv harikasın Kaan süpersin çok az gol yemişsin buna dikkat çektim.Gerçekten gol yememen çok iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gol yemiyorum evet 17 maçta 5 gol yedim ama gol atamıyorum gol ortalaması 2.7ye kadar düştü

kaan bence iverseni sağ stye kezmanıda sol stye çekmeyi dene.iverseneden ozaman daha çok başarı elde edebilirsin..başarılar çok iyisin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlhan abinin Hiper Aston Villa taktiğini kullanıyorum
    Pivot santrafor Iversen
    Bildiğim kadarıyla pivotlar solda oynuyor

Maçları bekliyorum...

Nesil
    2007

tebrikler guzel gidiyorsun basarilar...

omer-faruk-14 Misafir

Quote Originally Posted by kaaaanfm View Post
    İlhan abinin Hiper Aston Villa taktiğini kullanıyorum
    Pivot santrafor Iversen
    Bildiğim kadarıyla pivotlar solda oynuyor
    Başarılar. Ayrıca, Kezman da pivot sayılır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by omer-faruk-14 View Post
    Başarılar. Ayrıca, Kezman da pivot sayılır.
    Aynı şekilde Iversen varken Kezman'a pivot denmez..

Turkcell Super Lig'in ilk yarısı sona erdi,işte ligin ilk devresinden kalan maçlar:

Turkcell Super Lig'de ilk yarının puan durumu:

Görüldüğü gibi 17 maçta 16 galibiyet 1'de beraberlik alarak 49 puanla Lig'de 1.sıraya oturduk..İnşallah hep böyle devam eder..

Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Takım arasına katılıyorduk:

Bu maça gerçekten çok üzüldüm,
    Chelsea karşısında 90 dakika atak futbol oynamamıza rağmen 40.dakikada gelişen kontraatak sonucu Frank Lampard ile golü buldular..

Valencia karşısında maça çok hızlı başladık,
    Henüz dakika 8'de Alex'in kafa golüyle 0-1 öne geçtik
    Tam 4 dakika sonra ceza sahası dışından sağ kanattan Kerim'den gelen sert vuruş ağlara gitti skor 0-2
    Dakikalar 80'i gösterirken David Villa maçın skorunu belirledi 1-2

Valencia galibiyetinden sonra tur atlamayı garantilemiştik..
    Formalite gereği çıktığımız maçta zayıf rakibimizi 83'te Mateja Kezman'ın ayağından gelen golle evine uğurladık...

Şampiyonlar Ligi'nde sürpriz bir şekilde grubu lider olarak tamamlıyorduk..
    Grupta oynanan 9 maçta 8 galibiyet 1'de yenilgi alarak gruptan 15 puanla çıkıyorduk...

Fenerbahçe Kulübü Fransız Lyon ile eşleşti !

Şampiyonlar Ligi'nde son 16'ya kalarak göğsümüzü kabartan Fenerbahçe Fransa Şampiyonu Olympique Lyon ile eşleşti.Kura çekimine katılan Mahmut Uslu,Ali Koç ve Kaan Selçuk "Rakibimizden korkmuyoruz,turu geçeriz." şeklinde konuştular..
    AaSpor

Türkiye Kupası'nda Heyecan Dorukta

Grubu Kayserispor'un arkasından averajla 2.olarak tamamlıyorduk..

Kupa'da Derbi Heyecanı!

Türkiye Kupası Çeyrek Finali karşılaşmalarında iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Beşiktaş eşleştiler.Kura çekiminde konuşan Ali Koç "Rakibimiz güçlü ancak onları eleyeceğiz" şeklinde konuştu.
    Öte yandan kura çekiminde bir diğer ropörtaj yapan isim olan Celalettin Kolot ise "Rakibimizi küçümsemiyoruz ancak bu kupayı 24 senedir alamıyorlar ve yine alamayacaklar."şeklinde konuştu..

Turksportal Haber

Fener'den Transfer Şov!

Sezona bomba gibi başlayan Fenerbahçe transferde hız kesmiyor.İlk yarının bitimiyle transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe Yönetimi Kaan Selçuk'un raporu doğrultusunda 6 gelecek vaadeden futbolcu ile anlaştı.Türk futbolunun da ilerde çok şey beklediği Eintracht Frankfurt'tan Daniyel Çimen,Bursaspor'dan İlhan Demirci,Kocaelispor'dan Berkay Samancı,Çaykur Rizespor'dan Mertgül Çapoğlu,Şekerspor'dan Mustafa Karabulut ve Samsunspor'dan Sercan Yıldırım'ı transfer etti.Basın toplantısında konuşan Mahmut Uslu "Transfer ettiğimiz 6 futbolcu da birbirinden yetenekli,birbirinden gelecek vaadeden futbolcular.2-3 yıl içerisinde aldığımız oyuncuların meyvelerini toplamaya başlayacağız.Şimdilik Berkay,Mertgül,Mustafa ve Sercan Paf takımımız da forma giyecekler.İlhan ve Daniyel ise As Takımda görev yapacaklar.Oyuncularımıza güveniyoruz."şeklinde konuştu.

Evet bugünlük bu kadar yarın akşam yine eklerim..

Senden CL bekliyorum Kaan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Senden CL bekliyorum Kaan.
    Hemen Cekochan hazretleri

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Güzel gidiyorsun ligdede Şampiyonlar Ligindede.. İleriki dönem için başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağol bjkxxx umarım başarı devam eder

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Senden FORTİS TÜRKİYE KUPASINI BEKLİYORUM KAAN.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Insallah en buyuk hayalim yunuscum

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

başarılar...

Nesil
    2006