Sayfa 3770 / 4325 İlkİlk ... 27703270367037203760376837693770377137723780382038704270 ... SonSon
113,071 ile 113,100 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Fikir verenlere teşekkür ederim. Bugün gittim araştırdım, ilk iki ay 10 lira sonraki 10 ay 35 lira olan 12 ay taahhütlü kampanyayı tercih ettim. Mutluyum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Web Tv için çok şikayetler oluyor aslında ben de düşünüyordum ama şikayetleri görünce vazgeçtim Turksat üzerinden hala lig tv alabiliyor muyuz onu araştıracağım ona göre alacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Web Tv için çok şikayetler oluyor aslında ben de düşünüyordum ama şikayetleri görünce vazgeçtim Turksat üzerinden hala lig tv alabiliyor muyuz onu araştıracağım ona göre alacağım.
    Bizim LigTV'miz Turksat üzerinden ama kısa süre içinde kutu değişimi yapacaklarmış. Kaldırmışlar o uygulamayı sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Turksata bağlanabiliyor LigTv. Tabi bazı kanalları Turksat üzerinden izleyemezsiniz. Mesela National Geographics Wide kanalı gibi...

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Bizde uydu alıcı falan yok.Digitürk uydu alıcısı+Lig Tv paketi kaç paraya patlar ban aylık.İnternetten varmıdır fiyatları öğrenebileceğim bir yer.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2 yıl taahhüt edip sözleşme yaparsan uydu alıcısını hediye ederler. Mesela benim şampiyon takımlar paketi aylık 40 TL. İlk alırken sadece ilk kuruluma 45 TL ödedim. Uydu alıcısını felan onlar verdi. 1 yılı tamamladım sözleşmenin 1 yılı kaldı. Bu yılda tamamlanınca uydu alıcısı tamamiyle benim olmuş oluyor.

http://www.futbolunevadresi.com/sampiyonlar_paketi.html

Bu benim paketin içeriği...

Aşağıdakide lig tvnin paketleri hakkında detay alabileceğin sitenin adresi:

http://www.futbolunevadresi.com/

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Benim aldığım Turksat üzerinden...
    Bunun tek sıkıntısı Ntvspor un falan, örneğin ispanya ligi maçlarında yayın verememesi. Şifreye giriyormuş, bu tür maçları karasal yayından izleyebilirmişiz sadece bu sistemle.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    2 yıl taahhüt edip sözleşme yaparsan uydu alıcısını hediye ederler. Mesela benim şampiyon takımlar paketi aylık 40 TL. İlk alırken sadece ilk kuruluma 45 TL ödedim. Uydu alıcısını felan onlar verdi. 1 yılı tamamladım sözleşmenin 1 yılı kaldı. Bu yılda tamamlanınca uydu alıcısı tamamiyle benim olmuş oluyor.

http://www.futbolunevadresi.com/sampiyonlar_paketi.html

Bu benim paketin içeriği...

Aşağıdakide lig tvnin paketleri hakkında detay alabileceğin sitenin adresi:

http://www.futbolunevadresi.com/
    Çok sağol!

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    aynen bencede kayseri eskişehir bursa bu takımlarda iyi oyuncuların peşindeler seviyesi biraz daha artacak ligin ama biz şöyle forlan değilde ondan 4-5 yaş küçük ve o popularitede bi adam getirirsek kombineyi patlatacam bu sene zor olacak ankara-istanbul ama en azından 8-9 maça gitmeye çalışırım.
    Dostum kombine alacaksan ve bütün maçlara gidemeyeceksen kombineni öğrenci bir Beşiktaşlı ile paylaşabilirsin.Misal ben.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ayıpsın şu transfer haberleri bi gelsinde bekliyoruz
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Günaydın.

Yazda geldi artık. Okulda bir bitseydi çok güzel olacaktı. Yaz gelsin şöyle şortla tişörtle terlikle dolaşalım gezelim . Çok ağır bir sene geçiriyorum. Böyle stres atmam lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Selamlar gençler. Bugün izinliyim, hava süper. Dışarı çıkmak lazım ama hiç enerjim yok. Açtım müziğimi keyif yapıyorum evde

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Selam abi.Bende okuldan kaçıp kendi keyfimi yapıyorum Gel Ankara'ya akalım
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Valla uzun süredir Ankara'ya gidip gelmek helede Eryaman'a gitmek için minibüs çilesi çektiğim için yorgunluk var... Neyseki evimdeyim. Bilgisayarların hepside boş. Tvde var. İçecek yiyecekte var. off

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ankara'ya bugün gelecektim aslında, yani Ankara'da olacaktım bugün ama yorgunluktan ölüyorum. O yüzden hiç girmedim bu strese Hafta Ankara'dayım inşAllah.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

En güzeli Asosyal takılmak bugün

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İso bu yaz Antalyaya geçiyorum ve okullar başlayana kadar ordayım.

Geçmeden önce Ankaraya'da gidecem 1 hafta orda kalırım.Tarihler uyuşursa yapalım bişeyler
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ben bu buluşma işini bi yerden daha hatırlıyorum sanki

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

O zamanlar İso'da da bende'de sıkıntılar vardı kişisel olsun özel olsun ondan dolayı kardeşim (:

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Denizli olayında talihsizlik oldu ya. Valideyi hastaneye yatırdık o gün ondan gidemedim. Yoksa ben her türlü sözümü tutarım sayın A. Faruk

Valla hacım ben haftaya ordayımda 1 gün kalıcam. İşi bırakırsam - ki öyle duruyo - büyük ihtimalle Türkiye gezisi yapcam zaten görüşürüz Antalya'da. Hem Hakan abiyede sözüm var

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Antalyada babam bi yer açtı aynı zamanda bi yere ortak oldu kardeşim bekleriz artık yarı Antalyalı olduk sayılır (:

Hey Gidi Faruk Reyis bizim de tırnaklar kırıldı orada .. Elbet buluşuruz bir gün

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Antalyada babam bi yer açtı aynı zamanda bi yere ortak oldu kardeşim bekleriz artık yarı Antalyalı olduk sayılır (:

Hey Gidi Faruk Reyis bizim de tırnaklar kırıldı orada .. Elbet buluşuruz bir gün
    Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Denizli olayında talihsizlik oldu ya. Valideyi hastaneye yatırdık o gün ondan gidemedim. Yoksa ben her türlü sözümü tutarım sayın A. Faruk

Valla hacım ben haftaya ordayımda 1 gün kalıcam. İşi bırakırsam - ki öyle duruyo - büyük ihtimalle Türkiye gezisi yapcam zaten görüşürüz Antalya'da. Hem Hakan abiyede sözüm var
    Yemin ediyorum kendimi o kadar kötü hissettirdiniz ki bana cidden teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum abilerim

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bizim lafımızla sen kötü olursan vay bizim halimize kardeşim (:

Bizdeki sevgini bildiğimiz için mesajındaki ciddi tutumunu es geçiyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Yok abi şimdi yanlış anlamaya mahal vermemek için açıklama yapayım yazdığım şeylerin sonuna gülücük falan olmayınca şimdi bende okudum tekrar yazdığımıda çok ciddi ve gereksiz olmuş affınıza sığınaraktan mazur görmenizi rica ediyorum büyük reis

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Herşey bi yanada Mehmet'in içeri alınmasına acayip derecede üzüldüm.

Bursa maçından sonra konuştuğumuzda kayıtlar var falan diyordu.Umarım bişey olmaz kardeşim.

Bu memlekette Türk - Kürt kavgasında içeri alınmayan insanlar varken böyle şeylerden içeri insanlar alınıyorya . . .

Allah yardımcısı olsun İnşAllah çıkar.

Bi numarası vardı bende kullanım dışı diyor.Tam ne birşeyde örenmek lazım şu konu hakkında.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Nasıl ya. Bizim Topçumu gitti ? Ben göz altılar var haberini gördümde dikkatli bakmamıştım. NTV'de çıkmıştı onun görüntüsü. Birşey çıkmaz herhalde.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İnşAllah çıkmaz İso , Futbol alanına yazamıyorum ama haberleri okudum oradan baktım bende.Serhat'a sordum o da söyledi.Video'da var emniyet müdürlüğünden çıkarılırken.

http://bursadabugun.com/14-taraftar-...i/haber/26883/

İşte burası Türkiye 1 ay önce millet burada Bayrağa sövdü , Atatürk'e sövdü gereken cevabı aynaya bakamayacakları şekilde aldılar ama polisden hiçbir yaptırım olmadı.Fakat bu adamlar ne yaptı da içeri alıyorlar ! Yazıktır ulan yazık !!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Herşey bi yanada Mehmet'in içeri alınmasına acayip derecede üzüldüm.

Mehmet kim acaba ,Nicki ne yani ? Bursa maçında çıkan olaylardan dolayı mı alındı.

edit : üstte ki link de yazıyormuş Bjk maçında ki olaylardan dolayıymış. Allah Kurtarsın

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Mehmet kim acaba ,Nicki ne yani ? Bursa maçında çıkan olaylardan dolayı mı alındı.

edit : üstte ki link de yazıyormuş Bjk maçında ki olaylardan dolayıymış. Allah Kurtarsın
    Eski yöneticilerimizden ;

Memedov olarak kullanıyordu en son kullanıcı adını.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Ahaha gece gece acayip güldüm ya. Gökhan Zan hiçbirşey demiyorum sana

Mesaj Yetkileri