Sayfa 3833 / 4325 İlkİlk ... 2833333337333783382338313832383338343835384338833933 ... SonSon
114,961 ile 114,990 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

The tournament starts in the first stage in which a number of clubs, currently 16, are paired in a series of two-legged knockout ties.The eight survivors join 22 clubs in the second stage, in which they are paired again in another series of two-legged knockout ties. The winner then progress to the round of 16, the first of four stage that work on a single elimination phases knockout system that culminates in the finals.

During each stage of the tournament, ties are decided on points, followed by goal difference, away goals, then a penalty shootout after full time of the second leg, if necessary. The exception is the finals, which uses two fifteen-minute extra periods instead of the away goals rule.
    Şurda ne yazıyor yahu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Turnuva kulüplerinin bir numarası, şu anda 16, ties.The sekiz sağ kurtulanların, başka bir dizi içinde tekrar eşleştirilmiş olduğu, ikinci aşamada 22 kulüpleri, iki ayaklı nakavt bir dizi eşleştirilmiş olduğu ilk aşamada başlariki ayaklı eleme bağlar. Kazanan sonra 16 yuvarlak, dört aşamalı ilk finalde doruğa bir tek eleme aşamaları nakavt sistemi üzerinde çalışmak. Ilerleme

Turnuvanın her aşamasında, kravat, sonra gerekirse gol farkla, deplasman golü, ikinci ayağı tam zaman sonra bir penaltı atışları takip puan karar.Istisna deplasman golü kuralıyla yerine iki, on beş dakikalık ekstra süreler kullanan finaller.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Adanaya geldim geçen Cuma uçakla. Gerçekten çok büyük ama sıcaklık konusunda fark yok şimdi hakkını yiyemem. Gerçi yemekleride iyidir bide oldukça güzel bi yer yani yaşanılası bi yer. Sırf yemekleri için bile kalınır yanı. Mersinli arkadaşlar alınmasın yemekleriniz hoşuma gitmedi Mersin merkezde olsam bu kadar şikayet etmezdim belki ama bide Silifkede olunca. İsyanlardayım ya(: Allahtan hazırlığım bol bol kaçarım o taraflara (:

Her zaman bekleriz aga.gelmeden önce bir haber etmen yeter

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Translate'ini yesinler Cihan

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Turnuva kulüplerinin bir numarası, şu anda 16, ties.The sekiz sağ kurtulanların, başka bir dizi içinde tekrar eşleştirilmiş olduğu, ikinci aşamada 22 kulüpleri, iki ayaklı nakavt bir dizi eşleştirilmiş olduğu ilk aşamada başlariki ayaklı eleme bağlar. Kazanan sonra 16 yuvarlak, dört aşamalı ilk finalde doruğa bir tek eleme aşamaları nakavt sistemi üzerinde çalışmak. Ilerleme

Turnuvanın her aşamasında, kravat, sonra gerekirse gol farkla, deplasman golü, ikinci ayağı tam zaman sonra bir penaltı atışları takip puan karar.Istisna deplasman golü kuralıyla yerine iki, on beş dakikalık ekstra süreler kullanan finaller.
    Peki burda ne yazıyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Peki burda ne yazıyor
    Yazı yazıyor

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Turnuvanın her aşamasında, kravat
    Copa Sudamericana'nın oynanış şeklinde, kravatı nasıl bulmuş acaba Google Acaba turnuvanın her aşamasında kravat mı veriyorlar orda

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Googlenin çevirisi zaten çok berbat. A cümlesini ingilizceye çeviriyorsun B çıkıyor. Sonra B yi türkçeye çeviriyorsun (Normalde A çıkması lazım) C çıkıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Her zaman bekleriz aga.gelmeden önce bir haber etmen yeter
    Eyvallah kardeşim ya sağolasın (:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

The tournament starts in the first stage in which a number of clubs, currently 16, are paired in a series of two-legged knockout ties.The eight survivors join 22 clubs in the second stage, in which they are paired again in another series of two-legged knockout ties. The winner then progress to the round of 16, the first of four stage that work on a single elimination phases knockout system that culminates in the finals.

During each stage of the tournament, ties are decided on points, followed by goal difference, away goals, then a penalty shootout after full time of the second leg, if necessary. The exception is the finals, which uses two fifteen-minute extra periods instead of the away goals rule.

Turnuva ilk turda 16 takım ile başlıyor ve bu 16 takım 8 - 8 şeklinde dağılarak 2 maçlık eleme turu oynuyorlar. Kalan 8 takım ikinci turda ki 22 takıma katılıyor. Ve bu 30 takım 15 - 15 lik dağılarak yine iki maçlık eleme sistemi şeklinde maç yapıyorlar. Kazananlar son 16 turuna kalıyor burda tekli eleminasyon sistemi var. Turnuvanın her turunda beraberlikler puan sayılıyor ve gerekirse gol farkı deplasman golü penaltılar öneme sahip. Sadece finallerde skor berabereyse iki 15 dakikalık devre ve oynanıyor deplasman golü yerine.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

uyku yok. ölüm yakın... siz hiç kendini asan birini gördünüz mü? ben her gün onun bedeninde doğuyorum.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Oldu o zaman. Bize müsade.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Börk View Post
    uyku yok. ölüm yakın... siz hiç kendini asan birini gördünüz mü? ben her gün onun bedeninde doğuyorum.
    h.g harun abi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

insan kendi canına son veremiyor,yapamıyor keşke başkası yapsa bunu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sırf yarın olacak da okula gidecem korkusundan dolayı yatamıyorum.Psikolojim bozuldu.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Yarın 10 saat meslek dersi var. Ama daha alanlar belli olmadı. Yarında olmaz ise bizi erkenden eve yollayabilirler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ey ahali nerelerdesiniz yarın okul var ve 8.15 te. ben böyle bir saat anlayışı görmedim kardeşim bu nedir ya
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Şu otobüsteki koltuğu geri yaslamalara bi sınır koymaları lazım yahu. Öndeki adam az daha laptop'u kırıyordu. Şak diye geri çekti birden. Ben arkadaki adama ayıp olmasın diye dik dik giderken öndekinin keyfe bak.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şu otobüsteki koltuğu geri yaslamalara bi sınır koymaları lazım yahu. Öndeki adam az daha laptop'u kırıyordu. Şak diye geri çekti birden. Ben arkadaki adama ayıp olmasın diye dik dik giderken öndekinin keyfe bak.
    Onu bunu bırakda Çarşamba maça gel
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hahaha şimdi başka forumda tesadüfen aynı olayı yaşayan birine rastladım. Mesaj şu

Beyler su an sehirlerarası otobuste izmire dogru yol alıyorum. On koltuktaki *%$ koltugu tam yatırınca uyardım ama adam ıstedıgımı yaparım moduna gırdı. Adamla bıraz tehditvarı konusunca host koltuguna gitti. 4 saat orda kaldı ama simdi yine yerine geldi. Koltugu yine tam yatırdı. Az once muavin servis yaparken koltugu duzelttirdm ama sımdı yıne yatırdı. Bende buna karsılık klimayı adamın kafasına ayarladım ve kulaklıkta yabancı pop acıp adamın kulagının dibine koydum adam kıvranıyor su an. Sizce daha baska ne yapabilirim ?
    Bende mi denesem

---

Ne maçı Turgut abi ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gelen öneriler

yaklaş ve geğir
    molada koltuğunu sök

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ne maçı Turgut abi ?
    Samsunspor - trabzonspor hasret sona eriyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Valla bu sıralar maddi durumlar kötü. Çikolata,cips alırken bile 40 kere düşünmem lazım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sen gelmek istersen bana bi mesaj at hallederiz haberleşiriz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Addolorato View Post

Turnuva ilk turda 16 takım ile başlıyor ve bu 16 takım 8 - 8 şeklinde dağılarak 2 maçlık eleme turu oynuyorlar. Kalan 8 takım ikinci turda ki 22 takıma katılıyor. Ve bu 30 takım 15 - 15 lik dağılarak yine iki maçlık eleme sistemi şeklinde maç yapıyorlar. Kazananlar son 16 turuna kalıyor burda tekli eleminasyon sistemi var. Turnuvanın her turunda beraberlikler puan sayılıyor ve gerekirse gol farkı deplasman golü penaltılar öneme sahip. Sadece finallerde skor berabereyse iki 15 dakikalık devre ve oynanıyor deplasman golü yerine.
    Sağolasın, Sudamericananın sistemini merak etmiştim, bir türlü anlayamadım...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Sen gelmek istersen bana bi mesaj at hallederiz haberleşiriz
    Saol abi bakarız

An itibariyle Samsun'a ayak basmış bulunmaktayım. 2 ye kadar yatıp sonra okula giderek yeni sezona giriş yapacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Önde başkan olsa da o koltuğu yaslamasına izin vermem çünkü sığamam yatırırsa mecburen dik tutacak kaçarı yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kızılay'da patlama olmuş,dumanları buradan görüyorum yine kimlerin şerefsizliği ise bu 20 küsür yaralı varmış.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kumrular da olmuş patlama.Çankaya kaymakamlığının önünde.DHA 'ya göre 2 kişi hayatını kaybetmiş 3 ü ağır 27 kişi yaralanmış.Şuan için LPG'den kaynaklanmış olma ihtimali daha yüksek gözüküyormuş.Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Allah'ım son 26-27 saat !

Mesaj Yetkileri